Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:15 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: ЗА МАМЧЕТОнови [re: мaмчe]  
АвторИннa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 18:33



МАМЧЕ, как мажеш косата си - цялата или само в корените и с каква урина? После измиваш ли я? Колко време го прави това и имаше ли ефект при теб? дано да видиш въпроса.



Тема Re: ЗА МАМЧЕТОнови [re: Иннa]  
Автор мaмчe (непознат)
Публикувано12.12.06 20:40



Дъщеря ми е фризьорка и тя ме посъветва да я мажа с урина.Тогава бях се увлякла по уринотерапията и прочетох много книги на Малахов.Разбрах,че за косата трябва да се употребява изпарена урина.Мажех я когато се сетя. Само корените.Достатъчно е половин час да държите намазана и след това може да я измиете.Въобще мазането на цялото тяло с изпарена урина е много хубаво.Кожата омеква.По този начин си изчистих и старческите петна,но това е много дълъг процес.Имах една позната на която косата беше като пух.След третирането с изпарена урина беше станала доста хубава.

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето


Тема Re: Опит с уринотерапиянови [re: !]  
Автор lidi (упорита)
Публикувано13.12.06 17:55



А, стига.

Мир и светлина.

Тема Re: ЗА МАМЧЕТОнови [re: мaмчe]  
Авториннa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 19:22



Благодаря ти за отговора. Определено има ефект, защото моята коса много капеше и не изглеждаше добре. Започнах да я поливам с урина, след като я измия, но не преварена, и видът й видимо се подобри. Дори ми казаха, че е хубава и лъскава. А кожата наистина става страхотна, ако я третираш и нея. Това е за всички, които се интересуват.



Тема Re: ЗА МАМЧЕТОнови [re: иннa]  
Автор factfinder (непознат)
Публикувано15.12.06 10:13



Радвам се да чуя за положителен резултат!
Само да вметна от това което съм чела- най добре е за косата и лицето първата сутрешна доза- съдържа хормони.



Тема Re: ЗА МАМЧЕТОнови [re: иннa]  
Автор мaмчe (непознат)
Публикувано16.12.06 00:32



Благодаря, че сподели за постигнатите резултати.Много пъти,споделяме нещо във форума и някой постига успех,но не го споделя.Така другите не знят има ли даден съвет успех или няма.Тъй като уринотерапията е специфична,от малки сме свикнали да се гнусим от урината си,малко хора могат да се пречупят и да я ползват.Аз лично много съм доволна,че навреме узнах за нея.Но искам да кажа на всички, че няма есдностранно лечение.Няма чудо лекарство,нама чудо биоенергия и тн. Лечението на всяка болест е кмпоннент от много терапии. Лично аз съм ползвала лекарства,билки,урина глинолечение,пирамидолечение,водолечение,но съм се съобразявала с биоритмологията на организма,която е много добре разработена от Малахов.Там е написано, кога да се започва лечение,какви процедури кога да се прилагат за да има ефект. Постигнах страхотни успехи.Ще съм доволна,ако мога да ви бъда полезна.
Извинявай,че сега отговарям,но снощи кмпа се развали и не можах да видя поста.
Работя и само вечер и в почивните дни съм в нета.
Пожелавам на всички добро здраве.Трябва да го ценим когато го имаме,а не когато го загубим.

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето

Тема Re: factfinderнови [re: factfinder]  
Автор мaмчe (непознат)
Публикувано16.12.06 00:51



Радвам се, че така ревностно защитаваш уринотерапията.От личен опит знам, че който не вярва не можеш да го убедиш. Когато започнах да пиша,исках да споделя какво съм постигнала с други, които се нуждаят от помощ.Нахвърлиха се върху мен. Била съм печелбарка, зарибявала съм и много други обиди. Бях решила да не пиша,но виждайки,колко много хора се нуждаят от помощ преглътнах обидите и реших, че по важно е да помагам,отколкото да обръщам внимание на злите езици. Зная доста много за болестите и отново ви казвам най-доброжелателно,от чисто сърце,представете си,че има и такива хора,ако мога да помогна на някой със съвет ще бъда много доволна.



Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето

Тема Re: factfinderнови [re: мaмчe]  
Автор factfinder (непознат)
Публикувано16.12.06 13:40



Не се притеснявай да споделяш опита си - дори и само на един човек да можеш да помогнеш пак е нещо. Неизбежно се появяват хора не признаващи нещо повече от това, което те самите знаят. Насърчавам те пиши си спокойно тук - няма модератор, иначе в "медицинска" можеш да се натъкнеш на оживено спорещи хора, което донякъде ми бе интересно защото там се изказва едно хипотетично мнение (подкрепено само на базата на няколко случая), че е възможно при уринотерапия да се подтисне един физически симптом, но той да се "измести" върху психиката.





Тема Re: factfinderнови [re: factfinder]  
Авторfifi (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 19:29



Smelo spodelji.Interesyvame koga to4no se pro4istva napr.4eren drob.ne sam probvala ama mnogo iskam



Тема Re: factfinderнови [re: fifi]  
Авторfactfinder (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 19:41



Не съм го правила, не му е дошло още времето.По книгите пише, че черния дроб се чисти в края на февруари, началото на март по пълнолуние. Пусни си на търсене ще намериш много информация по темата .
Не става ли да пишеш на кирилица?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.