Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Прочистване на черния дроб - въпроснови [re: Catalina]  
АвторПeпa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 16:57



Благодаря ти, Catalina, че сподели опита си



Тема Re: Прочистване на черния дроб - въпроснови [re: Пeпa]  
Автор Catalina (непознат )
Публикувано21.02.07 15:47



Само да добавя нещо искам,
процедурата е напълно безболезнена-няма страшно нещо да се обърка.
На другата сутрин по правило се получава разхлабване,ако не-- се правят клизми.
Успех !





Тема Re: Прочистване на черния дроб - въпроснови [re: Catalina]  
Автор factfinder (непознат)
Публикувано21.02.07 16:41



И аз благодаря, че сте споделила.
Имам питане, преди деня с прочистването правихте ли някакви подготвителни дни. По книгите има разни варианти и не знам точно на кой да се спра.
Въобще ако се сетите нещо ,което ви е улеснило при провеждането и т.н., Защото явно е било успешно, нищо че не сте получили точно това което сте очаквали.



Тема Re: уринотерапиянови [re: ивaнa]  
Авторccc (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 15:01



здравей ивана.моля те сподели по-точно как правиш клизмите през колко дни по каква схема.живо се интересувам,тъй като аз също имам твоя проблем



Тема Re: Прочистване на черния дроб - въпроснови [re: factfinder]  
Автор Catalina (непознат )
Публикувано23.02.07 16:29



2-3 дни преди деня Х

минавам на вегетарианска диета и тъй като проходимоста на червата е важна за това прочистване-правя клизми през ден в продължение на 1 седмица. Последната клизма е сутринта на деня Х.Обядвам плодове или зеленчуци-сурови,може и прясно изцедени сокове от моркови и ябълки. Повече не ям до процедурата.
Има една хитрост при пиенето на зехтина(лимона не е проблем-търпи се)-може да използвате сламка.Зехтина има лют вкус , преглъщайте го бързо и не го задържайте в устата.
Процедурата е дълга--от19-21 часа трябва да изпиете 100-150 гр от двете течности и за повдигане на настроението си пуснете нещо приятно за гледане-за да не мислите постояно за процедурата.
Аз се стремя да подържам някакво темпо на пиене-хубава глъдка на всеки 20 минути.
Това е което се сещам за момента...
Желая ви успех!



Тема Re: Прочистване на черния дроб - въпроснови [re: Catalina]  
Автор factfinder (непознат)
Публикувано23.02.07 17:18



Благодаря за отговора.
Аз и без това съм вегетарианка.
Клизмите по колко мл. вода? Има ли значение каква е водата?
Благоаря,че ми напомнихте за сламката, някъде го бях чела.



Тема Re: Опит с уринотерапиянови [re: мaмчe]  
Автор мaмчe ()
Публикувано24.02.07 18:47



проба

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.

Тема уринотерапия за Пепанови [re: Пeпa]  
Авторccc (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 10:44



Пепа всичко което пишеш направо настръхнах това е невероятен кураж да се пребориш съвсем сама.Много бих искала да прибегна до твоят вариант който си използвала с урината,но сега тепърва навризам в тази материя и много ме е страх от тези кризи.Кога се появявят предимно вечер ли,в какво точно се изразяват,много чести ли са...?Имам безброй въпроси към теб и много ми се иска ако мога да кореспондирам с теб.



Тема Опит с уринотерапия - СИНУЗИТнови [re: factfinder]  
Автор factfinder (непознат)
Публикувано26.02.07 14:02



За всички, които страдат от синузит и хрема:

По-горе бях писала как се избавих от синузита и сега допълвам - правих го с промивки с урина с йогийска каничка Нети.
Радвам се, че йога инструктура Савитри току що е пуснала в сайта си много ценен материал за практиката с

, която научих при нея.
Там промивката е описана с вода и сол. За тези, които решат да прилагат урина е добре да се запознаят първо с .
Уверявам ви ефекта е чудесен. При поява на хрема се прилага по няколко пъти дневно и тя отшумава за 3-4 дни без досадните последствия .
Иначе профилактично се прави по 1 път на ден, с прясна сутрешна урина.
Приятни занимания. Удоволствие е когато човек може да диша с отпушени ноздри!

P.S. Не търсете излишно скрита реклама - описаната каничка можете да си купите почти от всеки индийски магазин.



Тема Re: Опит с уринотерапия - СИНУЗИТнови [re: factfinder]  
Автор мaмчe ()
Публикувано26.02.07 20:09



Както винаги блестяща.Хиляди благодарности за информацията,която предоставяш.Дерзай.

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.