Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 21.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: ShokoLada]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.11.20 20:38



искам да ти напомня, че по време на епидемии се ползват защитни средства.
справка - средновековието.
но ти ако си убедена, че 5джи ще приема инфото от чипа, който ще се имплантира с ваксината ( ъъъъ, коя ваксина точно), че земята е плоска, че бил гейтс иска да ни изтреби, за да бъдат рептилоидите облекчени, коя съм аз да ти противореча.

не ползвай предпазни средства, както навремето викаше един доктор, всеки решава как да умре.


научи се да чакаш

Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано24.11.20 20:39



Т.е маската е спряла вируса?..
гениално!
ако е така..няма да се допусне нито един грип, нито един разболял се от вирус..т.е. ако носи маска.
това не го пишеш сериозно, надявам се.
сещаш ли се за друго?



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: tartarianeyes]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано24.11.20 20:48



Нито ме е страх от 5 джи, нито от чип..нищо от този род глупости.
Страх ме е от веществото което ще ми вкарат и последствията след това. Можеш ли да ми гарантираш, че няма да доведе до психоотклонения..или до стерилитет или до..знам ли..бавна смърт?!
това не е епидемия..това е вирус, който като си свърши работата, ще си отиде, както всички вируси.
Така..следва и друг въпрос. Колко пъти до сега са правили такова нещо? Имаше хиляди вируси, защо точно сега стана тази психоза?
този дори не е толкова смъртоносен. Първо бяха да запазим възрастните, после болниците..а лечението става в къщи с парацетамол.
Вече няма други болести..само коронавирус..това е! от това се мре..
а птичия грип, а свинския..а коронавируса от преди години? Някой разбра ли за тях..имаше ли пандемия..
но да се върнем на ваксината..няма да позволя да ме ваксинират..това е! ако трябва наистина тогава ще нарамя пушката..не може властта или там шепа хора да си играят с хората..



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: ShokoLada]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.11.20 20:53



кой насила ще те ваксинира?


научи се да чакаш

Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: ShokoLada]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано24.11.20 20:54



Ок, жена. Да пробваме така. Ти си прекалено тъпа, дори за да мога да се забавлявам с теб. Затова - у лево.



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано24.11.20 21:01



Мангусто, това е клуб и няма задължително условие да си умен или тъп, за да пишеш. Задръж си обидите и мнението да себе си. А и не съм тук да те забавлявам.
Казах ти, ако не ти понасям, ти си шефа, натискай копчето, но просто спри да ходиш по мен и да ми казваш каква съм. Не си ми авторитет, за да се засегна.
Решението е твое..махаш ме или просто имам свободата да пиша на когото поискам и каквото поискам, в границите на културният тон.



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: tartarianeyes]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано24.11.20 21:03



ако..го направят задължително!
щото не вярвах, че и КПП-та ще видя по мирно време..е видях.



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.11.20 21:11



Т.е маската е спряла вируса?..
гениално!


Че съм гениална - знам, но това не е темата.

ТИ съскаше срещу маските и после попита дали сме чели за Китай като за нещо, достойно за пример. Аз просто ти казах, че СМЕ чели за Китай и там маските се носеха свръхдисциплинирано и без философстване, докато вирусът не го пребориха, една от мерките за което бяха ИМЕННО маските. Можеше да се сетиш, че си противоречиш сама на себе си, но не се случи. Продължаваш да си латерничиш. Няма лошо.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: ShokoLada]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.11.20 21:24



ако... ако
фактът, че пишеш, ако стане задължително, е огромна стъпка към анунаките и 5джи, четецът на информация директно от дупетата ни, където срамежливо се крие чипът, който са ни набучили с ваксината.


научи се да чакаш

Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: ShokoLada]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано24.11.20 21:25



Разликата е, че за досегашните грипни вируси има лекарства и ваксини, за този няма и не е ясно какви поражения дава и за колко време. Но това не ти е важно, случва се на други хора. Наскоро откриха болница в Русия, за деца изкарали корона безсимптомно, месеци след това има смъртни случаи от отказали органи....Но и това е далече и не те касае.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.