Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:57 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: уринотерапия: za jullнови [re: ивaнa]  
Автор Happy68 (непознат )
Публикувано04.03.07 16:24



Предполагам, че пепа вече е отговорила на този въпрос, но аз ще го повторя, с идеята, че много хора имат има този проблем, и така да има готов отговор



Вземете си книжката "Излекувайте запека" на Малахов

Проблемът по принцип е много сериозен и е много важно да се установи, от какъв тип запек страдате, защото вместо да се излекувате с клизмите, може да постигнете обратния ефект. Има неща, които трябва да се направят, преди да започнете с клизмите.



Тема Re: Happy68нови [re: Happy68]  
Автор мaмчe ()
Публикувано04.03.07 18:46



Добре дошла.
Всички нови знания, практики и опити са от голяма полза за всички, които сме поклонници на уринотерапията.С интерес следя вашите постинги.Благодаря за споделения опит



Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.

Тема Re: Прочистване на черния дроб - въпроснови [re: Happy68]  
Автор factfinder (непознат)
Публикувано04.03.07 19:13



Здравей Happy68,

Радвам се,че се включваш с твоя опит.

В отговор на:

Как мога да напиша нов отговор, без да се налага да "цитирам" друг колега?




Какво имаш предвид, винаги има отбелязан re:името на юзера на когото отговаряш, или просто се закачаш към последния.
А темата в прозорчето можеш да промениш по твое желание.



Тема Re: Прочистване на черния дроб - въпроснови [re: factfinder]  
Автор Happy68 (непознат )
Публикувано05.03.07 08:45



благодаря

Просто при другите форуми е малко по-добре организирано

Приятна и лека седмица на всички



Тема Re: Прочистване на черния дроб - въпроснови [re: Happy68]  
Авторbaby (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 15:58



Здравейте,
прочела съм книгите на Малахов много отдавна, но тъй като винаги съм се чувствала здрава, не съм опитвала уринотерапията.
Роди ми се детенце, напълнях мноооого, излезе ми червен обрив на лицето, който не мога да махна вече 3-4 месеца, а и носа ми е постоянно запушен. Преди имах невероятно обоняние - сега не мога да помириша нищо.
Ясно е, че съм затлачила организма до краен предел. Смятам да се лекувам с уринотерапия, но все отлагам, защото кърмя, а някак си не виждам как ще изкарвам отрови от организма, без да засегна кърмата.
Днес пак чета книгата на Малахов и там пише, че бременни могат да пият урина, даже кърмещи могат, но аз наистина се чувствам толкова затлачена, че не мога да си представя едно очистване, съчетано с кърмене.
Вие какво мислите?



Тема Re: - въпроснови [re: baby]  
Автор factfinder (непознат)
Публикувано06.03.07 17:50



Добре дошла,
Струва ми се малко преувеличено това усещане у теб за затлачен организам ,при един обрив и запушен нос. По-скоро натрупаните килца те настройват песимистично, но те се свалят лесно при желание по-късно.
Въздържам се от съвети, единствено бих ти препоръчала да пробваш с промивки на носа с урина, може да помогнат за запушения нос.
По-горе съм дала линкче с по-подробни инструкции за промивките.



Тема Re: - въпроснови [re: factfinder]  
Авторbaby (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 18:16



преувеличено, но килцата никак не са прувеличени
Ще опитам промивки от утре, да видим какво ще стане. мерси.
Все пак ми се искаше да чуя мнения, свързани с кърменето.



Тема Re: - въпроснови [re: baby]  
Автор Happy68 (непознат )
Публикувано06.03.07 21:15



Здравей, ето едно включване и от мен



първо, нека поясня, че нямам опит с бременностите , затова, което дам като съвет, съгласувайте със съответните указания.

първо, за прочистването с урина - мъничко си позакъсняла, макар че ако започнеш сега, ще хванеш края на март за прочистване на черния дроб. Но началото се поставя с клизмите, за да изчистиш дебелото черво и да освободиш път за излизане на каквото там има. В този случай няма да е необходимо да пиеш урината и не би следвало да има проблем за кърменето. Ако искаш все пак нещо да правиш, едното е което вече ти казаха, а другото - можеш да се масажираш всеки ден с прясна урина (съвсем прясна). Тя ще свърши донякъде работа.

второ, ако не можеш все пак да правиш клизмите, ето предложения за други видове прочистване:
- водни процедури - в книгите е описано за парните/водни бани. Тук особеното е, че след тях, вместо вода се пие о/о 500г прясно изцеден сок. Трябва и да провериш какъв тип си, за да знаеш коя от двете бани да правиш - но то е описано от малахов;
- отвара от борови/елови клончета
- чай с ябълков оцет и мед

Но, все пак, клизмите са си клизми ........

И още един съвет, каквото и да решиш, трябва да ти е "удобно" с него, не трябва да се насилваш. Ако на организма не му е приятно, значи нещо не е наред и трябва да търсиш други пътища.

А, и за урината - в случай, че решиш да пиеш, а ти е трудно с първата урина - започни с по-късните, те са по-разредени и по-леко се приемат. Постепенно се свиква и вече не е трудно.

И, естествено, за край - обърни внимание на това, какво ядеш и пиеш

Ако има още въпросчета, моля



Тема Re: - въпрос:re babyнови [re: baby]  
Автор мaмчe ()
Публикувано07.03.07 00:23



Единственно,което мога да те посъветвам е да прочистиш носа си за сега.Не те съветвам да предприемаш почистване на организма докато кърмиш. При почистване на организма се отделят много шлаки и токсини, които неминуемо ше дадат отражение на млякото.Но това е мое мнение.Килцата могат да почакат.

Ще дойде и тяхното време.Единствено мога да те посъветвам да ядеш всичко, но да не преяждаш.

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.

Тема Re: Опит с уринотерапиянови [re: иннa]  
Авторcreature (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 07:20



http://www.helikon.bg/autors.php?author=MTEzOTM=
някой питаше откъде да си намери книга на Малахов, тук видях че може да се поръча, успех на всички






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.