Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: +нови [re: Гарфийлд]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано13.11.13 21:04



Е тук вече си напълно прав - щом си го избрал и си се доверил, трябва да го оставиш на спокойствие да си върши работата без да даваш акъли.
Сега, ако измъдри нещо тотално неприемливо, ще трябва да го преработи или друго да направи, но надали, ако си се спрял на правилния човек.



Тема Re: +нови [re: shshtt]  
Автор Гарфийлд (котеленце :-))
Публикувано13.11.13 21:15



Винаги има известен риск... Просто опира до някакво рещение на кой да се довериш




Нещата опират до там, че обикновено хем не се доверяват, хем проверяват, хем притискат, хем не са доволви...



Тема Re: +нови [re: Aлиca.]  
Автор Гарфийлд (котеленце :-))
Публикувано13.11.13 21:16



Точно. И аз винаги съм за яснота и прозрачност по въпроса





Тема Re: +нови [re: Гарфийлд]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.11.13 21:22



А специално за графичното оформление, това става с гледане на изработени от специалиста неща. Може и с гледане на повечко специалисти, сравняване на качество, цени и всеки си прави сметката.

Не схващам къде е драмата тук. И в моя бранш това, което правя за 200 някой може да си го купи за 20, ма няма да е баш същото.





Тема Re: +нови [re: Aлиca.]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано13.11.13 21:30



Може, на мен сметката не ми се връзва по този начин и затова и не съм клиент.
Щото малко в повече ми идва абсурда на всички изпълнители по веригата да се плаща, а на автора не. Щом ми е вменена ролята на клиент, то искам аз да си поръчвам музиката за която ще плащам и съвсем не виждам за какво ми е някакъв си издател.



Тема Re: +нови [re: shshtt]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.11.13 21:54



добре де, няма ли издателства, които поемат всичко, а авторът само лежи на кълка и си папа процент от продажбите?



Тема Re: +нови [re: Aлиca.]  
Автор Гарфийлд (котеленце :-))
Публикувано14.11.13 07:31



Няма драма... стресът ми идва в повечко...

Извинявам се





Тема Re: +нови [re: Aлиca.]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано14.11.13 07:42



има бе, как да няма, чешем си езиците тука по казуса с благотворителната акция на енбибито



Тема Re: +нови [re: shshtt]  
Автор Гарфийлд (котеленце :-))
Публикувано14.11.13 07:45



Именно





Тема Радвам се,нови [re: Гарфийлд]  
Автор nbb (весела)
Публикувано14.11.13 08:09



че отново ви събрах.


Скоро ще настъпи развръзката по всички мои казуси, с които ви занимавах и ще трябва да почерпя. Ама как ще излезеш от нелегалност...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.