Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Какво е да работиш в Emness Technologyнови [re: Biwsh]  
АвторПoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано20.12.02 15:32



Здравейте пичове. И аз във времето имах "честта" да се срещна със семейство Насеви. Не съм имал чак такива проблеми с тях но съм сигурен, че това, което разказвате е 98% истина - просто бабата имаше такива наклоности отдавна.
Тя е ненормална и за това спор няма. Единствено се чудя как я търпи Насев - той е умен човек. Проблемите идват от нея със сигурност.



Тема Бабата?нови [re: Пoзнaт]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано20.12.02 15:38



А бе каква е тази баба, дето я спрягате тук!?
Любопитно ми е на колко години е (числом и словом), че и викате баба.
Ако не знаете, поне една снимка постнете (recent photo) !



Тема Re: A zasto li ne smeesh da si napishesh imeto :))нови [re: posetitel]  
АвторBiwsh (Нерегистриран)
Публикувано20.12.02 15:38



1. Ne sym kazal wsichki. Dori naprotiw imashe mnogo hora, koito si razbiraha ot rabotata i s mnogo ot tqh si ostanahme priqteli. Imah wpredwid che nqmaha nikakwi kriterii nito pri podbora na kadrite, nito pri razpredelqneto na rabotata.
2. Ako i az sym bil kato tqh towa samo potwyrjdawa dumite mi. Wse pak pri polojenie che si namerih wednaga druga, mnogo po-dobre platena rabota i w mnogo po-uwajawana firma, kydeto raboteh nad dosta seriozni proekti i sym swyrshil ne malko rabota, imam nqkakwo osnowanie da smqtam che ne sym bil chak takyw balyk. I wsichko towa e ne blagodarenie, a wypreki "obuchenieto" izkarano w Enterness.
3. Opisah tolkowa podrobnosti, che kolegite, koito sa me poznawali, weche znaqt koi sym, a za drugite ne wijdam kakwo znachenie shte ima imeto.



Тема Re: Бабата?нови [re: pyrx]  
АвторПoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано20.12.02 15:40



Не се знае на колко години е точно - но покрай нея намирисва на крематориум.



Тема Леле !нови [re: Colombino]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано20.12.02 15:43



Значи извиниха ти се, ти подаде дупето и пак ти го набиха ?
Все бях чувал ама.... просто мисля че доста хора от бранша просто си го търсят !
Особено "програмистите" дето се "спазаряват" за по 400 лева заплата - та после всички работодатели решават че могат да се ебават и с останалите !
Сори Коломбино ама това твоето си е държание на помияр - според мене.

UB40 !



Тема Re: Какво е да работиш в Emness Technologyнови [re: xexexe]  
Авторnpc (Нерегистриран)
Публикувано20.12.02 15:56



ne znam kakyv ti e problema na tebe , no datwyrdish, che neshtata, vyrho koito se raboti
v emness sa otkradnati ot prosyst ili ot nqkade drugade e nai-malkoto obidno za horata,
koito sa wlojili dosta ot sebe si w razrabotkie vypreki ulsoviqta za rabota (za koito veche
se pisa dostatachno mislq che na vsichki e qsno) Az moga da kaja, che vsichki
proekti, po koito sam rabotil sa pochwani ot nulata i sa izcqlo vutreshni razrabotki ( dali
sa realizirani po nai-dobriq nachin e druga tema...) taka che ne vijdam zashto trqwa da se
darjish kato selski gamen iz forumite - nikoi tuk ne e winowen za problemite ti s nasevi .



Тема Re: Леле !нови [re: jamie]  
Автор Colombino (Компетент)
Публикувано20.12.02 16:00



Това за 400 лв. не съм го казвал аз, някой си го измисли. Не виждам къде е проблема. Имам твърде голямо самочувствие за да си помисля, че като ме изгониха са имали друг избор. +това съм запознат със ситуацията и знам, че нямаха. При първа възможност ме назначиха пак.


System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Народна мъдростнови [re: Пoзнaт]  
Автор Colombino (Компетент)
Публикувано20.12.02 16:39



Има една българска поговорка:
"Не е луда бабата, луд е тоя дето я търпи да му командва фирмата"


System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Какво е да работиш в Emness Technologyнови [re: npc]  
Авторxexexe (Нерегистриран)
Публикувано20.12.02 17:39



Явно нещо не можем да се разбрем, с вас!

