Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 27.04.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Йo Йo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.12.07 19:36



Чакаме да го видим това !



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано11.12.07 20:36



Ами да както сега се учи ако видия ,че тя него може няма да я насилвам това сам го казвала и преди .Нека за сега неказвам силни думи ,но ако тя се справя ще си скача ако не няма да я насилвам да прави нещо което може да я нарани.

aз и Йо Йо

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано11.12.07 20:39



Ами аз си имах определена сума пари с който да си купя кон и да го издържам известно време .Не не са от наще това ми е от пра пра баба и дядо наследството което с баба ми изтеглихме и аз си ги харча за Йо Йо.Аз ще им кажа когато дойде моментът макар ,че това за лъжите си права ,аз сама ще се оплета накрая в лъжите си и по зле за мене,Мисля след празниците да им кажа ,но зависи от много неща.

aз и Йо Йо

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Йo Йo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.12.07 20:41



Дано е така ! Щото в България е традиция от всяко дърво да правим свирка - може - не може - на чама !





Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано11.12.07 20:43



Моляте не съм някоя дет ще си мъчи коня само ,за да се хфаЛи колко скача и кви паркури му правя(пример давам нямам никого в предвид)



aз и Йо Йо

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Йo Йo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.12.07 20:52



Наследство, дадени - нали се сещаш, че все там ? Мои е пари, за които си работил - все едно какво - може да ти дадат дори за това, че си участвал в масовката на реклама и само си бил в тълпата - пак е работа !
А за лъжите...Не са хубаво нещо...Решават проблема временно, а после става по - зле !



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Йo Йo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.12.07 20:54



Ти можеш да го мъчиш и без да скача...





Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано11.12.07 20:55



Е добре де нека го кажем така баба ми ми осигури парите(тя ме навиваше да ги оставим да ми купи кола за абитуриентската догодина),но аз казах ,че неискам кола тая кола няма да ме усеща или да ми е приятел докато коня (ако си изградя отношенията естествено ,че ще има приятелство между нас) и тя не беше кой знае колко въодушевена да ми взима кон ,но ми взе понеже ме вижда колко ги обичам и ме разбира.

aз и Йо Йо

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Йo Йo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.12.07 20:59



Преди много години и аз избрах кон, вместо кола...Е, взех го доста по - късно, но...
точно колата е голяма неолбходимост, ако имаш кон ! Казвам го от опит !



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано11.12.07 21:00



Да така е може да я мъча и без да скача .Но аз гледам да и е добре на нея .Но наистина Рени ако имаш съвети как да я кордирам или язда кажи ми наистина ще се радвам ако ми кажеш ако имаш някакви съвети ,все пак имаш и по-голям опит и си яздила много коне и то млади и всякъкви!



aз и Йо Йо


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.