Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:57 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Да помогнем  
Автор nbb (весела)
Публикувано13.11.13 02:30



Дарки, преди да вземеш решение дали да ме изтриеш или не, прочети откъса от книгата. Може да намериш нещо полезно за себе си.



Моя приятелка ме помоли за съдействие за издаване на новата й книга. Тъй като тематиката е близка до тази на клуба, си позволявам да пусна тук писмото й :

ХАРМОНИЯ ОТВЪД УМА - книга за баланса








Здравейте приятели :)

Новата ми книга е почти готова! “ХАРМОНИЯ ОТВЪД УМА - книга за баланса”. Прикачвам ви откъс от нея, с което се надявам да ме подкрепите. И този път, както и когато издавах “Раят зад страха”, за да се отпечата на хартия, са й необходими нейните читатели. Всеки може да изпраща суми по избор на банковата ми сметка:

Номерът на банковата сметка е изтрит от модератора. Този номер и другите данни и целият текст тук е копи - пейстнат от сайта, намиращ се на линка най-долу, така че интересуващите се от номера на банковата сметка могат да го намерят на въпросния сайт от линка в последния ред на текста

С което е въвлечен в съдействието на този проект. Тази подкрепа е много ценна за мен, защото означава, че си е струвало да напиша всичко това. Не беше лесно, но всичко се нагласяше така, че информацията да се сглоби по точно този начин. Тя помага на първо място на мен – за собствения ми живот, но вярвам, че всичко не трябва свърши дотук. Вие решавате.

Всеки, финансово съдействал за книгата, ще получи екземпляр от нея с лично послание. Участвалите с по-големи суми, ще получат и страничка от записките ми, водени съвсем в оригинал, докато течеше процесът на писане, както и отстъпки в семинарните и индивидуалните ми консултации. Най-щедрите сърца, освен всичко изброено дотук, ще имат възможността и за индивидуален разговор, за да ме попитат всичко, което им хрумне да ме попитат, преди или след като прочетат книгата. Имената на всички ще бъдат споменати в благодарностите в самото отпечатано издание.

Книгата е около 280 страници, формат А4. Все още нямам идея колко ще излезе това на хартия, но предполагам, че ще бъде колкото “Раят зад страха” и ще са необходими същите средства. Тогава събрах 5000лв. от вас – читателите. И само това я направи възможна. Вече съм събрала първите 600лв. – за което съм много щастлива. Ще ви държа в течение какво се случва – най-вече чрез блога ми, където ще разбирате докъде съм стигнала, как ще изглежда корицата, кога ще има интересни събития, които я съпътстват и пр. Предполагам, че в началото на 2014 книгата ще види бял свят. Надявам се да е полезна!

Много ви благодаря!
Без вас тези книги нямаше да ги има

Прегръщам ви,
Елена

П.П. На 16 Ноември, от 11.30ч. в Модерен театър, София, ще участвам на Фестивала “Свободата да бъдеш”, с лекция, която ще представя идеите на книгата.

П.П. Моля, да изпращате линк към тази информация на всички, които биха могли да бъдат заинтересовани книгата да се появи на рафтовете по книжарниците - http://raiatzadstraha.blogspot.com/2013/11/blog-post.html

Редактирано от DarkSide на 13.11.13 11:37.



Тема Откъс от книгатанови [re: nbb]  
Автор nbb (весела)
Публикувано13.11.13 02:39







Тема Re: Откъс от книгатанови [re: nbb]  
Автор СъН (REM)
Публикувано13.11.13 08:59



ти пасажа Подходи да олекотим напрежението на мислите чела ли си го?
особено първите 4 точки



Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: Да помогнемнови [re: nbb]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.11.13 09:02



Моите впечатления от "мострата" са за лек, четивен и общодостъпен текст.

Успех на авторката!



Тема Re: Да помогнемнови [re: nbb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.11.13 09:19



Успех на авторката, но от кога частната просия по форуми/клубове и нета се толерира за законна помощ?



Доколкото знам събирането на пари по този начин е и противозаконно!

То така най-лесно, ей ви банкова сметка, вкарвайте Авторката трябва лично да си ходи където прецени и да запознава хората с начинанието си и ако преценят да и помагат!

Има си официален режим!

п.с. да вземем си накачулим всички по една банкова сметка /повод и причина ще измислим, и то много убедителни:)), па кой к'во даде...

Редактирано от Lira Emerald на 13.11.13 09:38.



Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.11.13 09:23



И защо ти и посредничиш. Дай и инфо з аклубовете, нека тя лично си поства банковата сметка и си представя проект книгата!

Ама че нахално иначе



п.с. Абе ти като те занЕма няколко дни това ли мисли как да го измислиш и представиш:)



Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.11.13 09:42



Ми...глад и недоимък сред списващите автори в България, знаеш как е.
Целта оправдава средствата.



Тема Re: +нови [re: Aлиca.]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.11.13 09:46



Ми що автора сам не се представи, да се запознаем, да се поразговорим па барем си заработи лептата по някакъв начин, ако ме убеди в ползата от начинанието си...дето се казва, да ми направи предложение дето да немога да откажа:))

То така веднага имам 2-3 частни проекта, много полезни и за хората ще бъдат, обещавам

... да взема те помоля да ми пуснеш тема и сметката та белким нещо посъбера



Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.11.13 09:51



Дирското потребителско споразумение е категорично по отношение на секви методи и гъзоврътки за бизнес-самореклама и продуктово позциониране.

Аз да питам ли що за всичките години след молби и подкани на поне 10 потребители да покажа собствени продукти, от които реално печеля пари, се правя на дръж ми шапката и отказвам?

Защото в споразумението пише черно на бяло, че е забранено рекламирането с цел хевентуална печалба. Който го прави, е на негова отговорност.



Тема Re: + [re: Aлиca.]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.11.13 09:56



Ако в профилът ти има сайт за твой бизнес, не е нарушение!
Ако представиш твои творби, може:)...изкуството си е изкуство.
Но не да си им сложил цени за пред потребителите с подкана да си купят

...ако някой иска нещо ще се свърже с теб на бележки:)

Ся не става да се крием като престъпници, ако някой иска да представи нещо.

Дори и тази тема, не е лошо като идея, но не да ми навират банкова сметка /егати наглостта/...а примерно да ми оставят сайт и контакти с човека, ако искам лично ще се свържа и да поразпитам, ако имам интерес.

Това дира го разрешава, питала съм!

Но постването на банкови сметки и подкани за превод на пари...те това минава сЕкакви граници:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.