Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:17 23.04.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: isetodd]  
Автор SEABlSCUlT ()
Публикувано11.12.07 13:11



Цитирам "Йо Йо я забелязах още първия път в който стъпих на Банкя."
От това много ме заболя Исе,нямаш си представа колко много ме нарани...


Първия път ти дори не я погледна...Да ти напомня ли кого погледна-Малкия и Сигнал...Не бяха ли те конете,които ти харесаха,та ти тогава дори не забелязваше Йо-йо.Помниш ли какво каза за Малкия-че ако чичо ти си търсил кон си щяла да го накараш да купи Малкия...Той беше конят,когото забеляза и Сигнал също.Не забелязваше Йо-йо докато не започнах да ти разказвам за нея...
А типът коне,които ти харесваш-забрави ли,че мечтата ти е черен кон,а не кестеняв до черно...както и да е...И типът коне,които харесваш не са ли такива,с които да постигнеш връзка,в която конят само на теб да ти се доверява,не те ли влече това най-много...Защото как от това,че хареса най-много Малкия първия път като стъпи,а и после още дълго го харесваше него и Сигнал как изведнъж когато си стъпила за пръв път на Банкя си харесала Йо-йо...
Знаеш ли,ако забелязваше и вникваше в нещата,които стават наоколо щеше да забележиш,че страня от Йо-йо,не ти ли е направило впечатление,че вече не стоя при нея както преди,не помниш ли преди колко време прекарвах при нея в бокса и при падока...не ти ли се струва някак странно така изведнъж да се отдръпна...не си ли се запитвала защо...Не си ли запита защо не бях,когато изкарвахте втория път Йо-йо с амуниция (първия път бях на езда и не знаех,че ще я изкарвате,но и да знаех мислиш ли,че щях да гледам...)...не се ли зачуди какво се промени...Защо охладих нещата с нея,та аз дори не се заседявам пред бокса й...не ти ли се стори странно...,така изведнъж...такава промяна... Не съм ти казвала нищо,защото съм търпелив човек,мълча си и не искам излишни спорове,но нещата които си написала тук ме нараняват...затова реших да напиша какво е положението....и да започнеш да мислиш...не само за себе си,а за хората около теб...защото знам,че не съм единствения човек клубар,когото го боли от неща,които казваш...и искам това да спре преди да си наранила още хора...Време да се замисляш... Била ли си някога истински наранявана Исе...мисля че не...Ако можеше да се поставиш на мое място щеше да узнаеш какво значи да те боли наистина и всеки път когато някой казва неща,които не са истина или са полуистина тогава щеше да си дадеш сметка...
Просто конче ли Исе...ми хубаво щом е просто конче...а не мен помниш ли как се хвалеше,когато някой ти е казвал нещо хубаво за нея,ще ти го напомня в случай,че си забравила,каза ми ,че знаеш какъв кон да си купиш и че никога няма да купиш грозен кон...Защо го каза това...нима си взе Йо-йо,за да се хвалиш с нея,а не заради самата нея...така ли излиза,след това,че прояви интерес към нея,защото ти хареса как тя се държи с мен сега излиза и че си я взела и за да се хвалиш с коня си,а не заради самия него...Имаш ли представа какво ми е на мен...и как се почувствах,когато ми каза това...тогава си замълчах подсмихнах се само и нищо не казах...Защото Исе аз наиста обичам тази кобила не защото някой ми беше говорил за нея,не защото я видях да играе на корда,не защото не дава нещо на някого и не защото бих се хвалила с това,че знам какъв кон да си купя...аз я обичам заради нея,връзката ми с нея се роди от нищото,не съм я искала,не съм я търсила...просто се появи...И затова ме боли толкова от думите ти и ако си беше написала тук нещата както са щях да си замълча,но повече не мога...търпението ми наистина го няма вече и мисля че е добре да го знаеш и да промениш отношението си,поведението с,това което казваш...
За ездата Исе...Преди в шеговити разговори,още преди да стане официално твоя съм ти подмяла за ездата на Йо-йо,че я искам за едно скокче...знаеш ли,че понякога си говоря така,за да преглъщам някак горчивото в живота...Скоиро като си ми казвала за ездата не ти ли е правило впечатление,че не съм ти отговаряла или съм се усмихвала само...това не ти ли се стори малко необичайно за мен...при условие,че знаеш,че мечтата са ми скоковете,а в конюшнята нямаме кон,който да може да научи неопитен човек....не мислиш ли,че на тази покана от твоя страна за езда е нормално да реагирам по-бурно,още повече че Йо-йо е специална...Ще се сетиш ли сама защо съм реагирала толкова резервирано...Едно от предложенията ти беше в ден,в който ясно се пролича,че за мен някои неща в конюшнята не може да станат,а за други може...А ти за ездата на Йо-йо и скачането го каза прекалено бурно,доста уверено и розвуча сякаш очакваш нещо от мен,някакво признание...Мислиш ли,че щом съм останала с такова усещане значи ми се е сторило,че в това,което казваш и има нещо друго...а не опира единствено до желанието ти да направиш нещо за някого...Не ти ли се е искало и ти да правиш това което Рени,Тишо и Голди правят...и после четеш разказите на членове на клуба,които са били много щастливи и радостни от срещата си тях...Защото понякога ми се струва,че и при теб би ти се искало да е така...и да не го правиш от съвсем искрени чувства,защото знаеш какво е да искаш нещо,а то да няма как да стане и затова да правиш неща за другите...
За теб и Йо-йо...помагах ти Исе да,а ти какво направи...с твоите мнения тук...
Позволява ти всичко...Йо-йо все още има притеснения с главата за изчистване,поработи над това...
За оглавника няма да споменавам ти си знаеш какъв беше проблема с него...Значи все пак не съм те научила на всичко или ти просто не си извлякла най-важното...
Значи това,което си написала за благодарностите не ми се струва искрено,съжалявам,че го казвам но на фона на нещата които си посочила преди този пост не мога да го приема за искрено...
Това,което си писала в края и аз ви го пожелавам най-искрено.Дано всичко и с двете ви е наред.



