Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: +нови [re: Ekna]  
Автор Гарфийлд (котеленце :-))
Публикувано13.11.13 17:08



Проблемът е никакъв - наистина мога да правя такива неща и като за съклубар - няма да ти взимам пари - достатъчно си обичам професията, за да може подобно нещо да ми достави наслада - дори и като хоби, но всичко опира до свободно време - а сега нямам никакво за съжаление. Сега съм на черешата - работа, сън и така... направо сме се заринали с работа - пуснахме си гугъл реклама и клиентите заваляха със страшна скорост и засилка...



Иначе след Нова година можем да си говорим по отношение на проекта ти... няма проблем.



Тема Re: +нови [re: Ekna]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано13.11.13 17:08



хубава ти е идеята, личните неща винаги са скъпи


а и все пак ти не разчиташ да направиш чудеса от приходи, надявам се, а да направиш нещо хубаво за някой и за взаимна радост



Тема Re: +нови [re: Гарфийлд]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано13.11.13 17:10



Това е чудесно, работа да има!



Живи и здрави ако успея да се въздържа за след Н.Г.



Тема Re: +нови [re: shshtt]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано13.11.13 17:14



А, разбира се, що се отнася до близки хора, да. Обаче като бизнес идея се обезсмисля. Всъщност това ми хрумна като алтернатива за евентуална смяна на попрището, така че би следвало ако го правя да ми доставя доволно приходи. Иначе ако ще е за доставяне на удоволствие бих го правила само за близки и то напълно безплатно.

Не съм се отказала съвсем. Ще изчакам да видя дали ще хареса на племенниците и майка им и баща им и тогава може да пробвам с втори проект за тренировка.



Тема Re: Казала съмнови [re: nbb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.11.13 17:17



E, поздравления за казването-тук си стискаме ръцете!:)

И що и правиш реклама като е толкоз дебелоглава?


Да се оправя



Тема Re: Браво!нови [re: Ekna]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.11.13 17:19



Великолепно начинание:)

искам да видя и аз тази мини книжка-мишка:))

ще ни я покажеш-нали?





Тема Re: +нови [re: Ekna]  
Автор СъН (REM)
Публикувано13.11.13 17:24



действай, че и аз имам една кръщелница- многознайна маймунка,
а и аз обичам детски книжки.., а дъртешки няма ли да правиш?



Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: Браво!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано13.11.13 17:25



Мии.... искам да видя реакция първо на хората ми, от чиято критика не се страхувам и срамувам. Може и да не става, знам ли. За сега само майка ми и баща ми са я видяли и майка ми ме поощри. Много е хубава, каза. Ообаче мен ме гложди, че е хубава, но не е супервпечатляваща. Нали съм си максималистче... И все пак е първи опит, тъй че ...

Та ще я споделя, ама по-нататък.





Тема Re: +нови [re: Гарфийлд]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.11.13 17:28



Ето какви са изискванията за корица на книга в конкурса на едно издателство за българска фантастика - пускам линк с пълните условия:



Награди:

Художникът на най-харесаната корица ще получи възнаграждение от поне 100 лева. Точната сума ще се определи от броя платени антологии (електронни и хартиени):

– Ако не надхвърлят 300, наградата остава първоначалните 100 лв. Художникът ще ги получи веднага след обявяване на резултатите от Копнежа (в началото на ноември).


– За всеки три платени бройки над 300 към наградата се добавя още 1 лв. Този допълнителен хонорар се плаща на художника в края на всяка календарна година (през декември).

(Успехът на тази антология зависи от всички ни – автори, съставители, художници, редактори, читатели… Затова каним всички ви: помагайте с разгласата. Добрата читателска дума е най-могъщият разпространител. :) )

Художниците на всички харесани корици ще получат по три електронни книги от поредица „Човешката библиотека“ – по техен избор. (Даже и да не ни разрешите да ги публикуваме в Галерията. ;) )

Ако имате въпроси – въпросвайте!

И – творете! Ние Копнеем за вас! :)


Ето конкурсните работи - нямам представа кой е спечелилият художник, но както всеки може да види, има и по-сложни, и по-семпли предложения, до едно - творческа дейност:



Аз изобщо не съм убедена, че тази корица, например, няма художествената стойност на картина и всеки може да я измагери за 50 лева, докато си бърка в носа:





Тема Re: +нови [re: СъН]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано13.11.13 17:30



Хаха, ако трябва да съм честна и дърташки проект започнах преди доста месеци, но върви, върви па спре... Опасявам се, че лесно се давам на трудностите. Ще ми трябва време и контакти за няколко проучвания за по-голяма достоверност и т.н.

Там поне няма да има илюстрации, само корици. Мислех, че е по-лесно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.