Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 17.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Нали ти казах, бре, жено! Ще завърши задочно, бре!нови [re: oтчaянa мaйka] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.07.07 15:22



Под да окажеш помощ разбирам поне да не му пречиш. Ако пък си в състояние и имаш желание, би могла и да помогнеш за гледането на детето, няма лошо.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема Re: Що така бе всички?!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Авторturseshta (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 01:14



Ей, ей, ей, какво ти става?!!!!!!!!! До сега не съм чела от теб нищо злостно, а сега направо режеш с думи!!! По-спокойно! Тази жена не е баба ти или по-точно- не е родната майка на майка ти!



Тема Re: родители и деца...нови [re: oтчaянa мaйka] Отговор на мнението
Авторturseshta (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 01:53



Изчетох всичките мнения и според мен всеки се е изказал от висотата на неговата камбанария и препатило, та и аз да си кажа.
1. Много се радвам, че имам син, ама то и синовете ги завъртат едни, че чак свят да ти се извие.... Моя ми рече, че харесва опърничави жени(да вметна, че е само на 8) "дето като им кажеш да направят нещо, те се опъват и накрая сам трябва да си го свършиш"!!! ;) Моля се само да е разумен!
2. Разбирам притеснението ти като майка. Обаче всички знаем случаи, в които с лоши прогнози излизат чудеса(като при Полуидиотчето) и може би това действа стимулиращо за амбициозни хора като майка и и сплотяващо за техните семейства(все пак имат конкретен "враг" срещу когото да "воюват" и пред когото да се доказват)
3. Притеснителното обаче е, че по-често се случва след появата на дете, развитието на децата ни да замира на почти изходна позиция. Никой не си мечтае дъщеря му да е закотвена между печката, пералнята и чехлите на съпруга и или пък сина му да извозва по сред нощите сметта на града(не че има нещо срамно във всичко това, но и родителите имат някакви приказни мечти за децата си, както и самите деца мечтаят да са принцеси или да са капитани на кораби да речем) Предполагам, че и теб имено това те тревожи. За съжаление никой не може да предвиди какво ще се случи. На теб ти остава единствено да се молиш и да скриеш страха си.
4. Поставяйки се в положението на "съгрешилата" дъщеря, която явно не е глупава и не е безотговорна(макар че едва ли е планувала нещата по този начин), и на всичкото отгоре е влюбена и още повече бременна(спомняш си каква хормонална буря е това предполагам), навярно тя е обидена от отношението ти. Не че ти си направила нещо ненормално и неестествено, но повярвай ми, тя не би могла да влезе в твойто положение.
5. Бъдещия татко навярно също е обиден, защото пречупено през неговата призма, казаното от теб носи подтекст: Той е незрял, няма дя се справи да гледа теб, да не говорим и за детето, още повече е като всички останали мъже и няма да ти позволи да се развиваш....
И накрая : дано на дъщеря ти не се случи това, което си мислиш в безсънните нощи сковани от притеснение и страх. Опитай се, колкото и трудно да ти е да ги приемеш и двамата като зрели, отговорни и равнопоставени хора. Дори и най-доброто да им се случи, сама знаеш, че ще им е трудно и ако не искаш да им помагаш, в което се съмнявам, то се опитай да не им пречиш в семейните отношения(сигурно и това е трудно). И не на последно място, каквото и да и се случи на дъщеря ти, те моля никога, ама никога да не и казваш " Аз ти казах..."

Желая на теб, семейството ти, дъщеря ти и нейното семейство само радостни мигове, обич и разбирателство! Стискам ви палци!



Тема Re: Що така бе всички?!нови [re: turseshta] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.07.07 07:27



Не е тя, но е аналог и се кани да съсипе още от сега живота на едно семейство, а това винаги ме вбесява.
А и ме дразнят квалификациите на другите- момчето било пикльо, момичето- пикла, не знаели били дали им се пикае или им се е доебало... Както се разбра, те са искали това бебе и са го планирали. За мен това означава само, че се обичат. Чудя се някой като нарича 26-годишен мъж пикльо дали определя и себе си на същата възраст така? Щото аз на 18 определено не бях пикла. Може да не съм била 100% наясно какво искам да правя в живота си, но аз и сега не съм, но основните неща още тогава ми бяха ясни. Бях отговорна, гонех си целите (когато бяха мои цели, а не някакви наложени ми от някого) и знаех искам ли дете или йок, мога ли да се справя с него или йок и т.н.
Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 05.07.07 07:32.



