Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 11.05.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: уринотерапиянови [re: Пeпa]  
Авторивaнa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 18:49



Благодаря на всички които се включиха.Пепи всичко си правила перфектно,просто казах че при Малахов е някак сложно,от прочетеното в неговите книги излиза че човек трябва да се изолира и да се занимава изцяло само сас себе си.Поне на мен така ми звучеше.А от твоя опит набрах кураж да пробвам.Много е полезно за мен да се уча директно от хора с опит.
Да споделя аз как постапих с изпаряването на урината.Наи много се страхувам да не умириша кащтата.Мьжьт ми няма да ме разбере,пробвала сам.За това по добре да се крия от него и да правя нещто за себе си отколкото да ми мармори по цял ден.
Взех една стара тенджера с похлупак и я сложих на котлона,след това се сетих за билки и сложи каквото имах/коприва,лаика,бял равнец/.За моя радост миризмата не беше толкова силна.После като направих масаж на тялото установих че немирише толкова зле.
Питам ви може ли такава урина да се използва не губи ли своиствата си.Натривах по няколко пати тялото си и след час се измих.Няма неприятна миризма,дори дьщтеря ми не ме усети.Мога ли да ползвам такава урина.Мисля да продьлжа сас клизмите.Щте се радвам ако продьлжите да споделяте.



Тема Re: уринотерапиянови [re: Пeпa]  
Автор Пeпa (непознат )
Публикувано06.02.07 19:07



И така продължавам за соковете. Това е много обширна тема, няма да обяснявам за тяхната полза, ако те интересува мога да ти цитирам някой адрес допълнително. За определени болести се пият различни сокове - самостоятелно или комбинация от няколко в определено съотношение. Когато бях най-зле и не можех нищо да ям, нямах друг избор и започнах да си правя сокове, просто да поемам нещо. Имаше един период изпивах около 0.800 мл. на ден. След като почнах уринотерапия намалих на 250-300 мл. сутрин. Съгласи се, че е по-добре сутрин на гладно да изпиеш една чаша сок от моркови, отколкото кафе. Но ако искаш да ги приемаш с лечебна цел и ако ми кажеш какви болести лекуваш, мога да ти препоръчам комбинация, но тогава те се пият не по-малко от 0.500 мл. на ден. Зеленчуците ги почиствах и измивах, нарязвах /ако се налага/ вечер. Завивах купата с найлонова торбичка да не съхнат и съхранявах в хладилника. Сутрин само ги изтисквах. Правих си две порции, едната изпивах веднага, а другата си носех на работа в шише, за след два, три часа. Третата порция си правех след работа и измивах машинката. Малко си е хамалогия. Правих ги близо година. По въпроса за кефира. Когато малко ми се подобри състоянието, реших да включа в менюто си млякото и трябваше да избирам между киселото мляко и кефира. Тъй като според мен натурално кисело мляко вече почти не се намира по нашите магазини, се спрях на второто. Аз лично чудеса от него не очаквам, моето чудо го намерих - урината. Освен мен кефир пие и моят син, който има дихателна алергия - вече осми месец. Не знам как е подействал на алергията му, ще видим като цъфнат тревите, но и той не е боледувал от грип от тогава. Аз бих могла да ти дам гъбки, но не знам от къде си. Общо взето лесно се приготвя. Заливат се гъбките с изстинало прясно мляко, престояват 24 часа, прецеждат се в пластмасова сито, измиват се и се заливат с нова порция прясно мляко. Прецеденото мляко е вече готовият кефир, който се пие. Надявам се, че ти отговорих на всички въпроси, Ивана. Ако те интересува още нещо, пиши.



Тема Re: уринотерапия: za factfinderнови [re: factfinder]  
Автор мaмчe (непознат)
Публикувано06.02.07 19:14



Хиляди благодарности за сайтовете които пускаш.Последното което четох от Малахов,беше ползването на замразена урина.Веднага замразих и започнах употребата.Ще ви уведомявам за резултатите.



Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.

Тема Re: уринотерапия: za factfinderнови [re: мaмчe]  
Автор *jull* (())
Публикувано07.02.07 00:03



Защо замразена? По какъв начин въздейства?



Тема въпроснови [re: Пeпa]  
Авторaидa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 08:15



Пепа, оправя ли се алопецията ти вече?
Исках да те питам и за дошите.
Разбрах че има значение, но не съм намерила до сега инфо за това. Една позната ми казва, че уринотерапията понеже изчиства организма от излишна слуз, е предимно за хора от тази доша. А тези, които са с по-вече вятър, не се повлияват добре, защото се изсушавали!



Тема Re: уринотерапия: za factfinderнови [re: *jull*]  
Автор factfinder (непознат)
Публикувано07.02.07 09:33



Изчакай моля, довечера ще погледна точно какво пише в книгата, да не цитирам по памет.



Тема Re: уринотерапиянови [re: ивaнa]  
Автор Пeпa (непознат )
Публикувано07.02.07 09:44



Браво, Ивана, ето че вече намираш правия път. Само това с капака на тенджерата не го разбрах, капак не се поставя, за да се изпарява урината.



Тема Re: уринотерапия: za factfinderнови [re: factfinder]  
Автор factfinder (непознат)
Публикувано07.02.07 09:44



Някой по-горе беше дал идея да се слагат билки при изваряване на урината, да се "украси" миризмата.
Добра идея- Малахов пише,че древните лечители също са го правели с отвари от билки за съответната болест, даже и парче злато слагали при варенето, когато имало бъбречни заболявания.
Авторът казва ,че това е обширно поле за творчество, всеки сам може да си издири какво би му помогнало от билките.



Тема Re: въпроснови [re: aидa]  
Автор Пeпa (непознат )
Публикувано07.02.07 09:53



Нямах време тогава да мисля за дошите. Гмурнах се в уринотерапията с главата надолу. А бях вятър, та чак ураган и как иначе след това отслабване от 22 кг. и непълноценно хранене години наред само на картофи, ориз и малко варени зеленчуци. Зимно време умирах от студ, краката ми така мръзнеха та чак изтръпваха и губеха чувствителност. Но не можех тогава да правя клизми както препоръчва при такива случаи Малахов клизми с масло или животински мазнини, тъй като бях алергична към млечните продукти и към почти всичко. Само от време на време намазвах ходилата със сезхтин. Но тази зима ходилата вече не ми мръзнат така. Просто станах по - нормален човек. А алопецията както вече писах по-горе я победих. Имах 5 голи петна с големината на левче. Няма ги вече. И тъй като преди една година спрях да се боядисвам сега ми минават едни такива мисли пак да се правя на хубава.



Тема Re: уринотерапия: za factfinderнови [re: мaмчe]  
Автор Пeпa (непознат )
Публикувано07.02.07 09:58



Мамче, имам въпрос към теб, пък и към всички които са тук: правили ли сте прочистване на черния дроб, получи ли се, как се чувствахте след това, споделете. Аз не съм правила до сега, защото бях алергична към лимоните, за оцета да не говоря. Но живот и здраве през март смятам да опитам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.