Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:06 28.04.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Sensation Blue]  
АвторBOGAT-BEDEN (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 19:01



Ще ми трябват двама продавач-консултанти в магазин за промишлени стоки и склададжия-шофьор. Т.е. работата може да се изпълнява и от средно интелигентен човек. Само им се работи - това е единственият критерий който е определящ за мен. Не ме интересува образование, стаж, квалификация...И не се сещам защо трябва да им плащам за времето /по 8 часа на ден/, а не за свършена работа!? Освен това не съм чак толкова съвременен мениджър, че да се интересувам какво ще правят през останалите 16 часа от денонощието...
Хайде - помагайте!!!



Тема Re:нови [re: BOGAT-BEDEN]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 19:53



Za 300lv. chisti pari she si namerish dori vishisti.
Moga da se hfana na bas. Gabrovo e pylno s gladni seliaci, Zavyrshili mestnia universitet i v posledstvie Zabravili da se priberat.



Тема Re:нови [re: mutant]  
АвторBOGAT-BEDEN (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 20:17



Ами аз за чисти пари говоря! Ако се хванеш на бас, вероятността да загубиш е доста голяма...



Тема Re:нови [re: BOGAT-BEDEN]  
Автор Sensation Blue (минаващ)
Публикувано31.01.08 21:29



e за такава работа наистина е по добре да се върши работата в крайна сметка.. аз си мислех за по квалифицирана работа... 500 лв са нормално според мен даже може и за по малко да намериш.. по добре с по ниско да се започне и да им кажеш че ще я вдигнеш за да не се налага постоянно да търсиш хора заради инфлацията ;) Но мисля че за Габрово под 400 не е добре... не знам честно казано...даже не знам средната бюджетна колко е сега...



Тема Re:нови [re: mutant]  
Автор manunegra (непознат )
Публикувано31.01.08 22:47



... тука не си прав Ил. :) ...

... аз пък наблюдавам сферата Машиностроене ... отдавна в Гб има недостик на квалифицирани работници в този бранш ...

... НО въпреки това заплатите не растат ... в България няма никаква пазарна икономика ... НИ на труд Ни на стоки ...

... освен в IT сферата може би ...



Тема Re:нови [re: manunegra]  
АвторBOGAT-BEDEN (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 23:18



Заплатите точно за това не растат - защото има недостиг на квалифицирана работна ръка! Работникът ако не е квалифициран, как ще печелиш от труда му!? И откъде ще вземаш пари за увеличение на заплатата му!?



Тема Re:нови [re: BOGAT-BEDEN]  
Авториkoнoмиcтa (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 11:29



Точно обратното...квалифицираният работник няма да работи за 300 лева. Затова няма квалифицирани работници в Габрово, избягали са по чужбина. Кой ще ти работи за чест и слава, ти добре ли си психически?!



Тема Re:нови [re: BOGAT-BEDEN]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано01.02.08 14:01



В отговор на:

И откъде ще вземаш пари за увеличение на заплатата му!?



Чичко Маркс се е изказал по въпроса. Отдавна, отдавна.



Тема Re:нови [re: иkoнoмиcтa]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано01.02.08 14:11



Give me 5, икономисте!


Икономистът си е икономист!
Адмирации!



Тема Re:иkoнoмиcтaнови [re: иkoнoмиcтa]  
АвторBOGAT-BEDEN (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 18:13



K`ви 300 лв.!?!?!? Ти четеш ли, преди да отговаряш!?!?!? Кой те знае каква си бюджетна мижитурка, дето дреме и се чопли по цял ден на бюрото...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.