Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 21.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Е,не е към мен въпроса но.....нови [re: Cтapинap]  
Автор gioni (поморийски соф.)
Публикувано28.11.07 23:50



Е отговори изцяло тогава?



Тема За " Именника на българските ханове"нови [re: Cтapинap]  
Автор Cидep ()
Публикувано28.11.07 23:55



Обявявам награда от 1500 € на този, който докаже че рожденното име на най-големият син на основателят на Велика България не е Бат Баян (Боян) а славянският му превод - "Безмер"!

Безмеръ ~ лет. а род ему Дуло. а лет ему шегоръ вечемь.
# Уваров препис“ (од 15 век)
# „Московски препис„ (од 16 век)
# „Погодинов препис„ (од 16 век)

За " Именника на българските ханове"- тази измишльотина на руската царистка пропаганда от периода на разправата със волжските българи през 16 век ще ти кажа само, че не представлява никакво доказателство за съществуване на кубратов син със славянско име "Безмер".

Дерзай, , наградата е реална, и необвързана със срок.






Тема Re: За " Именника на българските ханове"нови [re: Cидep]  
Автор Cтapинap (ентусиаст)
Публикувано29.11.07 00:18



Какъв срок бе човек !Ами ,че аз от един час съм с "пламнали очички"при мисълта,как ти вземам еврата.Готов съм от 20 години,и за Безмер и за всичко в Именника!

Нооо .....за съжаление,вече окончателно ме убеди ,че си в отстъпателна танцова фигура "стъпка напред,две назад"

Нищо конкретно за практическия ми достъп до еврата и промяна на "правилата".В това ме убеждава на 100 % .....последното ти съобщение

"ще ти кажа само, че не представлява никакво доказателство за съществуване на кубратов син със славянско име "Безмер".


Та точно това го знам от 20 години и мислех,че даваш еврата,за да се убедят и другите.

А то какво излезе

...започна да ме убеждаваш,че това което знам и съм го доказал преди 20 години /непубликувано никъде до сега/ .....е вярно ?!





Тема Re: Е,не е към мен въпроса но.....нови [re: gioni]  
Автор Cтapинap (ентусиаст)
Публикувано29.11.07 00:33



"Не мое тука .....не мое ..пък и не требе"

Извинявай но с този стил ,тренирам за темата "БГ-генетика-картинката се променя". Автора й обича ,с ей тойзи език да мимикрира бягството си от отговор на шунтиращи въпроси.

Иначе и сериозно,защото ..хайде ще се въздържа ....не ми е комфортно,че не искам и по този твой въпрос ,да съм до конкретен.

Но това е положението : -и Курт и Токту са индоевропейски имена и ето защо ,както тюрколози ,така и пантюркисти имат много здраве от мен/нали съм грандоман

/ че са тюркски л.и.-от З.В.Тоган,през О.Притцак ,Моско Москов и сие/визирам само от ХХ век/та до ныне здравстуващия и професорствуващ,май във Военната академия, Иван Добрев.





Тема Re: За " Именника на българските ханове"нови [re: Cтapинap]  
Автор Cидep ()
Публикувано29.11.07 00:49



В отговор на:

А то какво излезе ...започна да ме убеждаваш,че това което знам и съм го доказал преди 20 години /непубликувано никъде до сега/ ...




Ооо, Ванка! Хванах те в крачка.

Ти не си никакъв Старинар, а самият Йоан Калипсович Стаменов с агентурен псевдоним "Страшников". И това ти е поредният експеримент, нали?

Не на мен тия номераааа!

И как си се дегизирал само...



Тема Re: За " Именника на българските ханове"нови [re: Cидep]  
Автор thorn (минаващ)
Публикувано29.11.07 00:54



Майку милъ!





Тема Re: За " Именника на българските ханове"нови [re: thorn]  
Автор Cтapинap (ентусиаст)
Публикувано29.11.07 01:00



Това е братче картинката ! Станах и Валинко-Мизийски !

Жалко само гдето ми "пламнаха очичките"като чух за еврата/тъй ме видя мислено един човек тук/

Ееееех ,защо няма емотикон "искам да се гръмна"





Тема Re: За " Именника на българските ханове" [re: Cтapинap]  
Автор Йoaн Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано29.11.07 01:06



Ха ха ха.
Трима тюркофили на раздумка.
Пейзаж и половина.



---
<<о>>-:-<<<+>>>-:-<<о>>

Тема Re: За " Именника на българските ханове" [re: Йoaн Mизийckи]  
Автор Cтapинap (ентусиаст)
Публикувано29.11.07 01:18



Изгнанник клет,отломка нищожна....
Той плаче и пее ,тъй-както през сълзи се пей

Другото-"Трети закон на Старинар"



Тема Re: За " Именника на българските ханове" [re: Cтapинap]  
Автор Йoaн Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано29.11.07 01:33



Изгнанник клет,отломка нищожна....
Той плаче и пее ,тъй-както през сълзи се пей


Не разбрах само от какво съм отломка.
С останалото съм съгласен.

---
<<о>>-:-<<<+>>>-:-<<о>>



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.