Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 30.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Асеновграднови  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано23.03.23 12:43



Днес оправях едни документи и ходих до града. Но не транзит като друг път, за Бачково или Смолян, а до пазара. Ден четвъртък, както му казват-околийски пазар. Почти 2км., покрай река Чая, сергии. Черно от народ. Всякаква шир-потреба. Говорим за Асеновград, най-големия български град, който не е областен център. Намира се на 10м., с кола от Пловдив и Тракия Икономическа Зона (гордостта на постсоциалистическа България за региона) и на 5м. с кола от КЦМ, огромен работещ завод с добри заплати. Беднотия до шия хора. Не знам какви са хората, които поддържат мийнстрийма в България (това което се излъчва по телевизиите, радиостанциите, големите интернет-сайтове), не знам кой формира мисленето на политиците, но огромната част от хората в България, имат диаметрално различни проблеми от тези, които мейнстрийма и политическата класа поддържат като теми. Излезте в реалността. Ако там попадне който и да е средностатистически гост от коментарните предавания или национален политик, ще се сбърка от когнитивен дисонанс. На това трябва да бъде сложен край. Да ви имам евросъюза, да ви имам европейските ценности, да ви имам еврозоната, да ви имам проблемите. Да, "умно-красивите", носят огромна вина за формиране на националните теми, които всъщност нямат нищо общо с живота на хората. Баста.

В моето Отечество такива работи не стават.
Петко Каравелов

Редактирано от komitaO3 на 23.03.23 12:42.



Тема Re: Асеновграднови [re: komitaO3]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано23.03.23 13:31



Да, наистина, хората на битака са представителна извадка


Да ти имам изводите, и ти политик се пишеш.



Тема Re: Асеновграднови [re: komitaO3]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано23.03.23 13:37



Огромната част от народа ходи по пазарите за забавление, бе Комита.



Тема Re: Асеновграднови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.03.23 13:37



Бос и гол ще ходя и пак ще съм за ЕС и европейските ценности. Тая песен, че някои общества не са узрели за свобода и демокрация, а си искат ярема и остена на друг ги разправяй. Лаладжия, който си вади хляба с тропане на ченето и правене на инат. И то типов по калъп, с баналните брадясали лафчета и манталитет на стотици такива еднакви като презервативи , МАDE IN Майнатаун.
Мога да изброя европейските ценности.
И за разлика от теб вярвам в Христа.
На теб безбожието и убогостта, която носи ти личи от километри. Който не вярва в Христа - него го ебе комуниста.Някои в клуба също сте жив пример.
Асеновград зле, зле но държи стабилен брой на населението. Преди него дълги години най-голям необластен град е Казанлък.



Тема Re: Асеновграднови [re: DannyDeVito]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано23.03.23 13:38



Ние сме си виновни, не Евросъюза!

Качи ли сме на луксозен лайнер и т. к не можем да се оправяме в него.. По-добре ли е да скочи от него в открития океан?!

Не разбрах за какво ни е виновен ЕС?

Редактирано от o_megas на 23.03.23 13:41.



Тема Re: Асеновграднови [re: WlSP]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано23.03.23 13:59



Що, половината софийски квартали са по-зле от Асеновград.

В моето Отечество такива работи не стават.
Петко Каравелов


Тема Re: Асеновграднови [re: DannyDeVito]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано23.03.23 14:01



Това не е панаир, никой не им плаща да забавляват хората, някой им купува стоката. Такива пазари има и в Димитровград и в Кърджали. Това могат да си позволят много българи.

В моето Отечество такива работи не стават.
Петко Каравелов


Тема Re: Асеновграднови [re: o_megas]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано23.03.23 14:03



Виновни са хората, които си мислят, че България е 2 софийски квартала и 3 курорта и считат, че тесните социални кръгове в които живеят и нуждите им, изчерпват всички потребности на българина. Видяли са те как живее българина...

В моето Отечество такива работи не стават.
Петко Каравелов


Тема Re: Асеновграднови [re: DannyDeVito]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.03.23 14:22



Където ходи пчелата - намира мед ; където ходи мухата - вижда гомно...



Тема Re: Асеновграднови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.03.23 14:29



София е обикалял Северна Македония многократно и накръст, другите съседни държави, за България да не говорим и пак му намираше за какво да му гризеш опинците.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.