Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Най-после една хубава тема!нови [re: hoopla]  
АвторПpeпaтил (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 16:20



Твоето е нищо, на нашия шеф на екип му предложиха да пътува от Пловдив до София, всеки ден и даже му дигнаха скандал защо не е приел предложението.
Тези Насеви явно си мислят че могат да се гаврят наред с когото си поискат, и се чудя няма ли кои да ги запали и в прекия и в преносния смисъл. А покрай тях и оня гълолизец бат Косьо Купенов, едно момче бито от "чирпанската градушка". Обаче незнаете как се КЕФЯ че са му ударили теслата на тоя нещастник.



Тема Re: Най-после една хубава тема!нови [re: pyrx]  
Автор Zemedelec (#)
Публикувано18.12.02 16:31



Ама то и вие сте гадове....

The ones who live by the sword get shot by the ones who don't.


Тема Re: Най-после една хубава тема!нови [re: Zemedelec]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано18.12.02 16:47



Така де - нема галене!

В началото на "почерпката" някои бяха малко намусени, ама после "намериха верния път".

Пиркс



Тема Dosta hora izbjagaha veche...нови [re: xexexe]  
АвторRabotil_veche_v_Emness (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 17:35



Dosta hora izbjagaha veche ot Emness, no uvi, ima i oste mnogo rabotesti tam i v momenta, koito ne zaslujavat da turpjat vsichkite unijenija na koito sa podlojeni vuv firmata. Vsichko e vupros na vreme, jelaja im kusmet i burzo namirane na po-dobra rabota.

Ne bih preporuchal na nikogo da hodi tam, az se radvam, che se izmuknah



Тема Re: Най-после една хубава тема!нови [re: Пpeпaтил]  
АвторPetyr (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 17:35



Eй хора, чета и ве кефя, ама защо не направите като в пиеса, разкажете кой са основните действащи лица, основни характеристики. Много ми е интересна шефската психология, така че ми е приятно да чета, ама не съм в тия среди и ...кой е баба Насев?



Тема Re: Dosta hora izbjagaha veche...нови [re: Rabotil_veche_v_Emne]  
Авторhard (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 18:07



Интересно инфо... а аз мислех да кандидатствам за работа там; разказваха ми неща, които не ми се вярваха:
...броели им тоалетната хартия /дали събират отработената?/
...правели някакви умници там собственна RTOS /при наличието на толкова free/
Явно, че е истина



Тема емнес инттернешънъл тех/кнолог/джи :)нови [re: hard]  
АвторKoч (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 18:19



бах им мамата на тия шкембета. ебете и ги у гъзо, бе - шматки. що търпите, а ???
на таквиз лайняри - дузпа. да одат да си го търсят у германията си. педерунгели смотани.
то и наште политици са си отворили дупките да лапат, ама - на ! да им да дадем да го лапнат, кво шъ каите, пичове. пичките не се броят - да си гледат манджите ...
требе им нещо като муджахидинска република на тез посерковци безродови, лоясали от грабежи и лакоми за нови !

що си мислят че тез дето останаха у Дома си, ще им перат посраните гащи !? ония дето изчезнаха вън от Дома, не са беагли от убаво, нали ???

да им ебем мамата кой как мое !

ей туй предлагам аз !

афферим на оня пич, дето им казал колко иска, а те се одървили - ми върете у германията си бе лайна - там мозе и по-маленко да ви стъпят разходите :):)

говна, с говна.

баси колко ме е яд на таквиз дебили, направо ми иде да ги натъпчем о парламенто и да ги лагеруваме тамо. кът комунегите ено време, само дето те пък тогаз избивали умнио народ - да не им личи простотията. то и сега гонят умнио - а простио дека че оди, ше си седи дома. мамицата им поганска ...



Тема Ама защо си мълчахте досега!?нови [re: xexexe]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано18.12.02 19:44



От година се ровичкам тук и се дъвчат само разни Рили-Мили, Сирми-Мирми и Сапове-Мапоове! Скука! А то тази Emness е била голем "бисер"!

И няма смисъл да ругаете - разкажете подробно некой майтап, некой як цирк дето е станал във фирмата. Така боли повече.

Пиркс



Тема Re: Най-после една хубава тема!нови [re: pyrx]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано18.12.02 21:28



Mi az tam izkarah edna sedmica. Mnogo podtiskashta atmosfera... Ne sym nemec, az taka ne moga da rabotya.
Inache s frau Nasev ne sym se vijdal, samo vednyj si kazahme guten morgen po telefona. Sega kato cheta - golyam kysmetliya sym izleznal yavno :-)



Тема Re: Ама защо си мълчахте досега!?нови [re: pyrx]  
АвторГoвopящ (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 21:29



Ами например затваряне на офис в Пловдив - 20-тина човека за един ден.

Та значи след поредния release na EJVM (Емнесс Java Virtual тапотия) и похвали пристигат в Провдив баба Насев и познатия ви вече Косьо. Хората готови да показват постижения, а те вадят споразумениа за напускане и подписвайте....

Да не говорим за един куп неплатени обезщетения и заплати и съдебен процес, които тече срещу тях.

Ако някои иска да говори да заповяда, на мен просто не ми се говори повече....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.