Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:37 24.04.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано07.12.07 03:36



Мислех си го, ако се пусна на крос с Голди / или поне ако си правя такива снимки след кроса/, че шпорите май са задължителни за обездката - и това е по - малкия проблем - лошото е, че без трензела няма как - там не може да има в устата, пък да не я ползваш - и леко да е, пак му е в устата !





Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано07.12.07 03:38



И аз щях да питам същото ! Явно някой, дето е нямал търпение да се качи на коня, пък разтяга локуми как иска просто да си обича коня и да се разбират, дрън - дрън - я там седлото - и напред !



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: isetodd]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано07.12.07 03:40



Само дето конете такива гадни преживявания ги помнят докато са живи - и им дават отражение...



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: isetodd]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано07.12.07 03:42



И със сигурност тя би дала всичко, за да си остане положението завинаги така !



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: isetodd]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано07.12.07 03:44



А, значи още миналата година си я харесала, преди Диди ...



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Gepina]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано07.12.07 03:47



Ами поне при нас - никога ! По - нисък от 85 - 90, и то за най - младите коне последните години, на Тодоров ден, никога не е имало...
Най - ниския винаги е бил 110 ...



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано07.12.07 16:53



Йо Йо я забелязах още първия път в който стъпих на Банкя.Първото впечатление от нея ми бе ,че си е своенравна и другото което беше което ме накара да я загледам бе ,че е точно от този тип коне който аз харесвам,нито много висока нито много ниска (и кестенява водещо почти до черно)Но цветът не е важен тук.Отношенията на Диди и Йо Йо все са си такива обичат си се .Когато загубих Монито ми се искаше просто да си намеря едно конче с което да си изградим с годините отношенията и да сме като семейство,както ти и Голди и Дани с Танча.Аз съм казала на Диди ,че винаги може да си искарва Йо Йо дори по натам ще и я давам и да си я язди,бих предпочела Диди да я язди пред това да я дам на друг който непознавам (примерно като аз немога да я язда или ако Ники неможе да я язди ,но разбирасе да я дам на Диди трябва да мине време Йо Йо още не е свикнала защото не се язди всеки ден рядко се язди просто неискам да я претоварваме ).Да вярно е ,че не с всеки кон може да имаш някаква специална връзка .Мога да кажа няколко неща вие си правете извода.Йо Йо ми позволява всичко търси си ме и си е свикнала с мене ,разбирасе благодарение на Диди се разбирам добре с Йо Йо (според мене де) Защото Диди ме научи на всичко което Йо Йо обича и как да се отнасям към нея с какъв подход да влизам и да общувам с нея го дължа на Диди ,за което съм и благодарна и цял живот ще бъда.Обичам си Йо Йо надявам се някой ден и тя да ми покаже някак обичта си (ако има такава разбирасе).Но преди всичко си пожелавам дълги години да си ми е жива здрава пък другото няма значение.

aз и Йо Йо

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: isetodd]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано09.12.07 01:17



Сигурно - ставаше въпрос за друго - ти орева света, че ти взели Доди и Мони - като знаеш как боли, когато се случи с теб,защо го причиняваш на други ?
За Дани не съм на 100 % сигурна, но мисля, че беше взела Станка в не особено параден вид, спасила я е, в общи линии, не е била ничий любим кон, Голди го взехме осакатен, умрял от глад...И за Мери нямаше наредена опашка, и тя не е била ничия любимка. Никога не съм искала да получа коня, който е обичан от някого и има връзка с тоя някой, защото знам какво е когато на мен са ми отнемали такива коне. Искала съм все коне, които друг не иска.
Иначе реално и ти можеш да отидеш да си видиш Доди - защо се оплакваш, не е ли същото ?

Все едно е твой бе - ама никога няма да е ! Ще го видиш, и ще си ходиш, с Диди не е ли така ?



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано09.12.07 09:14



Ами да ,но хора за Йо Йо имаше и ако друг я бе купил едвали щеше да си е тука и прочие.ДА мога да си го видя дори мисля ей другата неделя живи и здрави да му отида на визита(стига нещо да не изникне).Има разлика ,но аз несъм длъжна да ви се обяснявам ,така съм решила ,така съм и направила нея съм избрала на края .

aз и Йо Йо

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: isetodd]  
Автор идън (непознат)
Публикувано09.12.07 21:45



каква порода е този хубавец и на колко години е ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.