Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:47 30.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ГЕРБ и ДПС за Френското предложение! [re: nikolayds]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано23.06.22 07:52



Сиренето е 5,50лв., за 250г., така че не виждам защо се мрънка, всеки може да си купи





Тема Re: ГЕРБ и ДПС за Френското предложение!нови [re: komitaO3]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано23.06.22 07:54



Аз купувам сирене за 8,60 кг. (Карабунар). Турски кашкавал за 15 лв./кг. (доскоро беше 12 лв.) и турско олио за 5 лв.



Тема Re: ГЕРБ и ДПС за Френското предложение!нови [re: nikolayds]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано23.06.22 08:08



Офтопик. Ся ако ти кажа, че тези стойности наистина са леко надути, добре, че не е клуб 40-50, където веднага негова светлост админът и още някои ще ми обяснят колко безнадеждно малоумна съм и как те ме мислели за наивна, ама аз съм просто много тъпа. Горе-долу такова нещо се случи, когато казах, че краставиците не са седем лева, а два, горе-долу колкото и в Москва в някакъв клип от две седмици преди това.

Иначе че цените се вдигат, не е лъжа. Бензин наливах преди дни за 3,30, сирене се намира без проблем и за 10-15 килото, кашкавал - аналогично, зависи от сиренето и кашкавала. Че се вдигат цените и няма изгледи да спрат, така е. Но е известен похват и това да попреувеличиш малко, че да засилиш още повече усещането за разрив с нормалния свят, а пък после който прави забележка за дребни разлики, да изглежда смешен. ;)

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре..."

Редактирано от MupaM на 23.06.22 08:13.



Тема Re: ГЕРБ и ДПС за Френското предложение!нови [re: MupaM]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано23.06.22 08:21



Бензинът и нафтата са мерило за отминалото управление. При цени на едро като преди една година, сега нафтата е с лев и 10 ст по-скъпа на литър. Ебати и шебеците и ще ми говорят колко успешни били.



Тема Re: ГЕРБ и ДПС за Френското предложение!нови [re: cumanich126454]  
Автор nikolayds ()
Публикувано23.06.22 08:50



Предател :) Еничар! Подкрепи българското!
(Забележи кой го казва :) — руснаците ми викаха ‘колбасник’



Тема Re: ГЕРБ и ДПС за Френското предложение!нови [re: nikolayds]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.06.22 09:50



Има сирене от 10-12 лева, кашкавал от 15, олио по 4,50- 5,00....



Тема Общо-взетонови [re: nikolayds]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано23.06.22 09:57



Коментарите са, че френското предложение не дава твърди гаранции, но е най-доброто, което може да се постигне на този етап. Нещо като лятото на 1915 г уж: даваме ви малко, но е сигурно, иначе, ще изгубите всичко.

Грозен пазарлък. Със сигурност нашите национални интереси ще пострадат. Въпросът е с колко. Чехите са северняшко-югославски подводници. Те пък хептен няма да ни предложат нищо.



Тема Re: ГЕРБ и ДПС за Френското предложение!нови [re: nikolayds]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано23.06.22 10:18



Не се връзвай на мантрите на радикалите и путинистите у нас за телевизиите и журналистите. Има недобросъвестни, както и обслужващ (то навсякъде ги има, включая при вас) персонал, но най-добрите ни журналисти си остават работещи все още в БНТ, bTV и НОВА.
Само двама за пример и спирам: Б. Василев и С. Иванов.



Тема Re: Общо-взето [re: goga]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано23.06.22 10:21



Не е задължително да пострадат, а и никак не е ясно дали Скопие ще е О'к с това.
При правилно изиграни карти от наша страна, топката отива в тях.
Да видим...



Тема Re: ГЕРБ и ДПС за Френското предложение! [re: nikolayds]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано23.06.22 10:28



леко те бъзнах. няма го тоя урок /само се споменава в т.нар. протокол/.
и на мен ми беше интересно дали може да се намери от някъде.

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.