Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:45 30.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Аааа не со тие куршуминови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано05.07.22 14:13



Искам като се видим на живо, като ми се обадиш по телефона и като пишеш тук, да си уеднаквяваш версиите. Че имаш няколко различни.



Тема А браво, и ние таканови [re: leyte]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано05.07.22 14:27



искаме некои от ван, стига да не са Французи. Ето може и некои цар, не сам против. Ама Макрон вас ве предлага, заради това ми се темни пред очи

.
Заев казваше нас ни требва камшикар да ни удира камшика.

Редактирано от SashetoBE на 05.07.22 14:27.



Тема Re: Аааа не со тие куршуминови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано05.07.22 14:58



Моите версии се менят, аз се променям. Само тъпака не се променя. Не държа на нищо предишно. Търся практичното и прагматично.
Прав си, вече сам не се имам за същия човек и ако решиш да спрем кафетата напълно ще те разбера. Без сръдня и лоши мисли, напротив.

Продължавам само да давам свободата всекиму да си избира какво да мисли, чувства и разбира. Много неща не ми харесват, но не съм аз този да казва кой как да живее. Така не искам и на мен да ми казват. Сещам се за какво говориш.
Това е положението.

Даже, да ти кажа ми е тъжно за хората, които не се менят, не сменят средата. Те не искат да опознаят света, искат света тях да опознае. Ще ги опознае само ако е интересно. Предлагаш нещо ново и различно. Като не мърдаш, не шаваш, ставаш част от пейзажа, ама времето си минава.

Напротив, колкото повече версии, по-подготвен си за бъдещето. Още ще има. Голямо изкуство е да предвиждаш и си готов за което следва. Готов да го посрещнеш, поне колкото ти стига акъла. На това ме учи живота. Герой няма да ставам.
Света вече не е същия и всяка сутрин ще е все по-така.



Тема Re: Аз за мен лично ше се уредам некак синови [re: DannyDeVito]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано05.07.22 15:21



Аз бях разглезена, никой не ме е карал да правя нищо такова. Мъжа ми са го карали да бере царевица и не знам какво на село и усещането тогава е било точно същото като описаното от теб, но сега на дърти години той се зариби за балконско земеделие. Ние имахме двор и къща, в града, наследствени на майка ми, които нашите, майка ми и дядо ми по бащина линия най-вече, ходеха да обработват и наглеждат. Според майка ми този ми дядо бил много работлив човек. Явно аз не съм се метнала на него в това отношение. С тролей двойка се ходеше, сега и тролеи няма в Пловдив, съсипаха я тая държава. ;) Тогава бях дете и само ходех да се разкарвам и да си играя. После отчуждиха имота и събориха къщата, но след няколко години нашите наеха "ранчо" 100 кв.м., демек един ар. Аз не бях вече дете, но не помня да съм вършила много - основно носене на вода и от време на време плевене на трева, като от последното установих, че земеделската работа е гадна и тежка.

Другото си го правеха майка ми и баща ми. Сигурно затова сега се замислям, хипотетично и в перспектива, да си купя един селски двор, но още се чудя къде.

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 05.07.22 15:23.



Тема Re: Аз за мен лично ше се уредам некак синови [re: MupaM]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано05.07.22 15:45



Аз преоткривам удоволствието от гледане на овошки и лозници - по-малко е работата

.



Тема Re: Аз за мен лично ше се уредам некак синови [re: DannyDeVito]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано05.07.22 15:53



Да ти кажа, хич не е по-малко... Особено тази година с листните въшки... и валежите...
Една оранжерия и 80 % от работата е по-малко.



Тема Каде да се пријавам ?нови [re: DannyDeVito]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано05.07.22 21:32



Аз зедох и дадох, кои допрв може да има полза от мен наистина не знам !? Пропаднал сам програмист на 48 години които се весва по форуми и феизбук а в свободно време гледам Джокович. Това е. За сажаление бахчата беше лажа, неја ја отглежда башта ми които е на 80 години

докато аз драскам по клубовето.

Редактирано от SashetoBE на 05.07.22 21:32.



Тема Преди време се пријавих занови [re: SashetoBE]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано05.07.22 21:34



преЦедател на новата партија Македонски Концепт, но ми казаха че местото било заето ! Нече среЧа поштеног човека, и това ти е.



Тема Re: Каде да се пријавам ?нови [re: SashetoBE]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано05.07.22 22:34



Офтопик. Пожелавам на всички, и на мене си най-вече, на 80 да отглеждаме по една бахча - като хоби, не по принуда примерно, щото Третата световна война свършила и всички сме се върнали в 18-ти век.
Къде е това горе-долу, в кой район?

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 05.07.22 22:33.



Тема Re: Преди време се пријавих занови [re: SashetoBE]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано05.07.22 22:55



сашо, верно ли е това:



кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.