Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:10 24.04.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Чудя ти се, како,нови [re: Stefan]  
Автор; (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 15:03



Тема Чудя ти се, како, [re: kakata]
Автор Stefan (глас на гларус)
Публикувано 29.07.02 14:58



какво казваш вечер на децата си като ги приспиваш. При толкова клевети - направо ти се чудя как спиш при мисълта, че Стефан го има на този свят. (Където седнеш и станеш - все бургазлии, гларуси и други неща препращат бедния ти мъзк към мен.) Като лисицата, която дочува писъка на зайчето си ти - бързаш да го схрускаш. Влизаш тук само, когато има атака срещу Стефан. Иначе да влезеш и да кажеш няколко думи за стиховете на някого - това няма! - нали си специалистка по всичко - типичната българска "образована дилетантка" (по думите на моя професор по естетика Иван Славов).
Бях решил да не поствам по теб, ама ти пак си царицата на клеветите. Това, което описваш като продължително явление, беше еднократно и Ранобудничето си го заслужи, защото ме обиди несправедливо, без въобще да ме е прочела. Е, въпреки това - аз понеже много харесвам Ранобудничето и винаги съм я харесвал - извиних й се публично в "Романтични души" и макар че тя не ми прости, все пак направих каквото можах. И смятам, че намерих най-елегантния начин да й се извиня.



Тема Уж си ми персоналеннови [re: ;]  
Автор Stefan (глас на гларус)
Публикувано29.07.02 15:28



модератор, а пък копираш само това, което ти изнася. Копирай поне едно-към-едно - нали имаш претенции!

За лоша работа може и да не ти платят шефовете ти...

Semper Fidelis


Тема стефане, хайде стига, бе?нови [re: Stefan]  
Автор a зМодератор ( *)
Публикувано29.07.02 16:04



излагаш се като кифладжия...
ако щеш вярвай.
не, че ще те спирам, де... поне тук, в тази тема ; )
никой не се интересува чак толкова от тебе, не си въобразявай излишно.
ама ако ще с хастара наобратно да се обърнеш - все това.
успокой се малко... чак...да ти говоря така - хич бива ли...
всички вече разбраха, че казваш, че имаш страшни врагове, че те преследват, че си страдалец и героичен поет.
ясно! всички чуха!
всекиму стана ясно...
ама... прерипна вече... особено пък с това,че някой би плащал някому,да се занимава баш пък с тебе - прехвърли наистина всякакви разумни граници...
аман вече, де!



Тема Re: Модератор,нови [re: ...]  
Автор hixxtam ()
Публикувано01.08.02 02:13



Приемам го за истина и няма нужда да го потвърждават,но разбери ме,че анонимността навежда на подобни мисли
Мислиш ли че нещо ще се постигне по този наин,защотоп аз лично се съмнявам.
Успех!



Тема Re: Редактирах го, прочети го пакнови [re: kakata]  
Автор hixxtam ()
Публикувано01.08.02 02:16



За тебе винаги!

Хей кукло я ела!
С рими ще те оплета!
Кукличка си,но си жива
закачлива и игрива.
Ти не си оназ играчка,
Дони по която плачка.
Искам те до мене тука.
Може да нагазим лука.
Сигурно ще ти хареса
как се бориме със стреса.
Зная искаш да си с мен.
Не съм престъпник и кретен,
а съвсем обикновен,
опианен,
твой фен!

Двама ще усетим рая
с ритми,музика,омая.
Второто ми аз открий
и комплексите избий.
После ще се разделиме
ех,не зная твойто име,
гадно е,но не ми пука,
а пък и не съм от тука.
Ще си пея тоз рефрен:
Зная искаш да си с мен.
Не съм престъпник и кретен,
а съвсем обикновен,
опианен,
твой фен!



Тема Re: Редактирах го, прочети го пакнови [re: hixxtam]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано01.08.02 11:09



Мерсиии, сладур!
Ама твърде е хубаво да си стои като мнение. Препоръчвам ти да го пуснеш в отделна тема, и която го прочете да се почувства като "куклата ти".



Тема Re: Редактирах го, прочети го пакнови [re: kakata]  
Автор hixxtam ()
Публикувано01.08.02 11:26



За да видиш колко съм добричак,ще те послушам
Но ти вместо кукло,чети како


Още стихове на адрес:



Тема Re: Редактирах го, прочети го пакнови [re: hixxtam]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано01.08.02 11:34



Хей како я ела!
С рими ще те оплета!
Какичка си,но си жива
закачлива и игрива.

Sounds good!










Тема Re: Редактирах го, прочети го пакнови [re: kakata]  
Автор hixxtam ()
Публикувано01.08.02 11:45



Е,с Дони не си пасваш малко,но не е ясно дали няма да направи песен за каката,ако смени Нети


Още стихове на адрес:



Тема Re: Модератор,нови [re: hixxtam]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 11:47



Съгласен съм с теб, че анонимното писане понякога може да има негативен ефект. и веднага ще ти посоча пример- в един клуб, който никога не е имал модератор и за който никога НЕ Е ставало дума да има такъв, един клубар (разбирай Стефчо) пуска тема и си я трие. прави го с регистрирания си ник. след което с анонимен ник (и то не какъв да е, а имитиращ друг човек, който пише) наш Стефчо обявява клуба за модериран. разбира се хора, които не са в час със ставащото тук, в поезия веднага се връзват и възроптават.
ето това е Стефчо, великият поет на нашето време.
айде сега ти ми кажи кое е интрига- това, че аз ще копирам думите на Стефчо(от които той неведнъж се е отмятал), или това, което той прави в другия немодериран клуб? кажи ми кой според теб е нищожеството, плужека...абе всичко онова, което ти ми приписа?

сега спирам, щото аз все пак уважавам този клуб. колкото и да крещи Стефчо, че съм се домъкнал за скандала, държа да спомена, че съм от постоянното присъствие тук. и съм пускал свои работи, Стефчо./съжалявам, че се обръщам и към него/

поздрав от един анонимен:)




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.