Насев решава какво да се прави, идеите ги заимства от ПроСист, или от другаде, капише? Или искаш да ме убедиш че ти си стратега?
Не искам да омаловажавам разработките които са си на колегите в Емнес, визирам тези дето смърдят от всякаде, капише?
Ма много сте докачливи, нещо Насев да не ви набива канчетата, заради изказванията във форума?
Насев е една хиена, хиените се трепят, защото са вредни за бизнес климата, капише?
Ако не си ме разбрал, да го духаш на Насев! ха ха ха ха ха ха



Тема Re: Какво е да работиш в Emness Technologyнови [re: xexexe]  
Авторedin ot emness(wse oshte) (Нерегистриран)
Публикувано20.12.02 19:16



С интерес чета темата от както е излезнала
Какво да ви кажа, смятам че съм от достатъчно време във фирмата за да знам всичко за което се пише тук.
Далеч съм от мисълта да защитавам Насеви и не оправдавам простотиите, които вече граничат с нетърпимото.
Но тъй като форума го четат и незапознати от вътре реших да драсна няколко реда. Ще започна от началото.
Когато постъпих на работа във фирмата не мога да си крива душата, че атмосферата беше чудесна. Насеви основно си бяха в Германия и тук беше супер. Колектива който заварих беше от много амбициозни и талантливи момчета, и работеха като едно цяло. Прекрасен хардуерен екип, който има способността да направи чудеса. Не знам при софтуеристите как е но хардуеристите са професионалисти, изградени преди постъпването си в емнес.
Честно казано беше страхотно удоволсвие да се работи с тях.
Положението започна да се сговнява когато Насеви започнаха да прекарват повече време в България от колкото в Германия.
Насева се почувсва в стихиата си като генерален директор и започна да бълва простотия след простотия.
От тогава напуснаха много кадърни хора, Насеви настроиха всеки сресщу всеки и вече екипна работа няма. При сегашните условиа едва ли може да стане отново екип.
Лично аз съм доволен от нещата които права там(професионално удовлетворен), доволен съм и от заплащането. Не е важно колко е важното е че АЗ съм доволен.
Вярно при първа възмосност и аз ще си тръгна, заради тежката душевна атмосфера.
с нищо не оправдавам следните простотии:
1. Заповеддта че не могат да се внасят лични вещи във фирмата.
2. простотиата с прословутата тоалетна хартиа
3. отношеноието че ние сме РОБИ
4. орязването на грацките разговори (на фона на безмислените разговори до Германиа те са капка в морето.)

От друга страна дали ще лимитират кафето или захарта няма никакво значение. всеки може да си позволи да си купи бурканче с кафе, каквото обича и да си пие на воля!.
Освен това никой не споменава наличието на кухня с кафемашина, хладилник, микровълнова фурна.

Освен това със всичките тези псувни и простотии разваляте хубавия форум и обиждате кадърните хора във фирмата.

И в заключение искам да кажа че всеки си има цена.
Ако си доволен от това което ти плащат за работата която вършиш и не си като Косьо да вършиш недостойни неща, може да преглътнеш известна доза простотия.
От разговорите ми с други колеги по други фирми съдия че идеално място няма
Тук поне заплата не са ми закъснявали както на други места с по 3-4 месеца.
Освен това осигуровките наистина ми ги плащат на пълна заплата(проверил съм). Всеки си има право на избор
Като не му харесва да си ходи.

Забравих да спомена за рязането на заплата при закъснение и че не се вижда когато някой работи повече ---- ами при това условие не работиш извън работно време и нямаш право да се сърдиш че ти режат като закъснееш

И като край: при сегашната обстановка не съветвам да се идва при нас (освен ако не е достатъчна заплатата да затвори очите за простотията)

Надявам се да съм бил изчерпателен и гарантирам че това е точното състояние на нещата.



За малко да забрава от къде тръгнах
От къде взима идейте и къде продава Насев изобщо не ме интересува.
Всеки гледа да забогатее, ако ти имаш възможноста да използваш някой сигурен съм че ще го направиш.
Радвам се че форума е толкова популярен, поне бъдещите ще знаят къде идват и какво да искат. Ако имат здрави нерви и не се ядосват за глупости значи няма да имат грижи.....

Чао




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.