Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 30.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ГЕРБ и ДПС за Френското предложение!нови [re: goga]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано23.06.22 23:53



Верно е, наивен съм (отдавна го предпочитам пред мнителен). Между другото Киро също!
Всичките грехове, които му изброи или не са негови или не са грехове.
Инак това, което описа за излъчването му и визията, пасва чудесно на Тръмп и със сигурност са негови характеристики, не на Киро.
Същият съвет - намери политически, а може и просто психолог. Полафи си с него по тази тема...



Тема Re: ГЕРБ и ДПС за Френското предложение!нови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано24.06.22 00:02



Независима (на ужким) и много по-уязвима, както става "практически". Какъв е резултатът от тази привидна независимост? Иначе превъоръжаване си трябва и днес. И май никой не ни пречи.

***
Слава Україні!



Тема Re: ГЕРБ и ДПС за Френското предложение!нови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано24.06.22 00:08



И защо ми даваш като пример 1937, след като 1944 е само 7 години по-късно?

***
Слава Україні!



Тема Re: ГЕРБ и ДПС за Френското предложение!нови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано24.06.22 00:11



Ми щот това ми е кеф да ти давам за пример. Не разбрах, оспорваш ли с някакви аргументи по-голямата оперативна самостоятелност на хитлеровия съюзник Царство България, спрямо сегашната Република България и натиска за ветото или ще изместваш темата в друга полоса?



Тема Re: ГЕРБ и ДПС за Френското предложение!нови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано24.06.22 00:22



Да, оспорвам. Оперативно сега можем да си правим каквото си поискаме. Между другото България влиза в Македония под натиск на Хитлер, а не от оперативна самостоятелност. И не знам за какви полоси говориш.

***
Слава Україні!

Редактирано от Amateur на 24.06.22 00:23.



Тема Re: ГЕРБ и ДПС за Френското предложение!нови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано24.06.22 00:43



Полосите са, че според теб това да откажеш да предадеш евреите си, да откажеш да изпратиш войски на източния фронт и прочие е зависимост, а независимост според теб е да си прекратиш договора за доставка на газ, при пълно противопоставяне на бизнеса, да доставяш тайно оръжие на Украйна, при масово желание за неутралитет, да правиш всичко възможно да вдигнеш ветото, под чужд натиск. Има ли смисъл въобще да влизам в диалог с теб?



Тема Re: ГЕРБ и ДПС за Френското предложение!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор sofijanec (пристрастен)
Публикувано24.06.22 09:06



и по-провинциални, и по-балканци, и бивши югославяни

Накратко: сръбски цигани





Тема Re: ГЕРБ и ДПС за Френското предложение!нови [re: sofijanec]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано24.06.22 10:13



По речник и манталитет - има нещо вярно



Тема Re: ГЕРБ и ДПС за Френското предложение! [re: sofijanec]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано24.06.22 10:20



Мен ме е яд за онова, което се говори медийно у нас и там, за начина, по който се представят нещата, да не кажа "проповядват", за начина, по който се прави опит да се оформят идеите и убежденията там и тук - почти противоположно и все ние да сме лошите. Не коментирам кой е наистина по-голям селяк (всички сме селяци и ганьовци, да речем). ;)

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 24.06.22 10:21.



Тема Re: ГЕРБ и ДПС за Френското предложение! [re: tormentor]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано24.06.22 10:55



от гръмките точки, които обяви ковачески, ми се струва им стига малко по две от тях за да клекнат - тая за езика, която предполагам може да се коригира чисто пунктуационно /т.е. да нямат там фусноти или звездички/ и другата е за момента на вписване на българите в тяхната конституция. както е сега, това се изисква преди първата междуправителствена конференция /която се смята за формален старт на преговорите/, а те ще искат да е преди отварянето на първия преговорен клъстър /който е фундаменти/. освен очевидната пиар причина тука за действие след формалния старт на преговорите, мисля че има и няколко други по-тривиални. първо си мисля, че след пмк, македонистите могат да почнат да цуцат от присъединителните фондове. другата е, че до момента на отваряне на първия клъстър ще има поне 1-2 години, тъй като ще трябва съответната техническа подготовка. т.е. това се отлага за едно малко по-далечно бъдеще /с някакво поуталагане на страстите там/, което може всъщност да е към 2024, когато са парламентарните избори там и глупаците дупемене на сърбомана мицко ще трябва да сърбат попарата.

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.