Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 21.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: родители и деца...нови [re: turseshta] Отговор на мнението
Авторвeчe ycпokoeнa мaйka (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 08:46



Едно огромно благодаря за топлите думи!





Тема Re: Нали ти казах, бре, жено! Ще завърши задочно, бре!нови [re: HAДEЖДA™] Отговор на мнението
Авторвeчe ycпokoeнa мaйka (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 08:52



Благодаря, Надежда!
Ами и аз това казвах- както изчакаха една година, можеше да устискат още една. Ама млади - зелени, все бързат.



Тема Re: Къде виждам съвет за аборт ли? Ха!нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Авторycпokoeнa мaйka (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 09:02



Сега пак подред:
Ако дъщеря ми се беше дръпнала и обидила, по-леко щях да приема обвинението, че не съм права. Но приятелят я дръпна доста грубо, той беше обиденият и той чрез нея ми постави ултиматум да внимавам, че повече нямал да позволи да я виждам.Затова се обърнах към вас ,мъжете. Страхувам се, че като дойде бебето и ги налегнат битовизмите , дали ще бъде до нея ежеминутно или ще си тръгне по заведения и приятели. Едно бебе изисква доста грижи, а също има и финансова страна на въпроса. Неговата не е много висока.
Защото поне на този етап лично аз самата и семейството ми имаме доста проблеми и не бих могла да поема нови и вече чужди.





Тема Re: родители и деца...нови [re: oтчaянa мaйka] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано05.07.07 09:07



Госпожо, разбирам притесненията ви. Най-доброто, което можете да направите според мен е да се опитате да останете приятелка на дъщеря си. Не я критикувайте. Не я нападайте. Покажете и, че може да разчита на вас във всичко. И не и налагайте своето мнение и желания. Тя има свои. Ако се страхува от укорите ви няма да ви потърси когато има нужда от помощ. Не е дошъл края на света. Просто ще бъдете баба.

Оставете момичето да следва своя път. Няма нищо страшно. Аз бях само година по-голяма от нея. И пак бих постъпила така. Не се месете!



Тема Re: Къде виждам съвет за аборт ли? Ха!нови [re: ycпokoeнa мaйka] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано05.07.07 09:23



Защото поне на този етап лично аз самата и семейството ми имаме доста проблеми и не бих могла да поема нови и вече чужди.

A и не е редно. След като те не искат абсолютно никаква намеса в отношенията им, не би трябвало и финансова такава да има, нали?

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Успокоена звучиш по-добренови [re: вeчe ycпokoeнa мaйka] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.07.07 10:07



Не изхождам само от моите гадории. Приятелката ми, която си имаше мъж, с когото се обичаха, се разведе по същите причини. Майка и непрекъснато недоволстваше, че се е оженила рано, че мъжът и не е завършил и не може да ги гледа и т.н. Е, тя завърши висше образование и се огледаха и без помощта на родителите, но отношенията им се развалиха, вследствие на това, че тя се опитваше да стои разкрачена между мъжа си и майка си, а те така и не се спогодиха. А можеха да бъдат страхотно семейство, защото имаха нагласата за това. Същото се случва с безброй семейства.
И ако аз трябва да бъда груба, щом приемаш бъдещото си внуче като лайно, мисля, че коментарът е излишен.
Колкото до доктора, щерка ти все ще отиде да се прегледа и не е болка за умирачка, но ти пак се вглеждаш в някаква дреболия и правиш от нея проблем, какъвто всъщност едва ли има, само за да докажеш, че "ето, виждате ли, аз ви казах".

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема Уф!нови [re: ycпokoeнa мaйka] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано05.07.07 10:13



Страхуваш се от проблеми, не можеш да поемеш нови проблеми, още повече - чужди...

И к'во? За какво е тогава тази тема и тази шумотевица???

Чудиш се защо има малко мъжки мнения??? Защото темата ти не е за мъже. Измежду всички мъже в България най-голямо внимание на терзанията ти обръща мъжът ти, който си пие бирата и гледа Копа Америка.



Тема Откачени жени! От мухата - слон!нови [re: HAДEЖДA™] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано05.07.07 10:19



"След като те не искат абсолютно никаква намеса в отношенията им..."

Дувата "абсолютно" откъде я измисли да я вмъкнеш? Абе, НЕ искат да им правят безсмислени забележки, беее! Те са решили вече! Някой ако ще помага безкористно - да помага, но не и да нагнетява атмосферата!



Тема Re: Успокоена звучиш по-добренови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано05.07.07 10:33



Те затова Идиотова, ония в гнилия запад са си решили проблемите - дечицата тръгват маааалко по-раничко на у-ще и пълнолетието им съвпада със завършването на гимназия. След което се изнасят от дома на мама и тате и си редят живота сами. И няма трагедии - ау, то милото невръстно (18 - 30+)......, но я няма и песента - трудно ми е, помагайтеее, дайте парички, или ми гледайте детето, щот аз ще уча примерно.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Успокоена звучиш по-добренови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Авторycпokoeнa мaйka (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 11:30



ЗНаеш ли, май нещо с тебе все не можем да се доизясним.


Разбрах, че със забележката индиректно съм поставила под съмнение неговата способност да поеме отговорността си пред своето семейство. Но, имайки претенциите на зрял мъж, защо не застана пред мен, а постави своята обида в устата на дъщеря ми. И постави дори и условия и ултиматуми.
За мен това е ....хм...детинска постъпка на капризно дете.
Затова се обърнах и към мъжете, ако се извиня, дали няма да бъде сметнато за слабост и оттам да бъда притискана под всякакви поводи?

Не, не считам бебето за лайно, много буквално пък взе да четеш, както каза търсеща, аз не съм баба ти. Но пък и майката ти защо е пренесла своята обида и огорчение върху децата си. Нали животът продължава и трябва да има и прошка. Виждайки какви прекрасни и умни деца сте, сигурно се е гордяла с вас и е съжалявала за думите си.Ти между другото разговаряла ли си с нея за това?
А за доктора.... и за мен е дреболия, все някога ще отиде...нали трябва да се грижи вече за два живота, просто се заинтересувах какви са, дано да са добри.
Нещо започна да ме упрекваш във всички грехове на земята.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.