Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 19.04.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re:lianaнови [re: liana]  
Автормълчaниe (Нерегистриран)
Публикувано27.01.07 15:29



здравейте



бих искала да попитам мамчето а и всички знаещи и имащи опит с уринотерапията. зная, че когато се започва лечение с урина се изключват някои храни. кои точно въобще как точно трябва да се храним, когато прилагаме уринотерапията ? Зная, че е добре също така да се съчетае с гладуване. тук вече е ясно, че се гладува, предполагам може да се пият чайове и да се ядат плодове. или пък да се пие само вода...това са видовете гладувания които познавам.... и моля ви кажете точно как се пие урината, какво количество и колко пъти на ден,как се съобразяваме с "биоритмологията" , кога се пие изпарена и кога прясна, въобще някои може ли в някакъв синтезиран вид да даде най-важните неща, които човек трябва да знае преди да предприеме лечение с урина?

много се извинявам за многото въпроси. за момента няма как да се снабдя с такава книжка и затова ви питам



Тема Re:мълчаниенови [re: мълчaниe]  
Автор мaмчe (непознат)
Публикувано27.01.07 17:55



Здравейте


Точно сега е момента да се започне пиенето на урина.Започва се с прясна сутрешна. В книгата пише 1/3 средна урина,което е пускаш малко,след което пишаш в някаква чаша и остатака отново в тоалета.Преценката е лична за количеството 1/3 средна урина. Никога не се започва направо с изпарена.С нея трбва да се привиква постепенно.Отначало се привиква с прясната, а след това по няколко дни добавяш на 10% изпарена,или 90 гр.прясна и 10 гр изпарена,или ако приемаш 50 гр прясна добавяш 5 гр изпарена. и така през няколко дни увеличава количеството изпарена уриана с още по 10%израпена, докато замениш цялотоколичество прясна с изпарена.Количеството е според възможностите.Кой колкото му приема организма.
Уринотерапия вътрешно се прилага за почистване на организма от вредни микроорганизми.
Гладуването,отново е индивидуално,зависи какво понася вашия организъм.
Защо не се регистрирате и на бележки ще можем да си кореспондираме и да ви отговарям лично на вас и това,което интересува лично вас.,а може и по кю то номера ми го има в профила.

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.

Редактирано от мaмчe на 27.01.07 18:00.



Тема Re:нови [re: мaмчe]  
Авторpum4o (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 11:33



интересува ме някой лекувал ли е атопичен дерматит със урина ? Аз мажа малкия от няколко дни 2-3 пъти дневно и му давам по няколко глътки да пие , интересува ме след колко време да очаквам подобрение ?





Тема Re:pum4oнови [re: pum4o]  
Автор мaмчe (непознат)
Публикувано29.01.07 19:19



Принципно може,но тъй-като се отнася за дете,необходимо е още информация.Ако желаете свържете се с мен или се регистрирайте, за да си пишем с бележки

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.


Тема Re:мълчаниенови [re: мaмчe]  
Автормълчaниe (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 22:13



много ви благодаря за отговора мамче





Тема Re:мълчаниенови [re: мълчaниe]  
Автор мaмчe (непознат)
Публикувано29.01.07 22:29





Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.

Тема Re: Опит с уринотерапиянови [re: 6u]  
Авторkaka_ti (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 18:40



www.genesha.ru



Тема уринотерапиянови [re: мaмчe]  
Автор Пeпa (непознат )
Публикувано03.02.07 15:31



