Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: snowprincess]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.11.20 19:36





Та, много ми хареса един от коментарите надоле, който гласеше, - цитирам по памет: кога се сърдите - когато глобяват за неносене на маска или когато не глобяват, както в Кюстендил?

Вчера сутринта по някоя от телевизиите, в просъница мернах как пълчища "павиани" един връз друг и без грам маски са налазили някаква пощенска служба в София, че давали помощите.
А де?



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: Silverado]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.11.20 19:44



въпрос на вкус е какво ти харесва, Силверадо
какво е по закон, е друг въпрос
две различни неща



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: snowprincess]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.11.20 19:58



по закон ме подгониха преди двайсетина години едни полицаи, че минавайки през Горни Богров булката снимала с фотоапарата как проверяват на изхода към Варна един автомобил.
Пак добре, че снимката излезе размазана и я изтрихме, защото смятай след 2 километра бях настигнат и ми бе иззет фотоапарата.
Ако имаше смимката вътре, подлжеше на конфискация /около 900 лева струваше тогава "сапунерката"/, но не я откриха и ми го върнаха. И колко мастило щеше да изпишеш, ми рекоха даже.
Това, че не знаех за съществуването на такъв закон не ме оневиняваше.
Та и тези в метрото снимали били полицейските служители при изпълнение на служ. им задължения.





Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: snowprincess]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано21.11.20 20:09



Всеки с или без маска, който не изпълнява п. разпореждане, може да бъде арестуван.
Не си прави руда да ми пускаш линкове, не ги чета. Днес вероятно съм се надишал на алуминий от кемтрейлс.



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: snowprincess]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано21.11.20 20:20



И понеже по закон нямат право да ме глобят, и маските са незаконни, вредни, аз пък няма да нося.
Гражданско общество пар екселанс.


научи се да чакаш

Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: tartarianeyes]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.11.20 21:12



имат право по закон да те глобят, че носиш маска, тарти
а тази глоба няма да падне в съда



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: snowprincess]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано21.11.20 21:30



не съм юрист.
има закон, но има и разпореждане.

дори 5 процента да предпазва маската, пак добре.


научи се да чакаш

Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: tartarianeyes]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.11.20 22:15







Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: snowprincess]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.11.20 22:32







Тема Виж какво....нови [re: snowprincess]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.11.20 07:19



Реших да хвърля едно око в онази, ТВОЯТА тема, и да прочета нещо сравнително последно... на тоя пасквил попаднах. И ПАДНАХ от смях.



Човек, винаги съм те смятала за високо интелигентна и адекватна личност... ти сама не видя ли, че всичко това е булшит, ПЪЛЕН с лъжи? Тотални лъжи и тъпотии, които, прочитайки, нормалният човек веднага разбира, че и да е имал някакво съмнение - веднага трябва да го забрави?

Какво ще кажеш за: Също така е напълно ясно, че „пандемията“ основно е приключила и е от юни 2020 г. (Това, в светлината на настоящото ноемврийско положение в света е направо умопобъркващо тъпо)

А за: Имаме безопасни и много ефективни лечения и превантивни лечения за covid Де ги бе?

А за: Covid представлява практически нулев риск за хората под 45 години, които имат повече шанс да бъдат ударени от мълния, отколкото да умрат от Covid. (Тва е върхът! Все едно нито един под 45 години до момента не е умрял от усложнения при Ковид, при това - без никакви предишни хронични заболявания)

А за: Изпращането на заразени хора от болниците в домовете за грижи излага възрастните и немощните хора на излишен риск и води до много ненужни смъртни случаи.(3) - което напълно противоречи на твърденията, че вирусът е немощен и безопасен и че не се пренася толкова лесно, и че заразените, но безсимптомни изобщо не пренасят зараза?

А този бисер: Отделенията на Covid като цяло са празни през целия юни, юли, август и септември 2020 г. Е, добрутро, а сега ПАК ли са празни? Напротив, няма никакви свободни места... как стана тоз номер, при положение, че пандемията е "приключила"?

Повече глупости и лъжи няма да ти цитирам, макар че ме препъват във всеки абзац. Категорично и окончателно ми паднахте в очите всички, които се оставяте да бъдете зомбирани по този начин...с тези елементарни и профански материали. Не ние, а ВИЕ сте зомбирани.

И знаеш ли... към края на материала прочетох някакви дитирамби и хвалебствия за хидроксихлорохин... и почвам да се сещам вече какви хора стоят зад всеки такъв материал...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.