Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 14.05.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: права си!нови [re: a з]  
Автор mania (любопитна)
Публикувано26.07.02 01:33



Ами нека си остане,нещо като паметник на резила.
А какво да правя,не съм ти кръстница,името сама си си го избрала.
Аз бих ти дала нещо естествено и горещо:))



Тема а стига, бе : )нови [re: mania]  
Автор a зМодератор ( *)
Публикувано26.07.02 01:49



ти НеОНеЛ от "неон" ли мислиш, че иде?
брех, да му се не види : ))))))
айде, няма да те застрелвам с прашка...

ама чакай, да те питам... ти наистина ли си мислиш, че ако някой се казва "Вълко" е целия в некакви зъби и ходи, та яде оФцете по кошарите?
или пък че принцесите се образуват като им се надянат съответните фусти и корони?
или пък че... а, я , че се сетих - това mania... какво? какво? буквално ли? : )))



Тема ти пък : )нови [re: Oблakът]  
Автор a зМодератор ( *)
Публикувано26.07.02 01:58



ама вярно, откъде да знаеш какво, къде, се плете...
стефан вероятно е решил, че има някаква "софийска клика", която се занимава единствено със стефанопоборничество... като върти злите си козни в кръчмата "юнакъ", там до стадиона "левски".
понякога се събираме наистина с приятели и познати там и пием бири, хапваме, смеем се... ти не си идвал, затова не знаеш : )



Тема Re: а стига, бе : )нови [re: a з]  
Авторmania (Нерегистриран)
Публикувано26.07.02 02:04



Ами всяка крушка си има опашка,та за случайности не може да иде реч,особено за примерите,които ти даде.Нещо от някъде е започнало,а това,че си е изгубило първоначалния замисъл и е продобило смисъл,често съвсем неясен не е моя тема.

Пък и ми звучиш в стиховете си като неон,нали не ми се сърдиш,просто - усещане...
За себе си -да,да,да,такава съм си,за зло или добро,забележи къде поставям по-хубавата думичка,носителката на положителен заряд:)))



Тема Мъка! Стефане ти изпусна чудесен шанс...нови [re: Stefan]  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано26.07.02 09:14



... да покажеш, че можеш поне да се държиш като мъж.

Казвам да се държиш като, а не да си.



Тема Re: За "Непогрешимостта на Папата"нови [re: kakata]  
Автор sofianka (cheshit)
Публикувано26.07.02 09:56



moga li da se opitam da naluchkam az kake?
driska onova parche-idiot deto dreme u vsichki nas samo che licemerieto ni mu prechi to da se iziaviava.



Тема Хубаво е...нови [re: HeOHeЛ]  
Автор CKИTниk (неоморален)
Публикувано26.07.02 13:01



... аз май не разбирам много от поезия...в академичния смисъл, де... Затова не мога да изкажа компетентно мнение, както познавачите тук по отношение на написаното, дали е поезия или не е... т.е. формата отговаря ли на каноните и на учебниците по христоматия...но...съдържанието определено ми хареса :))

Напиши още нещо подобно, pls :))

Пък, ако на някой нещо му скърца някъде, докато го чете, ще го преглътне някак си...вода има, нали? И за пиене и за...миене :))

Когато нямам повече синьо, слагам червено.
Пабло Пикасо


Тема Re: Може би ще съм досаден но...нови [re: CKИTниk]  
Автор hixxtam ()
Публикувано26.07.02 13:32



Лично на мен стихчето ми хареса.Хареса ми и това,че клубат се разбуди.Определено не ми хареса междуличностната престрелка.Всеки има право на мнение,а не оплюване.
Стефане,моите почитания към това което съм чел от теб,но не виждам защо трябва да се намесват лични отношения тук.Харесваш или не,това е твое право на мнение и никой не иска да ти го отнеме.Според мен проблемът е как го представяш.Злобата е излишна.
Не трябва да се забравя и факта,че поезията се прави със сърце и душа.А те за разлика от ръцете и долната част на гърба/която срещнах по горе/ са свръх чувствителни.Пишете със сърцата си,а не с ръцете и ...
За да си добър критик,трябва да се опиташ да влезеш в кожата на автора,да погледнеш нещата от неговата гледна точка,колкото и трудно да ти е това.
Не се делете на два,три и повече "кръжеца"Разединението ви прави слаби!
МОИТЕ ПОЗДРАВИ КЪМ ВСИЧКИ ВАС!




Тема Стига бе, какенце,нови [re: kakata]  
Автор бpoд (без титла)
Публикувано27.07.02 02:00



и аз ходя до тоалетната, ама дами, да си служат с такъв език....



Тема Нямам нищо,нови [re: kakata]  
Автор бpoд (без титла)
Публикувано27.07.02 02:11



ама Нищо против Бъндьо и новаков,

но, кАке, словото е ли Поезия???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.