Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:40 17.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Наистина прекаляваш! Луда си!нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Авторycпkoeнa мaйka (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 14:46



Ами, радвам се, че след 7 стр писаници един мъж каза своя превод.

Благодаря, Асасине!



Тема Re: Що така бе всички?!нови [re: бoзo] Отговор на мнението
Авторturseshta (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 15:22



Ей, супер си! Винаги съм си мечтала да общувам с такива крайни.....(не мога да намеря точната дума) като теб.
Който не си говори с децата овреме трябва да очаква бременностТова навярно трябва да важи и за наркотиците и за това, че децата ни не желаят да продължат образованието си ( не знам дали и това е грях, ма аз не го приемам добре)...за това че стават грубияни или цинични хора....(можеш да продължиш още списъка ако желаеш) Кой бе аджеба желае лошото на децата си?!!!!!!!!
Не вярвам в зрялата любов нито на 18 нито на 26 години Гаранция, че изобщо в любовта не вярваш. Интересно, за да имаш такова изказване ти какъв си бил на тази възраст. Може би и ти си бъркал едната физиологична нужда с другата...
И слушай, човече, говори овреме със сина ти...или по-скоро недей да говориш с него, за да не стане подобен циничен 40-годишен изтрещял циник!

пп Желай и на теб и на твойто семейство сполучие и разбирателство! Това е искрено. И още-няма учебник за гледане на деца, от тук - всеки сам и според собствените си критерии и житейски уроци избира какво да вложи в децата си. Резултатите от всеки такъв експеримент рано или късно излизат на яве.



Тема И аз се радвам, че след три дни и три нощинови [re: ycпkoeнa мaйka] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано05.07.07 15:37



една жена изплю камъчето и цитира култовата "СУПЕР ОБИДНА" фраза на момчето:

"Ех, жалко, че повече няма да получаваш грамоти за участие в училищния живот!"

Благодаря, майко, ама да беше го написала това още онзи ден, а не да се правиш на ощипана госпожица.

Редактирано от ASSASSlN на 05.07.07 15:44.



Тема Re: Асасине,нови [re: ycпkoeнa мaйka] Отговор на мнението
Авторлekoмиcлeнa вeчe мaйka (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 15:47



Ами то само времето ще покаже дали приятелят й ще й окаже пълна морална и финансова подкрепа, за да завърши образованието си. Защото с неговата заплата от 300 лв малко ще им бъде трудно.



А сега , извини ме, но отивам да пия една бира със съпруга си и да приготвя салатката за Копа Америка.



Тема Re: Наде, мога ли да ти задам три въпросанови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано05.07.07 16:51



О даа, стандартното - дай 10(20) лв до заплата. И на заплата се връщаха. Също както и синът ми сега иска на заем и съответно връща. Когато се омъжих, бях вече на 26, началник отдел, та нямаше за какво да се меси. Иначе е давала акъли и правила коментари, ама аз си имам един златен лаф - говори си, не ми пречиш.
Хехе и аз на 19 си мислех, че съм лудо влюбена и трябва да се жениме, добре, че ми дойде акъла, и първо си взех живота в ръце, че като гледам, тея около мен дето се оженижа/омъжиха веднага след у-ще отдавна са разведени и натякват на децата си, как заради тях са си пропилели живота. Грозна картинка.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема ?нови [re: лekoмиcлeнa вeчe мaй] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано05.07.07 17:35





"Защото с неговата заплата от 300 лв малко ще им бъде трудно."

Злобееш ли или нещо друго правиш?

При съпоставими цени преди 20 години жена ми беше в майчинство със 80 лв., аз - младо инженерче със 170 лв. заплата. Намирах му колая. Заработвах допълнително по още една-две заплати.

Уф, честно ти казвам, че ми писна от теб. Тази девойка ДЪЩЕРЯ ЛИ ТИ Е ИЛИ - НЕ ?

Ако - ДА, то кажи ми накратко какво разбираш под понятието "ДЪЩЕРЯ".



Тема Re: ?нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Авторлekoмиcлeнa вeчe мaй (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 18:49



Не, Асасине, не злобея, виж знака след изречението ми.



Но човек притеснен, разтревожен , понякога очаква успокоителни думи или уверение, че нещата ще продължат по логичния си край.
А не да му да се фръцкат като ощипани госпойци и поставят ултиматуми.

Пък ето и ти сам казваш - работил си допълнително, за да издържаш сам семейството си. Може би това исках да чуя и аз.

знаеш ли , и на мен ми писна вече, но ти желая приятна и спокойна вечер.



Тема Re: Наде, мога ли да ти задам три въпросанови [re: HAДEЖДA™] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.07.07 07:25



Плащала ли си наем като живееше сама?



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: Наде, мога ли да ти задам три въпросанови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано06.07.07 08:31



Плащала съм, но това беше един период 97-02 г. между продажбата на гарсониерата и покупката на сегашния ми апартамент. В сравнение със сегашните цифри ми звучи като сън - 100 дол за двустаен, сега за тез пари и таванска стая не можеш да наемеш. Иначе съм си плащала само консумативите - ток тец тел и подобни, гарсониерата ми беше наследствена.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: родители и деца...нови [re: oтчaянa мaйka] Отговор на мнението
Авторycпokoeнa мaйka (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 08:47



С този си пост искам да затворя темата, защото стана прекалено дълга и разводнена.

Да, обвинявам дъщеря си, че на този етап от живота си съзнателно провали бъдещето си, защото считам, че една жена трябва да е финансово независима от приятеля/съпруга си. Много е унизително, обидно да се молиш или даваш отчет за дамски превръзки, защо си купила червило или за среща с приятелки. Огорчена съм, че въпреки зрелостта, която се опитва да демонстрира, не помисли с главата си, а с други части на тялото си.

Цялататази история се развива в провинцията, където заплатите, както казах , са много ниски, а - безработицата - твърде висока.
Кога и как ще завърши, дали той ще й позволи да работи, дали самата тя ще намери работа, която да я удовлетворява ,вече зависи от самите тях.
/ за тези л....на говорех, Полуидиотче/

Младежът ще го приема за мъж, когато се уверя, че приема дъщеря като личност със своите потребности и желания, а не като прислужница. И още когато има силите и достойнството да се изправи сам пред трудностите, а не да се крие зад нея и да ни изнудва .

Жалко е , че всичко това ще става или не с течение на времето, а за мен ще останат тревожните и безсънни нощи.

Обръщам се към Полуидиотчето - въпреки всичко смятам, че в душата си носиш огромна болка още от зачеването ти. Първият ти пост започно именно с този спомен. Време е да простиш на баба си, но не на думи, а дълбоко в сърцето си.



Още веднъж целувки на всички, които писахте и дадохте съвети и коментари.
И специални към модератора, че изтърпя цялата тази кудкудяканица.

п.п. Наде, дали не трябва да отпадне забраната в женския клуб да пишат само регистрирани? Човек понякога има нужда да остане анонимен.

п.п. И към Асасин - вярно е ,че жените много приказваме. Но пък и не всички жени приличат на твоята.


Весело изкарване на всички вас довечера на сбирката.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.