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: isetodd]  
Автор SEABlSCUlT ()
Публикувано11.12.07 13:16



Хората за Йо-йо не ги видях...

,ако е имало е било в ден,когато не съм ходила на хиподрума и не съм разбрала ок.
Да,дотук добре все пак е при познат човек,който не я бие и я обича това е много важно.Но от тук нататък е малко кофти...заради нещата които споменаваш понякога...
Иначе съм ти казвала много пъти,че ако се появи купувач за нея бих се престрашила да говоря с бившият собственик,който ме познава още от малка...имах все някакви шансове...
Да казах ти,че по-добре да е при теб,ако това не стане,отколкото някъде кой знае къде и кой знае при кого...Когато го казвах не очаквах,че ще бъдат преиначени някои неща в бъдеще...Не мисли,че не ме е боляло,когато ми каза,че ще я купувате...не съм го показвала...просто животът е такъв...И се държах и се радвах за вас,никога не съм ти казала нищо накриво или т.н.



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Йo Йo]  
Автор SEABlSCUlT ()
Публикувано11.12.07 13:18



А,виж това е ясно за собственика...





Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Йo Йo]  
Автор SEABlSCUlT ()
Публикувано11.12.07 13:20



Искам само да вметна за Мастър...Когато стана ясно,че ще го купят...Ти каза,че няма да е същото вече и че не искаш или нещо в този дух... Намекнах -а аз какво да кажа като ми взимаш Йо-йо...
Ти тогава нещо се измъкна...





Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: SEABlSCUlT]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано11.12.07 13:26



А аз си спомням ,че бяха двете с Тивия в падок(може и да греша ако греша извинявай моя грешка,паметта ми не е кой знае колко добра знаеш по колко бази ходех преди)ДА черен и по точно жребец и арабин да бъдем по точни.Аз неискам да страниш от нея аз искам да си имате връзката защото знам,че не се игражда такава връзка лесно дори на теб повече да се доверява дори да ме яде от вътре няма да ти кажа Диди спри да си контактуваш с нея явно не ме познаваш толкова добре колкото очаквах.Наистина ме нараниха твойте думи защото си много важен човек за мене в живота ми и този на Йо Йо.Наранява ме единствено чичо ми при продажбата на конете без мое знание защото аз си ги обичам,както и ти много добре знаеш другата случка която няма да коментирам тук.Да аз обичам да хвалят коня ми (който и да е пример давам) Ще ми се да изкрещя на целия свят ,че за мене Йо Йо е най добрата.Взех си я заради нея и ми се иска някой ден да мога да разказвам на внуците и прочее за нас двете грозен кон нямам предвид в буквалния смисал (баба ми ми бе предложила от село една кобила да вземем ми неискам искам кончето ми да си е по мои калибар по моя преценка).Нямам сила да отговоря на останалото трудно ми е да преглътна това просто наистина искам някой ден ако някой клубар дойде ей така аз да мога да му дам Йо Йо да си я поязди да се порадва да искам да направя за друг удоволствието да поязди и какво лошо има в това винаги сам обичала да помагам на другите и винаги ще искам да го правя твоя си работа какво мислиш и дали ме мразиш или не .Много бих се радвала да се научиш да скачаш и то с Йо Йо знам колко е специална за теб и ти за нея и затова ми се иска да си я яздиш когато искаш аз ще ти дам дори и без да питаш знам какво е да загубиш обичан кон.И ти знаеш колко сам истрадала за този определен кон и дори да не си го казвам или крия докрая на дните си ще си страдам мам***у и аз сам човек с сърце и душа и чувста и греша и се опитвам да се поправям .Сигнала си го обичам а Малкия от как ми смаза крака не ми е от най-обичните макар ,че той няма вина Вики го уплаши и той ме прегази.



aз и Йо Йо

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: SEABlSCUlT]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано11.12.07 13:28



Да така е знам.Ами то и аз не ги видях стария собственик ми го каза в деня преди да я капарирам аз истръпнах като го чух и затова и рекох да я капарирам,защото се уплаших ,че ще я изгубя а няма да ми бе първия кон дето губя(макар,че и капарото нищо незначи ще дойдат ще предложат двойна сума и човека (предполагам)ще ги приеме).

aз и Йо Йо

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: SEABlSCUlT]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано11.12.07 13:29



Да измъкнах се .

aз и Йо Йо

Тема Клубарите,ние двете се изяснихме!!!нови [re: SEABlSCUlT]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано11.12.07 13:41



Клубарите,ни е двете се изяснихме.
аз ще спръ да преиначавам нещата и ако казвам нещо ще бъде само истини и ще опитам да се променя няма да се интересувам само от своето щастие но и от това на околните.
И така за да спрат спорове в клуба предлагаме аз Искра и Диди и молим по възможнот темата да бъде заключена!!!

aз и Йо Йо <P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Йo Йo на 11.12.07 13:51.</EM></FONT></P>

Редактирано от Йo Йo на 11.12.07 13:51.



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: isetodd]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано11.12.07 14:03



Наистина си прочистих ума и вече ще си говоря като себе си без да се повлиявам от който и да било.

aз и Йо Йо

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: SEABlSCUlT]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.12.07 19:09



На времето и ние бяхме така - големите карат с шпори - искаме и ние, те с нагайки - и ние искаме - е, бяхме 4 - и клас, после поумняхме бързо...
Видяла жабата, че подковават коня...Човек трябва да е индивидуалист - поне колкото е възможно - а не да прави нещо само защото еди - кой си го прави...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.