Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:07 21.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: off topicнови [re: HAДEЖДA™] Отговор на мнението
АвторlPтo (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 13:22



Добре де, но от какъв зор са ти регистрациите ?



Тема Тралалааа! Цитирал съм думите й, бе, тъпунгер!нови [re: Бeлия] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано06.07.07 14:27



Дъщеря й съзнателно си била провалила живота. Това нормален човек може ли да го измисли, още по-малко да го напише публично!

Нормален ред не съм бил написал? Ха-ха-ха! Ти всичко мое ли четеш?

Виж к'во пич/ко! Твоето мнение хич не ме вълнува. За мен е мнооого по-важно, че пощата ми е пълна със съобщения от знайни и незнайни клубарки и клубари! Много ти здраве!



Тема Да! Трябват ви 5 регистрации!нови [re: lPтo] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано06.07.07 14:36



Всеки да си пише с ник-а, всеки да си получава и изпраща бележки индивидуално, а не да става качамак от бележки, неясно кой до кого е писал и новопристигналата бележка за кого е.

IP-то защо го намесвате? Какво общо има с регистрацията?

Хм, интересни хора. Аз съм регистриран през 2000-тата година (нищо, че в профила ми пише 2007) и досега нищо ми няма, нищо не ме е заболяло от това.



Тема Re: полуидиотчетонови [re: Пepлaтa] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано06.07.07 14:42



Склонна съм да се съглася с доста неща в това мнение.





Тема Можеш да получаваш инови [re: lPтo] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано06.07.07 15:08



изпращаш бележки към/от други регистрирани. Голямо удобство е, че регистрираният вижда в дадена тема колко непрочетени от него мнения има. Има ли нови мнения, няма ли. В профила си може да сложи информация за себе си, снимка, ICQ. Сега не знам как е, но преди време когато се регистрирах аз имаше безплатен и-мейл.



Тема Re: Да! Трябват ви 5 регистрации!нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
АвторlPтo (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 15:26



Това, което пишеш е валидно за редовни клубари като теб. Представи си, че има и "прелетни птици", които надникват в един или друг клуб и понякога пишат, защо трябва да помнят никове и пароли на различни форуми ? Нито държа да получавам или изпращам лични бележки - това не ме вълнува, ако трябва като теб да отговарям на 100 лични бележки би ме заболяло, така че всеки преценява за себе си .





Тема Ти защо ми плагиатстваш ник-а, бре?нови [re: lPтo] Отговор на мнението
АвторlPтo (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 15:27



Ето ти още едно предимство на регистрираните. Хи-хи-хиии! Страхотен майтап стана веднъж. Някакъв нерегистриран беше написал някаква глупост. Гавраджия с неговия ник се извинява и се самонарича патка. Другия взе да протестира. НамЕси се трети със същия ник. И аз се намесих - барабар Петко с мъжете. Стана много весело!





Тема То не че някой не може да пише от мое име,нови [re: lPтo] Отговор на мнението
АвторASSASSlN (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 15:30



но си личи, нали?

И още едно предимство. Регистрираният може в рамките на 6 часа да си редактира мнението, даже - да го изтрие. Чао!



Тема Re: Ти защо ми плагиатстваш ник-а, бре?нови [re: lPтo] Отговор на мнението
АвторlPтo (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 15:31



Е и веселба трябва да пада, тъкмо хората ще пишат до припадък аз бях, не бях аз .





Тема Ами тогава какъв ти е зорът?нови [re: lPтo] Отговор на мнението
АвторlPтo (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 15:33



Защо задаваш разни-разнообразни въпроси? Карай си така, няма проблеми!



Ти откъде знаеш колко бележки получавам?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.