Тема Re: Станалото - станало!нови [re: oтчaянa мaйka] Отговор на мнението
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 07:44



Вече е факт и е необходимо да го приемеш, колкото и да не ти се иска!
Грешка си направила и ти - трябвало е много преди да се срещне с някое момче да разговаряш с нея за любовта и секса! Но станалото - станало! Сега се опитай вече да приемеш и двамата като семейство и, че ще станеш скоро баба! Приеми го откъм хубавата страна - ще си млада баба!
Аз започнах и завърших висшето си образование след като се омъжих, за което съм му безкрайно благодарна!
Пожелавам ти да приемаш нещата спокойно и с повеч разум!





Тема Re: Нали ти казах, бре, жено! Ще завърши задочно, бре!нови [re: oтчaянa мaйka] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано05.07.07 07:52



Да, според мен това е правилната реакция. Остави ги да се оправят, не ги закачай известно време ни по телефон, ни на живо, който има нужда от теб ще те намери, нали? Нищо изискващо извинение не си казала, просто си и казала истината. И личното ми мнение е, че детето можеше да почака поне още една година. Така че - сядай и ти до съпруга си с чаша бира и Копа америка, страстите няма как да не се самоуталожат.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Могла е да почака година???нови [re: HAДEЖДA™] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано05.07.07 08:19



Могла е и две-три-четири да почака. Ама, станалото - станало. Какво да прави, според майката и теб? Да абортира? С риска след това да НЯМА деца?

А, сига, беее! Това ЖЕНИ ли го говорят???





Тема Re: Могла е да почака година???нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано05.07.07 08:22



Ти четеш ли вообще какво е написано, или пишеш ей така за спорта?? Да мине скучния работен ден. Къде видя съвети за аборти?? Уф, бе всъщност пиши си, не ми пречиш, ама аз що ли си губя времето да те чета.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Къде виждам съвет за аборт ли? Ха!нови [re: HAДEЖДA™] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано05.07.07 08:39



Че ако има други съвети - давайте ги! Аз НЕ виждам други съвети. Защо е тогава цялата тази кудкудяканица? Защо са тези сълзи и сополи? Какво да правела майката, щяло да й падне самочувствието? Разтревожена била, други дипломи дъщерята нямала да види, бля-бля, женски дрънканици. И ти я подкрепяш. Абе, маамустара, какъв е проблемът, освен дилемата "аборт - не аборт"?

Многострадална Геновева. Като не знае какво да прави - да се гръмне!

И по дяволите! Проблемът беше поставен пред МОМЧЕТА И МЪЖЕ !

Дъщерята е заявила, че иска извинение, иначе няма да я види. Аз, ако съм на мястото на момчето, ще я подкрепя всякак! По корем ще се влача - помощ няма да потърся.

А майката да си пие бирата и да гледа Копа Америка!

Редактирано от ASSASSlN на 05.07.07 08:43.



Тема Re: Що така бе всички?!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Авторвeчe ycпokoeнa мaйka (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 08:42



Великият Толстой е казал "Всички щастливи семейства си приличат, но всяко е нещастно по - своему"!
Та изхождайки от всички гадории , случили се около тебе, не можеш да съдиш частния случай обективно .


Защо смяташ, че ще съсипя живота им още от сега? Явно не си ме чела внимателно, напротив Въобще не искам да им се меся, не искам да знам проблемите им, защото ако бъда груба, л...ната са си техни и те знаят най-добре как да си ги избършат! Като ги виждам щастливи и аз ще бъда щастлива и ще спя спокойно.
Живеят вече отделно, не съм ходила все още, чакам покана .Притесненията са ми от рода дали осъзнават отговорностите, които поемат вече като семейство. Ето ти един факт: вчера трябваше да отиде на лекар. Снощи я попитах как са изследванията - ами не беше ходила!

Та така.Уравновесен човек си и се моля да не ти дойде някоя На-мама-Златното-Ненагледно-Момиче.
Приятен и спокоен ден.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.