Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:42 23.04.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: isetodd]  
Автор Gepina (& Fenomen)
Публикувано26.11.07 16:17



Жива и здрава да ти е!И догодина ще се засичаме по Х-паркурите,че и моя ще го пускам



ГЕНАДИ

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: isetodd]  
Автор Gepina (& Fenomen)
Публикувано26.11.07 16:23



Ако шпорите,които са ти подарили са строги и не си яздила преди с шпори,определено не ги слагай.Най-малкото пък за кеф...шпорите на краката на неопитен ездач или такъв,който не ги прилага правилно могат да бъдат като бръснарско ножче-образно казано.

ГЕНАДИ

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Gepina]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано26.11.07 17:18



Не са строги ама аз като ги слагам няма да язда не ме разбра правилно аз като си ги слагам ,ще се моткам няма да язда а като се качвам да язда ще ги махам.Супер значи ще се засичаме



aз и Йо Йо

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Gerb]  
Автор вaлчeтo ()
Публикувано26.11.07 17:48



Уффф нз защо ма нещо такива шашнати дет като ги докоснеш и сякаш ток ги бие не ми допадат яздех преди една такава-Щатна се казваше направоо ми вадеше душата от тялото

.
Иначе Исе честито да ти е жива и здрава кобилката



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: isetodd]  
Автор Gepina (& Fenomen)
Публикувано26.11.07 17:53



Сега те разбрах вече

Даммм,само дето то хикс паркури къде правят...мога да си ги изброя на пръстите-в смисъл не са много местата
Мм,освен като ходим с другите коне ще го взимаме и него без да участва,само ще проглушава на хората ушите в тренировъчния плац,че то цвиленето му е силатаА Йо-Йо на колко години е впрочем?

ГЕНАДИ

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Gepina]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано26.11.07 17:55



Ахам :) Ами тя е на 5 години сега декември ще стане на 6

То сега на Хан Аспарух знам,че ще правят Х паркур.

aз и Йо Йо

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: isetodd]  
Автор Gepina (& Fenomen)
Публикувано26.11.07 17:58



Е,добре е тя.Феномен и 4г още няма

А това за Хан Аспарух за зимната лига ли става въпрос?

ГЕНАДИ

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Gepina]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано26.11.07 18:06



ДАм добре си е тя .Не сега на 1 декември ще има някакво състезание с Х паркур и всякакви други и мисля,че всяка година ще имат Х паркур



aз и Йо Йо

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: isetodd]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано07.12.07 03:29



Нямаше да го задам тоя въпрос, ама понеже вникой в клуба не знае кое как е, гложди ме да го задам - питам се щеше ли въобще да забележиш Йо- йо, ако не беше Диди ? Ако не беше видяла тя какво има с тази кобила и не беше поискала да имаш и ти същото ? Друг въпрос дали е приятелско това...
А защо питам ли ? Ами защото съм сигурна в едно - ако Станка не беше на Дани , а Голди - наш, една от нас сега може би щеше да е на мястото на Диди, просто късмет, че са наши и не се продават !..


Е, това, че можеш да получиш един кон, не значи, че той ще има с теб такава връзка, каквато е имал с друг - жалко, че не си разбрала това...
Който ме познава, знае какво съм имала предвид...



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано07.12.07 03:34



И аз се питах същото ! Нашия арвабин го яздих с шпори веднъж - просто ми бяха допълнението към хусарския костюм, но си стояха като камуфлаж на краката ми, не съм го бутвала с тях...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.