Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 21.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано24.11.20 21:33



Абе Уникална...ти наистина ли вярваш всичко на телевизора и грам не се замисляш върху ставащото?
Колко време беше епидемията в Китай? Ограниченията. Т.е. значи, те са носили маски месец и край, хепи енд, те не се срещат с други хора, в Китай няма туристи или чужденци, вируса си е отишъл и по една много странна случайност, няма заразени повече...в милиарден Китай!
Машините които обработват тестовете по една случайност са китайски, маските, тестовете май и те бяха..
та? как става така, че те вече не се разболяват, като не са били болни всички китайци?! ваксина?

как ще преборат вирус бе, който вилнее в Европа и света..

..свободна борба?
егати..



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.11.20 21:36



как ще преборат вирус бе, който вилнее в Европа и света....свободна борба?
егати..


Ами прочети малко повече за Китай и ще разбереш. Прочети не собствените си размисли, а някакъв друг материал. На който би повярвала. Мен няма защо да ме питаш - надали ще ми повярваш.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: tartarianeyes]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано24.11.20 21:40



да..ако!
защото вече очаквам всичко..
не съм мислила някога, че ще ходя с парцал на устата, заради някакъв вирус..не съм мислила че ще видя КПП.та, не съм мислила, че може да се спре училище, държава, икономика..да се блокира всичко!..а и не съм мислила, че хората ще стоят 2м. разстояние..социална дистанция..
До сега не е било така..а колко по-опасни вируси е имало..и ще има..
зоовирусите винаги някога са първи..и свинския и птичия..и и и..е бил първи и е нямало ваксина...лечението е било..парацетамол.
а и сегашните противовирусни ваксини са със спорен ефект..



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.11.20 21:41



Впрочем, в тоя ред на мисли... защо изобщо пишеш в тези теми? С рогата напред към всички участващи, грам не поемаш от това, което ти казваме, държиш речи... влизаш за да ни поучаваш ли, що ли? Трима-четирима се опитаха и не успяха да ни научат на ум и разум. Мислиш, че знаеш и можеш повече от тях ли? Ми не. Линкове даже не пускаш!



Заради това се питам - за какво ти е това участие?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано24.11.20 21:41



Дай линк да чета. Казвала съм че от 4-5 години нямам телевизор..
та?
давай да чета..



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.11.20 21:46



Дай линк да чета. Казвала съм че от 4-5 години нямам телевизор..
та?
давай да чета..


Пак нищо не разбра, но това си е дежа вю.

Линкове - в темата на Сноупринцесата. Там ти е мястото - отваряш, четеш, давиш се от възторг, съскате си в единомислие... наистина не мога да разбера какво търсиш в тия теми, дет сме съсредоточени разни тъпанари с еднакво страхливо усещане към некво си грипче... друга причина не намирам, освен да ни вливаш ум в главите. Диалог не търсиш, не чуваш чужди мнения, само ни набиваш канчетата.

Не го прави. Няма смисъл.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: ShokoLada]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.11.20 21:48



ами не носи парцала бе, недей, поеми си отговорността, ебаси, то с мрънкане не става.
ама аз съм била с тоя парцал години преди короната. при всеки вирус, съм слагала парцала, може би единствената в града.

не слагай парцала, не спазвай дистанция, ако щеш не се мий, не се къпи, не се пери, кой може да ти каже нещо...

и си носи отговорността.
просто е.


научи се да чакаш


Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: tia9]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано24.11.20 21:48



Сега има, обаче е нямало, като са били нови и непознати вируси..
такава истерия да си видяла някога?
а и тези ваксини, пак са спорни..казах ви, професор имунолог отказваше да ги слага..
защо ли?
а за децата..всеки може да си пише каквото иска..версии, предположения, какво ли не...
въпросът е, ако ги нямаше медиите, които нямат никаква отговорност за писаното или казаното, какво щяхме да знаем!?
Мутафчийски..през една седмица казва две различни версии..първата беше няма страшно, това е зоовирус, по-страшен е грипа, който идва..а след седмица твърди обратно..ами тези щабове..какво научи от тях..освен, че всяваха паника и страх..



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: tartarianeyes]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано24.11.20 21:53



но ти ако си убедена, че 5джи ще приема инфото от чипа, който ще се имплантира с ваксината ( ъъъъ, коя ваксина точно), че земята е плоска, че бил гейтс иска да ни изтреби, за да бъдат рептилоидите облекчени,
Пропусна нещо много важно : зелените коридори за пенсионери. Те са обособени не случайно. В това време пускат едни такива специални газове в магазините и аптеките, които да уморят пенЦиите възможно най-бързо.





Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано24.11.20 21:55



участие ли вече стана?
май въпросите, които ти задавам са ти леко неудобни..и приемаш мнението ми за участие?
та..давай да чета за Китай, как така вече нямат заразени...

пп и не, няма рога, просто всичко ви е пред очите

ппп а да те попитам ли, дали лабораториите не са развъдник на коронавирус, и защо няма оповестяване на смъртност на лаборанти, те пряко се занимават със заразен биологичен материал?!
или викаш носят маски...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.