Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:11 27.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Ето затова 3 Март...нови  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано04.03.20 09:33



... не бива да ни бъде национален празник.
Давам пълният си респект и благодарност към Руската Империя и руският народ и на всички подопечни народи за подкрепата и жертвите дадени за нашата независима държава и нация! 3 Март наистина трябва да бъде празник на поклонение и благодарност, на радост, че поне за миг почти всички българи сме били и мечтаели заедно.
На за национален празник на днешната ни държава трябва да бъде ден който да обединява всички български граждани, а това според мен е 22 Септември. Това е датата на нашата държава и нация, обединява всички без значение от народност, идеали, религия, история и т.нат.



Тема Re: Ето затова 3 Март...нови [re: DannyDeVito]  
Автор balkanian (умерено лош)
Публикувано04.03.20 09:49



За мен датата е или 6 септември (защото направихме нещо напук на всички) или 24 май. И тогава ще обърнем плочата. Ще искаме благодарност от руснаците



Японска техника брат - полуоска от \"Тойота\"

Тема Re: Ето затова 3 Март...нови [re: DannyDeVito]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано04.03.20 09:54



Заради всичките тежки русофоби като вас, представляващи една шепа от целокупното българско население, няма да сменяме цял национален празник





Тема Re: Ето затова 3 Март...нови [re: komitaO3]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано04.03.20 10:07



Националният празник трябва да бъде чувстван като такъв от всички - от русофили и русофоби включително. Това е разликата между мен и теб, въпрос на лична вселена и усещане.
Между другото - може да не съм такъв русофил, какъвто си представяш, но не съм русофоб.



Тема Re: Ето затова 3 Март...нови [re: DannyDeVito]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.03.20 10:17



Предлагам да е 1-ви март - деня на мартеницата. Но май такъв избор ще ни скара с румънците...





Тема Re: Ето затова 3 Март...нови [re: DannyDeVito]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано04.03.20 10:23



Аз може да не съм русофил и даже съм сърбофоб, но все пак:
Да живее Санстефанския договор!!! Да живее 3-ти март!!! Да живее Целокупна България!!!



Редактирано от jingiby на 04.03.20 10:23.



Тема Re: Ето затова 3 Март...нови [re: DannyDeVito]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано04.03.20 10:58



24 май ме кефи мен най-много. Не знам дали е най-подходящ за национален празник, не знам какви са общоприетите критерии.

А 3 март винаги, задължително, природата му е такава, става повод за русофилско-антирусофилски джафкания, затова и аз не го харесвам.

И като стана дума за празника, вчера РР пропуснал ли е в някоя реч да каже нещо остро по адрес на ББ и нещо за бедността, в която държавата живее поради това управление, или традиционно е казал, но аз не съм разбрала?

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”


Тема Re: Ето затова 3 Март...нови [re: MupaM]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.03.20 11:55



И като стана дума за празника, вчера РР пропуснал ли е в някоя реч да каже нещо остро по адрес на ББ и нещо за бедността, в която държавата живее поради това управление, или традиционно е казал, но аз не съм разбрала?

Пусна лаф за два вида короновирус - софийски и шипченски. Гледам тази тема в "Сега" е възбунила доста духовете:





Тема Чуденканови [re: DannyDeVito]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано04.03.20 11:53



А 3-ти март не къса ли връзката ни с предишните български държави?

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Може да са няколконови [re: DannyDeVito]  
Автор Santo Modesto (рекордьор)
Публикувано04.03.20 18:38



3-ти Март е национално освобождение.
22-ри Септември е държавно възобновяване.
24-ти Май е българската азбука.

И прочие.

Всичките са празници на българщината, но по различна тема.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.