Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:37 30.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Аааа не со тие куршуминови [re: SashetoBE]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано05.07.22 12:21



Нямаме съгласие, или както е модерно да се казва, обща визия. То и само вътре в България нямаме. Не че и да имахме, от нас зависи.

Обаче ето как за всичко България ви е виновна - ние сме ви разболели.



”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Тема Аз за мен лично ше се уредам некак синови [re: DannyDeVito]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано05.07.22 12:40



колкова, толкова. Но нали тук говорим за колективното и обштото добро и напредија.
Аз по принцип притежавам липса на амбиција за било какво а најмного ми липсва волја и желание за бизнес и финансови печалби. Не вјарвам че некакав кариерен или
паричен добив би ме направил штастлив во средата в којато живеја в момента а хем не искам да напускам. По едно време имаше една парадигма му казваха “средна класа“, можеби клише, но некак си за точно го намирам, хората в мојто опкружение са или на Мајорка или на надница, с едните не мога и не искам а пак другите ми е тажно да ги гледам как се мачат да искарат месеца.
Ех, за бахчата не е така. Тук ставам емоционален.

мојата



на Гогагат





Тема Не се прецењаваитенови [re: MupaM]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано05.07.22 12:43



вие само биете мртво на Германец, други свршиха много повече работа, вкљочително и френските педерасти.



Тема Re: Не се прецењаваитенови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано05.07.22 13:03



Ей, пак ние виновни.

Угодия няма.



Тема Бахчанови [re: SashetoBE]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано05.07.22 13:29



Ей тая е нашата, на петия етаж (снимано с дрон, докато мъжът ми пие с негов приятел). Отдолу до парапета не се вижда, но има билки и подправки в сандъци и даже картоф (1 брой) го помолих да засее тая година.



”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Тема Re: Аааа не со тие куршуминови [re: SashetoBE]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано05.07.22 13:43



Да, не сме добре, но са несравними нещата. На вашето дередже бяхме докато не ни натресоха царя - някой отвън да ни оправи. Като го видяхме, минахме на себе си - само бивши силоваци на чело - генерал за Мин.председател и Президент. Голяма и свръхнативарена със "свобода на действие" система за обществена сигурност - съд и полицейски служби да те разкостят. Никакъв граждански контрол върху системите за управление и съдебна система. Само рядък уличен протест, който 50% е платен, ако не, бива бит. Чак тогава се "събужда" гражданско общество с позиция.

Разликата е, че при вас излизат на протест крайните и те формират позиция, правят промяната. При нас промяната става чак когато нормалните наизлязат. Нормалните ставаме повече, макар все по-пасивни. При вас крайните растат и все по-активни. Крайни наричаме тези, които са винаги прави и винаги друг им е крив.



Тема Re: Аз за мен лично ше се уредам некак синови [re: SashetoBE]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано05.07.22 13:46



Разбирам те напълно, да си тръгнал от нисичко (да кажем предишното, комунистическо средно) и да си се докачил до средната или над средната среда си е самотно. Но пропускаш основният призив, който ти пуснах:
Македония сега ще има нужда от такива като теб.
Само така ще помогнеш на тези, които се мачат да изкарат месеца.



Тема Re: Аааа не со тие куршуминови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано05.07.22 13:49



Ти пък що ревеш? В момента ни управлява гражданското общество, щедро финансирано и добре подбрано от твоите хора. Не си ли във възторг? Нали това ти е борбата в живота? Мечтите ти станаха реалност.



Тема Re: Бахчанови [re: MupaM]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано05.07.22 13:49



Като бях дете си мечтаех да се застели цялата земя с асфалт, та белким нищо немаше за косене, копаене и садене. Дядо ми като се пенсионира и се върна на село, ваканциите ми от ден едно та до 14-ти вечерта бяха напълно утилизирани и така до 9-10 клас, когато вече имах смелост да се разбунтувам. От тогава съм се ограничил до два ара дворно место и да ти кажа - предостатъчно ми е.



Тема Re: Аааа не со тие куршуминови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано05.07.22 14:04



Гледай си работата и спри да ми дишаш опашката.
Моите са тези, за които гласувам, грижа се, работя и живея с тях. Нито ти, нито тези сте от тях.
Какво искаш от мен, какво търсиш освен безкраен флуд по темите?

Разбирам, не те кефи нещо, ама кой ти е виновен?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.