Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 27.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: АЕЦ трябва да има [re: Kиpo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.04.11 13:33







Тема Нима му вярваш на тоя плужек? [re: Vendome]  
Автор БATKO (Какин)
Публикувано19.04.11 15:17



В темата за Референдума много добре съм обяснил схемата по която Костов и американската фирма AES искат да ограбят българите с десетки милиарда евро. Описал съм и защо АЕЦ Белене ще им попречи.
Така че нормално е да плащат на сороските плужеци, а на костовите сектанти даже няма смисъл да плащат, те са комунисти, не хора а желязо, каквито факти да им покажеш, те си знаят същото.

Не човек а желязо - просъскал Цветан Бойковист.
Тихо плужекът казал - Не! Костовист!



Тема Re: Нима му вярваш на тоя плужек? [re: БATKO]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.04.11 15:42



Доводите му са разумни, до някои от тях съм стигал самостоятелно.



Тема Re: Чакай, чакай малко [re: Yuppi]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано19.04.11 15:59



5 - 6 млрд. фонд аварии.
1 - 2 млрд. фонд затваряне и рециклиране.
1 - 2 млрд. фонд други рискове.
3 -4 млрд. допълнителни защити. Всъщност тези защити не са допълнителни, в обявената цена защити май не са предвидени...

Така че тази сума я бройте двойно.

Е, колко стана цената на АЕЦ-а??? Май 20 ст. са твърде оптимистична цена за КВЧ.



Тема Re: Нима му вярваш на тоя плужек? [re: Vendome]  
Автор БATKO (Какин)
Публикувано19.04.11 16:13



Доводите и доказателствата му са от рода на "една баба на пазара каза". Това е нормална поръчкова статия, целяща да заблуди по-наивните хорица. С такива поръчкови статии отдавна заливат хората, но като гледам общественото мнение според проучванията е на страната на АЕЦ Белене. Излиза, че българите вече не се връзват лесно на лъжите на заинтересованите кръгове.

Но при положение, че залогът е десетки милиарди евро, Уорлик, Сорос и Костов няма да оставят нещата само със статии. Подозирам, че ще финансират далеч по-крупни саботажи за да могат да източат милиардите от българския джоб. Това им е бизнеса, трябва да ги разберем. Не се става богат с работа.



Тема Re: Нима му вярваш на тоя плужек? [re: БATKO]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.04.11 16:53



Доводите са напълно логични и само рубладжиите ги игнорират. Поръчкова статия във един от флагманите на Русия у нас вестник Труд. Голям си.

Това им е бизнеса, трябва да ги разберем. Не се става богат с работа.

Естествено, поколения рубладжии така забогатяха.



Тема Re: Нима му вярваш на тоя плужек? [re: БATKO]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано19.04.11 17:02



Ако спреш с комуноидната мантра как Костов е виновен за всичко (вкл. и за статиите с/у Белене) може и да те вземе някой на сериозно.
Инак просто олеква целия мерак да обясняваш нещо.

Welcome to the real world!




Тема Re: АЕЦ трябва да има [re: Kиpo]  
Автор БATKO (Какин)
Публикувано19.04.11 17:41



Фактът, че всяка втора дума му е против Белене, и че е впрегнал цялата си агитка неистово да врещи лъжи за Белене доказва, че има личен интерес.
Аз досега не познавам някой агитатор против Белене, да не е костовичар, или от сороските поръчкови институтчета. Все пак става въпрос за десетки милиарди евро, които ТЕЦ Марица Изток да източи от българските джобове. Заинтересованите са готови на всичко за да го постигнат.



Тема Re: АЕЦ трябва да има [re: БATKO]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.04.11 17:46



Сорос акционер ли е в АЕС?



Тема Re: Нима му вярваш на тоя плужек? [re: Vendome]  
Автор БATKO (Какин)
Публикувано19.04.11 17:47



Аз лично ще съм страшно доволен, ако и американците направят в България голям обект (като АЕЦ Белене), но да продават произведеното на пазарен принцип, без преференции и надпазарни цени като ТЕЦ Марица Изток 1 и 3.

Излиза, че аз съм доларджия, щом подкрепям американски проекти.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.