Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:10 21.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: ShokoLada]  
Автор Чики Бегиристайн (ultimate hero)
Публикувано24.11.20 21:55



Виж, жена. Тъп женски пън. Моля. Не ми пиши повече.



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: ShokoLada]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.11.20 21:59



ти като влезеш като лаборант в лаборатория, тогава приказвай.
дотогава си борец срещу тъмните сили.


научи се да чакаш

Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.11.20 22:03



по възможност газовете да съвпадат с кемтрейлс.
за по- бързо изчистване.


научи се да чакаш

Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано24.11.20 22:05



Напротив..искам мнението ти за Китай..
а относно другите..за разлика от теб, никога не съм имала групичка..и не съм говорила с НИЕ..т.е. от името на някого..та Вие ако искате да ми промените мнението, хайде да е с факти..и да започнем с Китай..

пп твърде елементарно измъкване..дори и за теб! стегни се...

ппп да, до сега не се занимавах, но взе да ми писва от малоумщини...а имам много въпроси..за всичките ще ми е интересно какво мислиш..като го няма телевизора, за да пресъздаваш и цитираш чужди мнения..



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: tartarianeyes]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано24.11.20 22:07



при теб е по желание..или от нужда..при мен е задължително, без желание и нужда!



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: tartarianeyes]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано24.11.20 22:07



ааа, кемтрейлсите са друга работа.
Вече се пазя и от самолетите

, откакто ги пуснаха.



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.11.20 22:24



Напротив..искам мнението ти за Китай..

А, не. На теб мнение повече никога. Мнение се дава на някого, който е в състояние да го осмисли.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано24.11.20 22:27




предаде се?! Що бе..ти обикновено захапеш ли не пускаш..хайде давай..сега съм тук и ще те чета..
та?



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.11.20 22:29



предаде се?! Що бе..ти обикновено захапеш ли не пускаш..хайде давай..сега съм тук и ще те чета..
та?



Да бе, душко, ти четеш чат-пат, ама нищо ти не влиза в ...главата. Заради това ти казах - безполезно е с теб да се дискутира.

Ако ти е удобно да го приемаш като предаване от моя страна - моля, твоя воля, не ми дреме особено.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Етцтецтвено!нови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.11.20 22:40





"ЧУкни Гугъл бе, душа" - един приятел от Приморско така казва, около 70 годишен чичка.


10 октомври 2020
Китай, където пламна най-напред пандемията COVID-19, вече 54 поредни дни не регистрира нито един заразен с коронавирус в страната и държи вируса под контрол, отбелязва „Ас“.

Единствените нови положителни проби, за които съобщават здравните власти, са на пристигащи от чужбина, които този петък бяха общо 21. За отбелязване е, че в този ден не бе регистриран нито един смъртен случай.

Досега Китай, най-многолюдната държава на Земята с 1,3 милиарда жители, има общо 90 757 заразени и 4739 смъртни случая от болестта. Тези цифри го държат много далеч от страните, които са най-засегнати от пандемията, въпреки, че вирусът тръгна именно от Китай.

Страната, наложила строги ограничения, които бяха доразвити с използване на технологии, не е засегната от втората вълна на пандемията, за разлика от много други страни.

Строги мерки

След затварянето, постановено на 23 януари в Хубей, провинцията, от която вирусът започна да се разпространява, китайското правителство продължи да прилага строги ограничения в столицата Пекин и на други територии на страната. Маските станаха задължителни, ограничено бе движението на хората, затваряха се заведения, училища и др.

В допълнение бяха въведени уникални методи за проследяването на разпространението на заразата, задача, при която използването на технологията е ключово, най-вече чрез функциите за проследяване на приложения на Alibaba и Tencent. Гражданите имаха задължението да показват цветния код, който тези приложения са регистрирали (зелен, жълт или червен), за да имат достъп до обществени места. (ЗабележИ - тотално проследяване на цялото население)

Експертите са предпазливи

Всичко това води до намаляване на случаите, регистрирани през месеците, и така Китай не отчита нито една положителна проба на местен жител от 15 август насам, което позволи на гражданите да се върнат към нормалността в ежедневието отпреди пандемията. Няколко експерти обаче предупреждават за риска вирусът отново да мине в настъпление с пристигането на студа, затова настояват за повишено внимание.

"Хората в Китай ме питат дали ще има втора вълна на пандемията през зимата“, заяви през септември Чан Уенхог, директор на отделението по инфекциозни болести в болницата „Хуашан“ в Шанхай. „Сега, когато Европа преминава през втора вълна, неизбежно е да преминем през втора вълна от инфекции“, отбеляза той.


Да не пропускаме и факта, че още при първите признаци на този вирус китайците набързо ПОСТРОИХА няколко чисто нови болници, където настаняваха всички заразени веднага и без коментари.

Всичко това на теб ти говори, че вирус, различен от обикновено грипче няма, така ли?



Брус Ейлърд, старши съветник на генералния директор на Световната здравна организация (СЗО), заяви на пресконференция на 7 септември, че за 20 последователни дни в Китай няма нови случаи на заразени с новия коронавирус, което има изключително значение, предава радио "Китай".

"За предотвратяване на разнасянето на вируса китайците спазваха мерките за социално дистанциране в хотели, влакове и ресторанти. Всички китайци вярват, че това е тяхната отговорност към страната и светa", заяви Ейлърд.


По време на епидемията той лично е посетил Китай с международен екип от експерти и вярва, че има три основни причини за успешното справяне с епидемията в страната, като първата е непрекъснатото увеличаване на отпусканите от китайското правителство средства в инфраструктура за общественото здраве.


Китай е създал система за обществено здраве от национално ниво, позволяваща обмен на информация и опит, което изигра важна роля в борбата с заразата.

Втората причина, според него, е обществената отговорност на китайския народ,

Социално дистанциране в хотели, влакове и ресторанти. Всички китайци вярват, че това е тяхната отговорност към страната и светa", заяви Ейлърд.

Третата причина за успеха на Китай е, че правителството и местните администрации на всички нива, придават изключително значение на превенцията, добавя Брус Ейлърд.



Нещо за ОТГОВОРНОСТТА НА КИТАЙЦИТЕ да прочиташ? Тарти спомена тая дума по-горе в един пост до теб...

Айде, започвай да съскаш.

Лека нощ.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 24.11.20 22:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.