Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 21.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Наде, мога ли да ти задам три въпросанови [re: HAДEЖДA™] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.07.07 08:53



Знам, затова ти зададох въпроса. Щото твоите родители са могли да ти кажат: "Вече си пълнолетна, оправяй се, наемът от гарсониерата на нас ще ни дойде много добре да си подпомогнем бюджета". Затова ти казвам, че не трябва да забравяме ние какво сме получили от родителите си и е редно това, което ние сме получили да го дадем надецата си, независимо дали ни слушат или не. В случая родителите на момчето подпомагат евентуалното бъдещо семейство с парите за месечен наем на апартамент, а евентуалната бъдеща тъща само недоволства.



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Благодаря за вниманието, ама недей да затваряшнови [re: ycпokoeнa мaйka] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано06.07.07 08:59



темата така лесно!

"Да, обвинявам дъщеря си, че на този етап от живота си съзнателно провали бъдещето си, защото считам, че една жена трябва да е финансово независима от приятеля/съпруга си. Много е унизително, обидно да се молиш или даваш отчет за дамски превръзки, защо си купила червило или за среща с приятелки. "

Побъркана си! Психо-куку-кукуряк! Върви на доктор! Върви да си провериш съзнанието! Съзнателно!



Тема А случаят наистина ли е такъв?нови [re: ycпokoeнa мaйka] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.07.07 09:06



Наистина ли той и иска отчет за дамските превръзки, червилото и срещата с приятелки?

Тя ли ти се оплака или ти го чу?
Колкото до прошката, признавам, че може и да си права, но ще стане в някой друг живот. Не ме разбирай погрешно, аз не мразя баба си, но за мен тя никога не е била близък човек.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: родители и деца...нови [re: ycпokoeнa мaйka] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано06.07.07 11:21



Не, за сега ще е така. Регистрацията с нищо не нарушава анонимноста. Изисква се един измислен юзърнейм и един измислен ник. Току що проверих и се регистрирах с абсолютно несъществуваш е-мейл. Та какъв е проблема? IP - то, от което се пише е видно еднакво и за регистрирани и за нерегистрирани.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: родители и деца...нови [re: HAДEЖДA™] Отговор на мнението
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 11:42




ами хубаво за разясненията
Иначе моите убеждения се покриват на 100 % с твоето мнение, за което



Тема Re: Благодаря за вниманието, ама недей да затваряшнови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
АвторБeлия (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 11:44



Ассассине, батее, май психаря в тази тема и не само в нея си ти баце. Ти нормален ред без да се заядеш от години не си написал.Сигурно разводът ти е ебал майката,но не си го изкарвай на другите братле.



Тема Re: родители и деца...нови [re: HAДEЖДA™] Отговор на мнението
АвторlPтo (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 11:51



Надежда, IP'то не е релевантно, ние сме примерно 5 човека, които живеем заедно и ползваме 1 компютър - трябват ли ни 5 регистрации? Да не говорим за IP'to на комп в библиотеката или унито./а и по мои наблюдения повечето хора пишат от офиса си/



Тема Re: родители и деца...нови [re: lPтo] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано06.07.07 11:53



Е аз това казвам, единствено това се вижда, регистрацията не пречи нищо на анонимността.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Не мислех повече да пиша, но...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 12:10



Знаеш ли колко е прав Холдън - хайде да престанем да мислим с матките си и да оставим децата сами да се оправят в живота си, защото той си е само техен.



Дали другото семейство плаща наем или го е подарило, това са подробности, но пък е индиректна намеса. Досега всички ме убеждавахте , че не трябва да се меся по никакъв начин, а сега ме упрекваш, че трябва възрастните да се надпреварваме кой колко е велик и състоятелен.
Знаеш ли, точно такава намеса от страна на възрастните раздели две семейства около мен.
Чувствата устояват точно на такива дребни битови изпитания като наем на жилище, плащане на сметки, всичко останало е бля-бля за незряли хора.

Завършвам с една стара приказка. Живеели един дядо и една баба и с нетърпение чакали синът да доведе снахата. Дошло му реда . Но снахичката с маникюр, по цял ден под черешата /пред компа /, а бабата очаквала да я отменят в кухнята, вода да донесат, пода да преметат. Наговорили се един ден с дядото, че уж се карат кой да донесе вода , пък снахата като ги види така сърдити, сама да припне. На следващият ден бабата дърпа единия менник, дядото - другия, единия дърпа, другия не пуска. Гледала ги, гледала снахата, пък прихнала да се смее: " Абе изкуфели старци, защо се карате! Направете си ред. Единият ще донесе днес вода, другият - утре!"

А лично за себе си пожелавам на младото семейство хубавите моменти да са в пъти повече от лошите . Защото пак ще повторя, виждайки ги щастливи и аз ще съм щастлива.

Бъди жива и здрава и ти.



Тема Re: полуидиотчетонови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
АвторПepлaтa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 13:03



От прочетени твои постове съдя, че си определено интелигентна жена, не разбирам защо в тази тема свеждаш всичко до собствения си опит и обобщаваш?
Ако той беше зрял мъж, поемащ отговорност за стабилно семейство щеше да предложи брак на момичето, за да и даде психологочески комфорт и сигурност./както е било в твоя случай/
Ако той беше зрял мъж, нямаше да се крие зад дъщерята и да се намесва и разваля отношения създадени дълго преди той да дойде в това семейство.
Думи разменени, между майка и дъщеря са само техни отношения и не го касаят, няма какво да играе евтино на "закрилник" има си др. начини да се грижи за младото семейство.
Ако той беше зрял мъж, нямаше да се опитва да разполага с дъщерята като негова собственост и диктува отношения създадени 18 год. преди неговата поява. Да не говорим, че може и да е манипулатор, който умишлено се опитва да я отдалечи от близките и, за да може да си я командва както си иска.
"Колкото до казването, някои неща могат да бъдат казани по най-различен начин. И тъй като съм ги слушала подобни приказки, казани с един тон от който на мен ми кипват л....."
Тук си много права, аз също мисля ,че в думите на майката е имало жлъч и ирония, които нарянават момичето и в никакъв случай не и помагат, но това е нещо , което майка и дъщеря трябва да изяснят и майката, ако не се извини/ на дъщеря си !!!, не на друг/, поне следващия път да обмисля думите си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.