Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: uvloneniataнови [re: NASEV]  
АвторЛerиoнep (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 18:30



Абе трол, мислисш ли че ако въпросният Насев раздава по 3000лв заплати ще поства в clubs.dir.bg ?!



Тема Re: идея!!!нови [re: ldea]  
Авторopala (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 18:43



q nqkoi da postne tuka icq to nq boss-chetata ot emness



Тема Re: Какво е да работиш в Emness Technologyнови [re: xexexe]  
Авторnqkoi drug (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 18:45



mai e malko po-zle ot KOMERO TECHNOLOGY kato cheta....tam pone se driska na volq



Тема Опа, не бързайте да ги уведомяватенови [re: opala]  
Авторhoopla (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 19:13



Моят опит показва, че когато някой краде, то на него му е принцип да краде от всички. На мен г-жа Васев ми каза, че плащат пълни осигуровки, а сега излиза, че не са плащали никакви. Аз съм работил цяла година без осигуровки, но поне бях наясно. Съвсем друго е да са те лъгали през цялото време.

Ако някой от работещите е сигурен, че се ползват нелегални копия на Windows, най-бързият начин да им се затвори фирмата е да се подаде сигнал на BSA. Мръсен номер, но от това, което чета, си го заслужават. За по-малко от седмица ще реагират, ще им конфискуват машините, а и данъчна проверка не им мърда.

Така хем всичко ще е законно, хем няма да си цапате ръцете със саморазправа, хем ще ги ударите възможно най-болезнено. В последната фирма, в която работех имах притеснения, че ще ми отрежат последната заплата. Минаха ме с отпуската, но не толкова, че да ги закрия, та им се размина. Ако бях разбрал обаче, че са ме лъгали през цялото време, милост нямаше да има.

Та щом са ви лъгали вас, сигурно са пиратствали и софтуера. Нека и на Microsoft полицията свърши едно добро дело.



Тема КОМЕРО ...нови [re: nqkoi drug]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано19.12.02 19:25



> mai e malko po-zle ot KOMERO TECHNOLOGY kato cheta....tam pone se driska na volq

Да бе, само дето правилото е, траекторията да бъде перпендикулярна на чинията! (Допустимо отклонение < 2 градуса).



Тема ubedihte meнови [re: pyrx]  
АвторNASEV (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 21:38



Редактирано от Lupi на 04.03.03 11:09.



Тема Re: ubedihte meнови [re: NASEV]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано19.12.02 21:58



Е, аз нямам претенции (не съм работил при вас). Ще дойда само да погледам.



Тема Re: ubedihte meнови [re: pyrx]  
АвторNASEV (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 22:00



Редактирано от Lupi на 04.03.03 11:12.



Тема Re: ubedihte meнови [re: NASEV]  
АвторNASEV (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 22:02



Редактирано от Lupi на 04.03.03 11:25.



Тема Айде бе!нови [re: NASEV]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано19.12.02 22:35



Нещо не ми приличаш на този Насев, който се спряга тук!
Ти си ДРУГ Насев, май!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.