Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:34 24.04.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: help neededнови [re: плaмъk]  
Авторfactfinder (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 17:51



На този етап е по-добре да използвате рецептите от народната медицина дадени в предния постинг.
За уринотерапия се изисква специална подготовка- прочистване по схема или най-малкото да водите доста природосъобразен режим на хранене без употреба на алкохол, цигари, месо и медикаменти.



Тема Re: help neededнови [re: factfinder]  
Авторплaмъk (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 21:25



ами аз съм вегетарианка, не пия и не пуша, днес изсмуках два стрепсил-са, това брои ли се за медикамент?Хапчета отдавна не пия, защото ми омръзна да ме тровят.Съгласна съм ,че се иска опит, просто реших да питам.Кой знае кога ще ми потрябва.А природосъобразен на1ин на живот се старая да спазвам, изключвайки газирани, напоследък никакви сладки и шоколади, които не са домашни, никакъв бял хляб.И си лягам рано

нЕ ЗНАМ дали има значение.Щ е се опитам да го подобря още, но не останаха много неща.Ям мн плодове и зеленчуци.Само анемията не мога да си оиправя,заради вегетарианството.Мерси много за рецептите от народната медицина.Още утре се заемам.



Тема Re: help neededнови [re: плaмъk]  
Автор мaмчe (непознат)
Публикувано08.01.07 21:54



Здравей. За уринотерапията: 1.Биоритмология - обязателно, тя е пътеводител,кога какво да правиш. По какво да се ориентираш. 2 Уринотерапия -описано различни методи на лечение. 3.Календарът на Малахов за 2007 год.В него е оисано ежедневно какви процедури можеш да правиш. 4. Зависи от интереса ти.Аз лично имам 14 книги,но много работи се повтарят.Купувах ги защото във всяка следваща имаше обяснение за някаква терминология,която я нямаше в предедущите.Ако се регистрираш, на бележки ще мога да ти обяснявам, това което не си разбрала,без да отегчаваме другите от форума.
За ГНОЙНА АНГИНА- гаргара с кислородна вода/3%/. 3-4 пъти и нямаш ангина./само за гнойна ангина/
Скорошно оздравяване. За започване на уринотерапията има още много време.Тъкмо да прочетеш книгите.



Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.

Тема Re: help neededнови [re: мaмчe]  
Автор ledenplamyk (непознат )
Публикувано09.01.07 01:07



оказа се,че вече имам някаква забравена стара регистрация =) Сега чета една от книгите, но тя е с въпроси и отговори на занимаващи се вече хора, ана мен ми трябва нещо, което да почва от а,б,в. Щ еси потърся, има ги по книжарниците.Във всеки случай няма да почна без достатъчно информация, за да не стане така,че каквото правя, има нулев или даже отрицателен ефект.Мерси много, вкъщи имам такава вода, а и *jull* даде доста рецепти.Надявам се скоро да съм добре





Тема Re: ЗА МАМЧЕТОнови [re: мaмчe]  
АвторZina (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 21:36



Здравейте, за първи път влизам в този форум, но от 1-2 месеца започнах уринотерпия - предимно пиене. Заедно с това, започнах да давам и на кучето си - пиене и масаж със замразена урина (има няколко мнения споделени от Малахов за лечение на животни). Преди 1/2 година му подменихме тазобедрената става, т.к. имаше дисплазия и единствения вариант бе операция за нова става. След операцията обаче се получи някакво възпаление около ставата - лекувахме с антибиотици, но кои знае какъв ефект нямаше и започнахме с урина. Ставата обаче е от титан (метална) и се опасявам, че поради високата киселинност на урината може да се повреди - много ще съм ви благодарна ако някои сподели мнение или е чел нещо и някъде по този въпрос. Опитах се да се свържа с Малахов, но май без успех. Ако може някои да сподели, чудесно.
Поздрави на всички и преди всичко вярвайте си!!!



Тема Re: Опит с уринотерапиянови [re: иннa]  
АвторZina (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 21:42



Здравейте, за първи път влизам в този форум, но от 1-2 месеца започнах уринотерпия - предимно пиене. Заедно с това, започнах да давам и на кучето си - пиене и масаж със замразена урина (има няколко мнения споделени от Малахов за лечение на животни). Преди 1/2 година му подменихме тазобедрената става, т.к. имаше дисплазия и единствения вариант бе операция за нова става. След операцията обаче се получи някакво възпаление около ставата - лекувахме с антибиотици, но кои знае какъв ефект нямаше и започнахме с урина. Ставата обаче е от титан (метална) и се опасявам, че поради високата киселинност на урината може да се повреди - много ще съм ви благодарна ако някои сподели мнение или е чел нещо и някъде по този въпрос. Опитах се да се свържа с Малахов, но май без успех. Ако може някои да сподели, чудесно.
Поздрави на всички и преди всичко вярвайте си!!!



Тема Re: ЗА МАМЧЕТОнови [re: мaмчe]  
Авторliana (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 07:58



Как преварявате урината? Не мирише ли ужасно? Колко време продължава и как я съхранявате след това?



Тема Re: Zinaнови [re: Zina]  
Автор мaмчe (непознат)
Публикувано15.01.07 18:02



Това,което не знам, не знам.Но ако разсъждаваме логично, след като урината не разяжда уретрите,пикочния мехур,кожата ни, защо да разяде титана.При това урината не попада директно на ставата.Тя се всмуква в кръвта.Така, че ако тъканта не разяжда титана,как урината би могла да я разяде щом няма директен контакт.Това е моето мнение.
Зная, че в книгите му пише за лечение на животни,но дали има такъв случай Малахов, не зная, но ако има, едва ли би го премалчал.Това би било голям успех за неговата теория.
В момента Малахов води предаване по ОРТ 1/първи канал/ на руската телевизия от 10.30 бг. време.Предаването е за здравословен начин на живот и разни хора споделят как са се излекували от болести по алтернативен начин.
Предполагам,че е много зает и отговора може да се забави
Пожелавам ви по скорошно оздравяване.

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.


Тема Re:lianaнови [re: liana]  
Автор мaмчe (непознат)
Публикувано15.01.07 18:29



Купих си емайлирана тенджера за тази цел.Мярката е според това,колко изпарена урина ми трябва.Ако ми трябва повече, мярката е по- голяма,ако ми трябва по-малко мярката е малка. Обикновенно използвам бурканчета от майонеза или от лютеница с капаче. Слагам 4 бурканчета.Времето за варене е докато остане едно бурканче и малко, имайки предвид, че при загряване урината се разширява. Например,ако мерите с бурканче пълнете го до гърловината,а изпарената трябва да препълни бурканчето.
За миризмата,разбира се, че мирише.Използвам момента, когато съм сама и на балкона я варя.Съхранявам я на балкона,тъй-като е открит и е хладно,или в хладилника.Бурканчето го поставям в голям буркан с капачка.

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.


Тема Re:lianaнови [re: мaмчe]  
Авторliana (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 07:36



Много благодаря! Ще опитам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.