Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 11.05.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: И не ти ли замирисанови [re: Stefan]  
Авторпъпeш (Нерегистриран)
Публикувано11.08.02 20:38



Уф, как пръднаааааааааа



Тема Re: И не ти ли замирисанови [re: Stefan]  
Автор iren (деликатната)
Публикувано12.08.02 17:43



Хубаво е да гледаш как киселият пъпеш весело плува в реката и бързеите го носят.
Намирисва ми, че даже и насмърдява. Но се вързва с киселия вкус, който е и тръпчив и ти се схваща небцето от него. А зъбите скърцат.

След като много ядох, много пих и много зло за хората говорих, тук почивам аз, Тимокреон от Родос


Тема Re: а з НЕ СЪМ ПЪДАР!нови [re: a з]  
Автор Rogger Dojh (Nonsense Addept)
Публикувано17.09.02 03:04



би трябвало да си се разочаровала - има явления, които нищо добро не носят.
но пък са злободневни.
аз поне се убедих, че в тези клубове няма отърване от неприятници.
само дебнат къде да си наврат скапаните гаги дето не им е мястото ...

Rogger Dojh



Тема Re: шепа прах пак в очите хрущи.нови [re: HeOHeЛ]  
АвторGaia (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 02:32



Tova e napravo jestoko..... lepia si go na komputera da si go cheta ot vreme na vreme... niamash nishto na protiv nali.

Jestoko, Jestoko, Jestoko e kakto i da go poglednesh... egati... ti ot kqde znaesh kakvo mi beshe vchera heheheheheh



Тема Re: шепа прах пак в очите хрущи.нови [re: HeOHeЛ]  
АвторBEDNJKA (Нерегистриран)
Публикувано19.09.02 20:38



KVO SI TI TAKA NAPISAL
4E SI SE ORISAL J VZEMI GO
PRO4ETI I NA NOVO NAPI6I
TI MAI NE SI DOBRE S TEZI
TVOI REDOVE A PAK XORATA
I TE DETO SA GO 4ELI TE



Тема Re: шепа прах пак в очите хрущи.нови [re: BEDNJKA]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано19.09.02 21:32



Абе лайнарчета, що не си ебете путката майна, М?



Тема до нео-нел Re: шепа прах пак в ушите хрущи...нови [re: efir]  
Автор efir (freelancer)
Публикувано17.09.20 09:36



Нещо си объркала, боряна - никнеймът на Lazy в чата беше ШЕПА ПЯСЪК. Но и така става ясен подтекстът. Все пак зададох въпроси в темата. С бляскавата ти творба.Чакам отговор. Минаха години, но въпросът остава актуален. Защото касае системен кибербулинг.

Само един въпрос: В качеството на каква заключи победоносно Вечни (раз)мисли? След толкова години... Затова никой да не пита защо аз питам след толкова време.

Подложена бях от теб на системно триене и заличаване - защо? Също като Билкаря и много други неугодни на огромното ти Его.


Защото учих в един и същи клас със Сашо Хайтов ли? Който беше луд по еврейката, гениалната художничка и красавица Маргарита - ревнувай Сашо, аз нямам нищо общо.

Ние с него бяхме само най-лудите глави в Художествената гимназия, в междучасията се замервахме с тебешири и солидарно пушехме в тоалетните, с риск Бабеков, лека му пръст, да ни изключи.



Нашето минало със Сашо или Lazy или виртуалните ни отношения с когото и да било не ти влизат в работата. Ясно?



Редактирано от efir на 17.09.20 09:36.



Тема Re: шепа прах пак в очите хрущи.нови [re: HeOHeЛ]  
Автор smocker77 (вояджър)
Публикувано22.12.20 10:34



по-красиво е шепа пясък и по-реално, пясъкът хрущи, прахта едва ли - Шепа пясък - като ника на Васил Велчев, бившия перничанин - Lazy, в лафчето, преди да стане ветеран в дира.
Апрорпо, именно неговите поздрави от ветераните желаех да коментирам, а лично аз не ги виждам мв листата на първа страница.
Да не би да е някаква магия

.
Но и това декадентско стихче става.
Апропо, къде изчезват темите, които желая да коментирам, госпожо Модератор?

Неведнъж споделих, че клубовете са под надзора на други админи - например, от ДАНС.


А вие уж сте във Фейсбук, пък заключихте Вечните мисли.
Впрочем, весели празници на всички.

бивша госпожо Хайтова, Боряна,
мерси за някогашната покана обаче:

Бира с врабци не пия.
а врабците пият ли бира?
ето сколасах да напиша стихче
и не съм оф
сурва весела честита
на петров и иванов.

Редактирано от smocker77 на 22.12.20 11:21.



Тема пп.нови [re: HeOHeЛ]  
Автор smocker77 (вояджър)
Публикувано22.12.20 10:45



птиците рано пеят, врабецът е ранобудна птица, така че мерси за мартеницата и за непоисканото разрешение за публикуване на снимката ми, мадам Ау ти!, вр. аз* и. т.н.


Специално на Вас хубави празници и Мери Кристмъс.
Ол дзъ бест.



Тема до нео-нел Re: шепа прах пак в ушите хрущи...нови [re: efir]  
Автор smocker77 (вояджър)
Публикувано22.12.20 10:47



бивш фрилансър - или най-добре фен № 1 на Мосад.
не се хаби, то не отбира от дума.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.