Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 21.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: 2biri]  
Автор aiumi ()
Публикувано27.11.20 09:09



Според мен, ти правиш сериозна логическа грешка, като обвързваш неефективността на мерките с опасността от вируса. Двете нямат връзка помежду си. Да, мерките са тъпи и неефективни, голяма част от тях (икономическите) са прах в очите. Което за съжаление не прави вируса по-малко опасен. Имам преки лични впечатления. Въпрос на късмет е как ще го изкараш. До оня ден здрави и прави млади хора берат душа в момента. Стари и немощни го прекарват като хрема.

За липсата на лекарство...не знам, почети малко по въпроса какви лечения се прилагат. Все едно да твърдиш, че понеже няма открито лекарство за рак, той не се лекува. Или пък, че хората не умират от рак, а от разрушените до степен нефункционалност тъкани на съответните органи....

И последно - вярвам, че ти не изписа от лошотия всички онези арогантни глупости на Мила...или от неспособност на човещина и съчувствие. Изписа ги, за да се самоубедиш, че няма нищо опасно, и да се почувстваш ти лично, защитена и неуязвима спрямо вируса. Всичко това е човешко и разбираемо за мен. Както и реакцията на Мила. :)



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано27.11.20 09:16



Абе Уникална, ти можеш ли да обсъждаш тема..а не човек?
какво се захвана за мен..давай по темата!
ама не можеш, за това винаги се захващаш с човека, какъв е, какво демонстрира и т.н., все твои измишльотини, за да избегнеш сериозен конструктивен разговор.
Съжалявам, но нито искам публика, нито пък анализ..аз каква съм..има Вирус и мерки..и това което аз виждам и вие го виждате, ама го игнорирате...
ай сега подкрепяй когото искаш и каквото искаш..с теб разговор не може да стане..
Коя истина бе..къде видя да казвам, че споделям истина..задавам въпроси, които си ги задавам и на мен, но отговор нямам..можеше пък вие да имате..
еййй не виждаш по-далеч от себе си и телевизора..и това е.



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: aiumi]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано27.11.20 09:29



Май това което пиша се тълкува по хиляди начини, само не и това което съм написала.
Вирус има, като всеки вирус е опасен и смъртоносен, и аз мога да се заразя и да умра..гаранции няма, въпросът е, че мерките създават още повече смъртност и хаос.
Спирам по темата..защото е напълно излишно.

пп а за Мила..не ми се говори..щом самата тя не осъзна какво е направила, щом вие я подкрепяте в думите и пожеланията и..коя съм аз да ви казва, че това най-малкото не е човешко отношение и то към хора, с които сте заедно тук. Въпрос на ценностна система е..вътрешна.
хубав ден..



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: aiumi]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано27.11.20 09:35




ужасТ!
Хора, не е зле малко да се самопогледнете..как приемате света и другите..и спрете да търсите под вола теле..и в текста под текст..думите са носители да информация..а не на завоалирани послания..
оставяте ме без думи.....



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: ShokoLada]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано27.11.20 09:39



Извинявам се, не погледнах че си писала на бирите..ама мнението ми остава същото...



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: ShokoLada]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано27.11.20 10:40



Бих приела донякъде целта на китай да униищожи европа чрез вирус, но вирусът беснее и в двете америки, африка , в русия също е ужас, пък с китай имат общи врагове, азия не се е спасила също.


научи се да чакаш

Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: Metropolis]  
Автор Чики Бегиристайн (ultimate hero)
Публикувано27.11.20 11:03



Не ви се възхищавам, на събеседниците на тоя пън женски :))) Само едновременно недоумявам и ви се чудя на акъла, завиждайки на свободното ви време.





Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано27.11.20 11:12



Май това което пиша се тълкува по хиляди начини, само не и това което съм написала.

А, най-накрая се сети за основния проблем на комуникациите си. Така че - не обвинявай хилядите, които тълкуват това, което пишеш, по свой различен от другите начин, и реагират също по свой начин. И не се чуди. Още вчера ти написах, че начинът ти на комуникация нещо не го бива.

И разбира се, че ще "спреш да пишеш". Така е най-лесно.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: Чики Бегиристайн]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано27.11.20 13:50



Да прав си не е редно човек да краде от съня си за да убеждава плоскоземци че земята е кръгла. Но проблема е че не е само тя. Ако забелязваш, се концентрирах максимално върху реални актуални данни, с минимум тълкование от моя страна. Просто темата ми е малко болна, защо имам няколко роднини лекари и ги мисля, че заради булгар тъпак представен и тук, може да идат курбан.

.
Инак аз имам възможност да си планирам времето така, че да минимирирам контактите си с околните малоумници.

Редактирано от Metropolis на 27.11.20 15:16.



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано27.11.20 14:04



Просто темата ми е малко болна защо имам няколко роднини лекари и ги миля че заради булгар тъпак представен и тук може да идат курбан.

Аз лично съм ШОКИРАНА от факта, че според последните проучвания почти половината българи смятат, че вирусът е измислен, не е важен, не е страшен и вероятно същите тия не спазват предпазните мерки... Знаех, че ги има, ама че са чак толкова много - не очаквах... е КАК да не им пожелаеш нещо?



Има да се чудим после защо толкова бързо грабнахме първенството по жертви...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.