Преди година, когато започнах уринотерапия, усилено търсих из форумите подобна тема, но уви не намерих и бях твърде „самотна” през цялото време, защото нямаше кого да попитам и с кого да обменям мисли. Писах на кабинет Дар, с молба да ми помогнат със съвети в някои моменти, но те не се отзоваха. И сега когато реших да споделя моя опит, за да бъда полезна на нудаждаещите се с каквото мога, със задоволство открих, че тази тема се дискутира вече. Явно предразсъдъците вече са паднали. На 52 години съм и моят кошмар започна преди 5 години, когато получих уртикария. През деня обривите и сърбежите се понасяха, но вечер, беше ужас. Алергологът ми предписа антихистаминови препарати и така те станаха мой спътник в живота повече от три години. Приемах ги ежедневно, малко облекчаваха състоянието ми, но уртикарията не минаваше, бях непрекъснато с главоболие, замаена, живеех в унес, бях на много строга диета, умората ме мъчеше, все ми се лежеше. През това време не се примирявах и продължих да търся причината за алергията. Посетих зъболекар, гинеколог, кожен, паразитолог. Оказа се че съм алергична към материала, от който са направени коронките. Смених три коронки. След това ми откриха ламблиоза. Проведох лечение при паразитолог. Първият курс го понесох сравнително добре, но след втория здравето ми тръгна стремително надолу. Забаля ме стомахът, разраниха ми се лигавиците, гърлото ме боля две години, лекарите отсъдиха „лихен”, едно сериозно и нелечимо според тях кожно заболяване, започнаха да ми се подуват подушните и шийните жлези, болеше ме езикът, бузите, хранопроводът, вече течностите преглъщах трудно, отичах цялата. В един момент вече нищо не можех да ям. Отслабнах 22 килограма. Вечер получавах такива кризи, имах такова сърцебиене, изпадах в едно трескаво състояние, в областта на слънчевия сплит изгарях, малкото часове които спях, спях седнала, защото се задушавах. Никакви лекарства вече не ми помагаха. Бях толкова зле, че си пожелавах смъртта. Посетих гастероентеролог. Той ме прегледа на ехограф и каза, че съм алергична , да избягвам да пия лекарства и ме пусна да си вървя. Отидох при друг, той ме преслуша със слушалка и отсъди: гастритче. Молих му се да ми предпише изследване с бариева каша или да ми пусне „една сонда”, но той беше категоричен, че няма нужда.Предписа ми лекарства, които наистина облекчиха малко състоянието ми. Като капак на всичко получих гнездова алопеция. Косата ми почна да пада на кичури. Малко се постреснах, но реших, че в сегашното ми положие това ми е последна грижа. И преди една година след едномесечно стомашно разтройство с кървави изпражнения, безкрайно изтощена, реших че няма какво повече да губя и трябва да започна уринотерапия. С нея бях запозната отдавна, но не се решавах заради кризите, които неменуемо придружават лечението. А аз бях толкова зле, че си мислех че една такава криза ще ме довърши. Алтернативната медицина не ми е чужда. Лутайки се от един специалист на друг и виждайки, че те не могат, или не искат да ми помогнат, аз прилагах гладолечение, суровоядство, билколечение, хомеопатия, медитация, повтарях си формулите на Луиз Хей до припадък, но нищо не помагаше. Може би аз не правех нещо както трябва. Забравих да ви кажа, че ходя и на работа. Как съм работила през тези пет години само аз си знам. Дано не съм ви досадила с описанието на болестите ми, но вярвайте ми това е съкратен вариант на ходенето ми по мъките, а ви ги казвам, за да разберете за какво точно ми е помогнала УРИНОТЕРАПИЯТА. Наистина чудото се случи. Не знам още колко време Господ ми е отредил да живея, но съм Му благодарна за тази година качествен, пълноценен живот без лекарства. Не ми беше лесно. Борбата беше трудна. Кризите ужасни. Но седмия месец, бях вече толкова добре, че си позволих да участвам активно в ремонта у дома. За първи път от няколко години аз си припомних вкуса на плодовете, а по Нова година хапнах и малко пилешко, шоколад, кекс с яйца и др. Забравих да ви кажа, че години наред бях само на хляб, варени зеленчуци и банани. Не се заблуждавам имам още дълъг път да измина и здравословното хранене трябва да ми стане начин на живот, макар, че след като се подобри състоянието ми ми идва да изям света. Победих и алопецията. Ще се радвам ако ви бъда полезна с нещо.



Тема Re: уринотерапиянови [re: Пeпa]  
Автор *jull* (())
Публикувано03.02.07 23:16



Аз също преди години стигнах до уринотерапията. Наред с другите проблеми, имах и парадонтит, който от години не можех до излекувам. Стоматолозите обикновено ми изчистваха зъбния камък и изписваха антибиотици, но без особена полза. За не много дълъг период (не помня точно, беше отдавна) само с жабурене, венците ми се оправиха. Оттогава съм приключила с кървенето, както впрочем и със зъбния камък! Стоматологът ми се учудва, че е спрял да се образува.





Тема Re: уринотерапиянови [re: *jull*]  
Авторивaнa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 01:13



Пепа сподели с какво си започнала от начало,аз много се страхувам от кризите.А може ли без да се пие.Напиши подробно,смятам че на доста хора ще е интересно.Аз сащо не мога да гладувам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.