Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 06.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано11.12.07 21:01



Да така е ,но кола аз ще получа колата на наще като имам книжка и наистина смисал от две коли няма ,пък поне Банкя си ми е близо и си патувам без проблем 20-30 минути без задръстване с един рейс при това.

aз и Йо Йо

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Йo Йo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.12.07 21:03



И пак мислиш за себе си - колата е за коня ! Това трябва да се купи, онова да се докара...Говоря за дребни неща, не за 2 - 3 тона овес и 200 бали, примерно, пък и хич да не е - след време си вземаш каравана и от теб зависи да си возиш коня - няма да го качиш в рейса, нали ?



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Йo Йo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.12.07 21:06



Ами аз ти казах, не бързай да я овързваш, да я фиксираш - няма нищо по - хубво от кон със свободни движения - само да спомена - преди няколко месеца гледах видео /бях на гости и ми пуснаха касета/ на една англичанка - кросаджийка - показва пред публика младия си кон, и докато язди, обяснява - останаха ми очите, нямаш идея тоя кон как стъпваше, тука добрите обездкаджии не стъпват така - пък той все пак млад...Едни движения, все едно плува във въздуха...Красота ! Дето кон под седло не върви така, щото все някой го дърпа с поводите...Сигурна съм, че го е постигнала с много тренировки...
Колкото повече го омотаеш, толкова повече ще прецакаш това...



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано11.12.07 21:14



Добре няма да я овръзвам а според тебе как е по-добре с юздечката или с юлара да я кордирам? Аз сменявам ,но незнам много се притеснявам да не и нараня устата или пък да не я дръпна по-силно и да се оплаши .



aз и Йо Йо

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 00:05



Не мога да разбера защо хора които си нямат понятие от коне защо се мьчат да дават мнения.разбират си от снимки нека си дават мнения за снимки,не мога да разбера защо се мъчат да дават мнения за неща които изобщо не са им ясни.Давай си съвети за това което ти е ясно не за това от което си нямаш хабер



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Йo Йo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано12.12.07 00:08



Ами виж, ако си сигурна, че няма да я изтървеш, кордирай на оглавник...Другия вариант - в оградено място - и да я изтървеш, да няма къде да отиде...С юздечка по - трудно ще я изтървеш, но пък наистина може да се нарани, зависи точно как ще се дръпне...
Между другото, ако не си виждала как овързан кон се тръшва по гръб в стремежа си да се освободи, аз съм виждала...И не един път !





Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано12.12.07 00:12



Ами и тя като всеки кон си е на настроения понякога на углавник ,си е много кротка и изобщо нито те подръпва нито нищо(подръпва само ако се разиграе пък тя понякога доста играе като е на углавник защото един вид си е свободна).Ами не несъм виждала честно казано досега кон да пада като е овързан.



aз и Йо Йо

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Niki]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано12.12.07 00:17



Е, сигурно нямам, след 20 и кусур години...Само на снимки гледам кончета...


Впрочем, в нашия си клуб съм, ще давам каквито си искам мнения, става ли ?



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Йo Йo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано12.12.07 00:19



Ако е добре научен, няма да е проблем да го кордираш с каквото искаш....С младите коне винаги е по - трудно...
Ами виждала съм, за съжаление...Май имаше случка със смъртен край, разказваха я преди време...ееее, забравила съм , преди години беше...Там не съм присъствала, слава богу



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано12.12.07 00:21



Аха ами аз най-се притеснявам да не я нараня в устата нещо с юздечката или пък да я дръпна по-силно и да се уплаши.Иначе си слушка (като се кордира всеки ден си е кротка иначе си играе).

aз и Йо Йо


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.