Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 17.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Точно така стана тогава!нови [re: lPтo] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано06.07.07 15:42



Четири еднакви ник-а взеха да се надприказват и надлъгват, накрая взеха да се надпсуват, модератора се хвана за главата и заключи темата!





Тема Re: Точно така стана тогава!нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
АвторlPтo (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 15:48



Мод'а знае IP'тата няма за какво да се хваща за главата, на него сигурно му е било най- забавно .





Тема Re: полуидиотчетонови [re: Пepлaтa] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.07.07 17:41



Ако той беше зрял мъж, поемащ отговорност за стабилно семейство щеше да предложи брак на момичето, за да и даде психологочески комфорт и сигурност./както е било в твоя случай/ Разсъждаваш като човек от поколението, в което бракът все още значеше нещо. |Днес младите хора не държат на брака, така че непредлагането на блрак, не означава безотговорност.
Ако той беше зрял мъж, нямаше да се крие зад дъщерята и да се намесва и разваля отношения създадени дълго преди той да дойде в това семейство.
Той не е намесва, а е зорлем намесен, щото мама не го харесва и се дразни от появата му. Нормално е да има защитна реакция.
Думи разменени, между майка и дъщеря са само техни отношения и не го касаят, няма какво да играе евтино на "закрилник" има си др. начини да се грижи за младото семейство. Не и когато косвено го засягат, а те го засягат, доколкото са намеса във вече неговото семейство.
Да не говорим, че може и да е манипулатор, който умишлено се опитва да я отдалечи от близките и, за да може да си я командва както си иска Виж, това съм абсолютно съгласна. Може и да е така, но това е само предположение, а намесата на майката е безусловна.


Колкото до моят опит, да, съгласна съм, това е моят опит, опита на моите приятели, които също създадоха семейства по на 22-23 години, опита на роднините ми и т.н. Всеки съди от собствения си опит и всички мнения тук са субективни. Но на моето си държа.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: полуидиотчетонови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано06.07.07 18:13



Полуидиотчева, даже и когато не съм напълно съгласна с теб, трябва да призная, че си ми много симпатична и особено начина, по който защитаваш мнението си.



Хей, надявам се някой да не изтълкува погрешно. Напълно хетеро- сексуална съм. Честно.



Тема "Хвана" се заглавата защото темата стананови [re: lPтo] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано06.07.07 19:32



огромна!

IP-тата естествено че ги вижда мод-а, че са различни. Ама, и без човек да е мод сава пределно ясно, че оня с глупостта наистина си е глупак, щом не разбира бъзиците с него.



Тема Re: полуидиотчетонови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
АвторПepлaтa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 12:40



" Разсъждаваш като човек от поколението, в което бракът все още значеше нещо. |Днес младите хора не държат на брака, така че непредлагането на блрак, не означава безотговорност. "

ПИ (извинявай, но сама си си виновна с този дълъг ник

дали бракът е вече отживяла институция и какво е "модерно" можем доста да спорим, според мен си трябва цяла тема. За мен означава безотговорност, защото ако утре му се случи злополука, той не се е погрижил за жената и детето си .
"Той не е намесва, а е зорлем намесен, щото мама не го харесва и се дразни от появата му. "

Извинявай, но аз различно го прочетох, чети :
Поздравих ги и вече към нея изказах гласно, че това ще са последните й грамоти и вече край с волния училищен живот. При тези ми думи приятелят я дръпна доста грубо и заяви, че с този разговор е приключено . Помолих го да я остави още две 2 мин да я видя.
Toeст никой не го "намесвал зорлем", след като майката се обръща към дъщеря си.
" Не и когато косвено го засягат, а те го засягат, доколкото са намеса във вече неговото семейство. "

Какво семейство/че и "негово" ?!! /, какви 5 лева ? Ако семейство се правеше с правенето на 1 дете, сега сума ти народ да е многосемеен.
"...Но на моето си държа"

И аз



Тема Re: родители и деца...нови [re: oтчaянa мaйka] Отговор на мнението
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано08.07.07 13:39



Ако един ден моята дъщеря ме изненада с такова нещо.Бих застанала зад нея и дори ще и помагам за бебето,за да може да завърши образованието си и да продължи напред и да се реализира.Преди много години имах подобен проблем.Съмнявах се за бременност,бях на 20.Майка с която винаги сме спорили и сме се карали ми каза тогава:Решението,каквото и да е то е твое.Аз съм с теб и ще те подкрепям.Съмненията се оказаха фалшиви.Но отноението на майка ми и подкрепата,която ми даде тогава промениха положително отношенията ни.И до ден днешен в труден момент се обръщам към майка ми за съвет.Така,че иди и се извини на детето си и я подкрепи в този момент и недей мисли,че няма да се реализира един ден и в учене и в професия.



Тема Re: родители и деца...нови [re: oтчaянa мaйka] Отговор на мнението
Автор issi (непознат )
Публикувано08.07.07 15:17



Остави ги младите на мира! Аз подобна попара съм я сърбала - на 17 си, той не е за теб и т.н. Нормална е реакцията на момчето.

Ако искаш да запазиш дъщеря си - подкрепи я. Иначе рискуваш никога да не я видиш, не се шегувам. Същото важи и за внучето. То ще се роди, а дали ти ще си негова баба зависи от теб.

Родителите понякога не могат да разберат, че с подобни стъпки и думи рискуват да им бият шута. Ти си познаваш щерката като малка хлапачка, която я е страх от тъмното. Е да ама тя вече е възрастен човек (съгласно всички закони), а не е малкото момиченце което да тупаш по главицата и да утешаваш.

Да вметна - със съпругът ми сме щастливи и високо образовани, на пук на всички роднини!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.