Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:42 24.04.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Модератор,нови [re: ...]  
Автор hixxtam ()
Публикувано01.08.02 12:25



Приемам това което ми пишеш.Не искам да обсъждам Стефан.Пише добре,но не ми харесва начина по който се представя в последните дни.Не се замислих изобщо да му го кажа направо.Наблюдавам и твоите изяви.Ако съм те засегнал неоснователно,моите извинения,но реакцията ми свързана с анонимноста и публикациите от неизвестни с известни имена.Гадно ми прозвуча,а и не само на мен предполагам.Гадно ми звучи и темата публикувана от някакъв "ГЪЗ"-независимо какъв е
Добре подбира римите,но ние тук не сме сами.Клуба се посещава от много нерегистрирани и предполагам си представяш реакциите,особено на тези които обичат поезията.Ефекта е поразителен.Дечурлигата които започват с първите си чисти като сълзици рими,ще са очаровани.После ще пишат от сърце и душа,ще са искрени и чисти в произведенията си,защото са се учили от нас.Тъжно е...


Още стихове на адрес:



Тема Re: Модератор,нови [re: hixxtam]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 12:43



не съм се обидил, казах ти го още тогава:)
държа обаче да стане ясно, че няма да стоя и да гледам как някой( пък бил той и едиснтвения човек, който се бие в гърдите, че е поет, щото никой друг не го е правил) напада на лична основа друг. нема да стане.
аре, давай да четем новите неща вече:)



Тема ех, и ти, сърдитко : )нови [re: hixxtam]  
Автор a зМодератор ( *)
Публикувано01.08.02 12:43



виж сега... разбирам много ясно какво казваш и си прав.
прав си, обаче... все има някакво "обаче", забелязал ли си?

в крайна сметка намирам, че все пак се справяме донякъде сполучливо.
никога няма да бъде достигнат някакъв съвършен модел... никога няма всички да имат еднакво отношение към нещата и всичко да е пъстро, сладко и мекичко...
то и не би било никак положително де, ако ме разбираш ; )

... а децата не са идиоти и малоумници, мисля. в Света има всякакви неща - и лоши и добри, и всякакви... и всеки избира каква пеперуда да пусне, да погледа, да си хване... нали така?

сега... не ми се щеше, ама... пък не мога и само да си трая. макар че пък е правилно според мене казаното "убий глупака с мълчание"... ама нали все има някакво "обаче", та и аз, обаче, да кажа -
направи ли ти впечатление как разни хора се подиграват с други хора и се опитват да им скачат по главите, пък като дойде някой по-кретен и от тях и той започне да се държи по същия начин, но с тях, започва хич да не им харесва това?
... ама хайде стига, наистина... наистина вече много гадно стана :(

просто
стига.



Тема Re: Мамин сладък!Re...Re........нови [re: зy]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 20:26



Браво......сложи го на място........поздравления от МЕН



Тема Хе-хе! Смехотворке!нови [re: az]  
Автор Stefan (глас на гларус)
Публикувано08.08.02 22:32



На по принцип анони не отговарям - ама ти си специален случай! Да ти кажа - тук не става въпрос за мен - ами за това, че Неонел е некадърна и няма нищо общо с позията, а се опитва да ни прави на маймуни тук... И понеже си го знаете - отклонихте темата от субстанцията й.

А ти, мила, би ли се приспала със "стихчетата" на Неонелата пред очи?

Кисел пъпеш се къпе в реката...


Тема Re: Хе-хе! Смехотворке!нови [re: Stefan]  
Автор CKИTниk (неоморален)
Публикувано08.08.02 22:45



Чудех се кое ми харесва в твоята поезия. Сега вече разбрах – приспива ме, когато я чета.

П.П. Защо не спреш да се заяждаш с хората? Не разбра ли, че никой вече не ти обръща внимание? По-добре пиши стихове – шансът да те чете някой ще нарастне. Приятелски съвет...

Когато нямам повече синьо, слагам червено.
Пабло Пикасо


Тема Re: Хе-хе! Смехотворке!нови [re: CKИTниk]  
Автор sofianka (cheshit)
Публикувано08.08.02 23:13



ei hora govorime za poezia i e hubavo da sme iskrenni. nikakuv konflikt niama , ima hora koito iskat da ima konflikt, ne budete manipuliruemi, budete svobodni, neobvurzani , dishaite.....



Тема А на теб откъде ти хрумна, че съм ...нови [re: sofianka]  
Автор CKИTниk (неоморален)
Публикувано09.08.02 00:05



...неискрен, манипулиран, несвободен, обвързан и недишащ?

Къде го видя ?!?!

Или се изживяваш в ролята на Матросов (един дето там с гърдите...нали се сещаш?)


Когато нямам повече синьо, слагам червено.
Пабло Пикасо


Тема Re: Немам думи!нови [re: Stefan]  
Автор iren (деликатната)
Публикувано11.08.02 18:03



Ох, че готино!!!!!!
Направо усетих вкуса на пъпеша

След като много ядох, много пих и много зло за хората говорих, тук почивам аз, Тимокреон от Родос


Тема И не ти ли замирисанови [re: iren]  
АвторStefan (Нерегистриран)
Публикувано11.08.02 20:35



на бензин и на нещо гнило?
Или ти стана хубаво?




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.