Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 24.05.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Немам думи!нови [re: HeOHeЛ]  
Автор Stefan (глас на гларус)
Публикувано28.07.02 21:58



Прочетох писанията ви и ви поздравявам за тях - гениални са: като всичко българско и родно...
Но пак ще ви призова - прочетете стихчето на Неонел

- от където тръгна интифадата - и ми кажете все пак: нима не ви идва на ум пак това:

Кисел пъпеш се мие в реката
- Неонел се напъва за стих!
И напомня бензин аромата
на душата й - мръсен и тих...
Неонел - ти нима не усети,
че поезия няма във теб?
Враг отчаян на всички поети
беше ти като куче във степ!




Semper Fidelis

Тема Re: Немам думи!нови [re: Stefan]  
Автор hixxtam ()
Публикувано28.07.02 22:36



Стефане,не ти ли се струва,че не нейното стихче е причина за тази така наречена интифада,а точно това което ти отново публикуваш.Не вземам ничия страна,защото не ме интересуват вашите отношения.Решавайте си ги вън от това пространство,но и фактите не мога да отреча.
Твоето звучи,грубо,злобно и гадно.Няма нищо общо с поезията!
Искаш ли да му направя една рецензия.Не искам да те обиждам публично,защото ще те заболи.Повярвай ми мога да го направя.
И да уточня нещо.Не членувам в никакъв т.н. кръжец.От Плевен съм.



Тема Re: Немам думи!нови [re: hixxtam]  
Автор sofianka (cheshit)
Публикувано28.07.02 22:50



shto puk i az sum go pravila i to tochno na stihcheta ,koito sa mi se vijdali slabi i bezdushni/ ne v tozi klub obache/



Тема А на теб не ти ли сенови [re: hixxtam]  
Автор Stefan (глас на гларус)
Публикувано28.07.02 22:54



струва, че именно нейното стихче. Защото другите неща не се отнасят до никого и аз по правило си ги изяснявам в Бележки.

Ама това стихче, което Боряна е пуснала тук - това си е направо подигравка с четящата публика. Всеки друг ще се постарае - ама това си е нещо като "шизофренната стомана" на Б.Ламбовски. Дори и дъщеря ми ще напише нещо по-стойностно от Неонел - тая явно се подиграва с нас или...
Виж какви интелектуални прозрения има тук:
капки сок
меден, пъпешов, бистър
за деня
нещо брътвя, без смисъл...

Значи Борянка брътви нещо без смисъл - и ние трябва да й ръкопляскаме тук, че тя си има проблеми със семантиката, а? Какво ще кажеш? На мен това ми звучи като пълна подигравка с четящата публика. Ще се въздържа от филологични интерпретации на другите й "брътвежи", че ще падна до нейното ниво - не искам...

Semper Fidelis


Тема Re: Немам думи!нови [re: sofianka]  
Автор hixxtam ()
Публикувано28.07.02 22:58



Най лесното нещо е да се прави критика.Тридно се гради.Оплюванвто обаче не е критика,а простащина.



Тема А, и ти й се вързвашнови [re: бpoд]  
Автор Stefan (глас на гларус)
Публикувано28.07.02 23:20



на приказките? Умно момче си...

Тя е толкова суетна и егоцентрична, че едва ли би пуснала под друг ник нещо, което е написала и е преценила, че става за четене. Ама като съдя по това най-отгоре - мисля си, че тя има толкова общо с поезията, колкото аз с Джордж Уошингтън...

P.S. Прощавай, че малко със закъснение пиша по твоя пост, ама темата сега я чета и се дивя на всичко "българско и родно"...

Semper Fidelis


Тема Re: А на теб не ти ли сенови [re: Stefan]  
Автор hixxtam ()
Публикувано28.07.02 23:26



Да приемем за момен че си прав.Не се ли замисли малко,че ако направиме по същия начин разбор на твоето,се получава още по тъпо/извини ме за мекия израз/
Един въпрос:Нима това е първото подобно стихче тук?
Да ти кажа право,аз виждам нещо интересно в него.Бих го нарекъл скука.Но не за този който го чете,а за този който го е писал.Е,не е пик в поезията,но пък и не е наградено от никой/като на Оля Стоянова/
И друго искам да ти кажа.По този начин караш хората да не оставят мнения под твои теми.Помисли!В такъв тъжен ден,когато нашата поезия загуби един от великаните си колко посетители в този клуб написаха поне :
"Бог да го порости"
Да ти кажа ли защо.
Защото са възмутени от това което току що пак публикува/това е мое мнение и не ангажирам никой с него/
За пример ти давам диалога ми с Анал_Фабетът.След него той написа мисля "Поклон" или нещо подобно.Това място се посещава от малко по чувстителни люде в всеки трябва да е много внимателен.А ти не си определено.Появяваш се като слон в стъкларски магазин,а и се въртиш без да се оглеждаш.
Пишеш добре,дори бих казал много,но не пораждай в другите съмнения за неискреност.Защото тя започва да прозира,дори да не е така.



Тема Re: Немам думи!нови [re: hixxtam]  
Автор sofianka (cheshit)
Публикувано28.07.02 23:31



Prostashtina e znaesh li kakvo? Predi malko ot anonimen nik nazoval se s nika na pishesh v tuk klubar se pusnna tema pulna s cinizmi kato opit za poezia.
"Dokoga li v stranata ni bashtina , shte vilnee tazi prostashtina?"- tova koi go e napisal kak mislisjh?



Тема Re: Немам думи!нови [re: sofianka]  
Автор hixxtam ()
Публикувано28.07.02 23:35



Не знам.Не съм забелязал.Отговарях на Стефан или може би е било преди да вляза.Къде е това.Изтрито ли е вече.Не вярвам да е някой който е регистриран в клуба.Ако е така е толкова жалко,че думите и дори нашето присъствие тук стават излишни.

Редактирано от hixxtam на 28.07.02 23:37.



Тема Re: Немам думи!нови [re: hixxtam]  
Автор sofianka (cheshit)
Публикувано28.07.02 23:41



mnogo e jalko naistina , zashtoto da se raznasiat intrigi s poezia e koshtunstvo. eto pogledni novata tema na anonimnia brod za da vidish. choveka sigurno i haber si niama kakvo sa napisali ot negovo ime. p[itam sega KUDE E MODERATORA ?ILI IZMISLIA NOVA POEZIA ZA DINITE?




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.