Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:27 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Опит с уринотерапия - СИНУЗИТнови [re: мaмчe]  
Автор factfinder (непознат)
Публикувано27.02.07 10:02



Мерси "мамче" , а аз на тебе благодаря, че съм научила доста от теб.





Тема Re: Прочистване на черния дроб - въпроснови [re: factfinder]  
Автор Catalina (непознат )
Публикувано27.02.07 12:19



Малахов писа някъде из книгите си, че могат да се правят клизми с вода.
Аз правя по 2-3 клизми-първите 2 са прочистващи и са с топла вода от бойлера 1,5-2л+1 лъжица сол,последната клизма е лечебната и е 1-1,5 урина(кипната и охладена).
По същия начин правя и процедурите с мочегон,само че 3-та клизма е с мах. 500гр мочегон.На мен ми отне няколко години докато разбера как се прави прочистването с мочегон





Тема Re: уринотерапия за cccнови [re: ccc]  
АвторПeпa (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 12:34



Пиши ми на адреса. Ще го видиш в профила.



Тема Re: ЧЕСТИТА БАБА МАРТАнови [re: Пeпa]  
Автор Пeпa (непознат)
Публикувано01.03.07 17:12



ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ. Бъдете живи, здрави, силни и усмихнати.



Тема Re: уринотерапия: za jullнови [re: ивaнa]  
АвторJuliana (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 18:38



За да определите конститuцията си потърсете книгата "Аюрведа" от Д-р Васант Лад. И въобще ако ви попадне книга свързана с Аюрведа, има добро описание на физи4еските, психически и емоционални качества на конституциите /на индийски са известни под названието "доши". Струва си да се запознаете към коя доша принадлежите, а когато искате да работите върху здравето си по нетрадиционни методи е особено необходимо. Успех!



Тема Re: уринотерапиянови [re: Пeпa]  
Автор Пeпa (непознат)
Публикувано02.03.07 12:30



Може би избързах с изложението си за уринотерапията. Нямам право да ви заблуждавам. Мисля, че се провалих. Получих страхотна криза, нямам сили да продължа, прекъснах уринотерапията, за първи път от една година и посегнах към лекарствата. Може би след кратка пауза пак ще продължа. Не е лесно. Всеки сам ще решава за себе си. Бъдете живи и здрави.



Тема Re: уринотерапиянови [re: Пeпa]  
Авторaидa (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 17:05



Какс и Пепи, какво става? Опиши проклетата криза. Аз не се занимавам, защото съм несериозна, това не значи че не се интерсувам. Трябва да се оправиш. Надявам се бързо.



Тема Re: Прочистване на черния дроб - въпроснови [re: Catalina]  
Автор factfinder (непознат)
Публикувано04.03.07 14:05



Благодаря за споделения опит Catalina,
Направих прочитването на черния дроб - получи се.
Изненадана бях от количеството и размера на "съкровищата", които съм си отглеждала , въпреки вегетарианския ми режим на хранене и периодичните плодово-чаени седмици.



Тема Re: Прочистване на черния дроб - въпроснови [re: factfinder]  
Автор Happy68 (непознат )
Публикувано04.03.07 15:52



Здравейте приятели

,

позволявам си да се обърна така, защото приятелите се познават в беда

Първо, нека поздравя тези, които направиха прочистването на черния дроб тези дни. При мен не се получи нещо, явно не ми е сега времето . От 2 седмици чакам този ден и ... нищо, в края на март пак имаме възможност.

А ето и моето мнение за уринотерапията: имам 3 вида книги, които смятам за "моята библия" - Малахов, Аюрведа, Разговори с Бога. Честно казано, нищо повече не ми е нужно Те покриват целия спектър проблеми, които човек има при съществуването си на Земята (според мен естествено).

С Малахов се "запознах" преди 4г и то почти случайно. По принцип не страдам от кой знае какво, но идеята за поддържане на здравето с урина е невероятна - без пари, винаги в наличност, гарантирано качество и гарантиран ефект - какво повече му трябва на човек
Практическия ми опит е - прочистване на дебело черво, черен дроб, компреси на краката, поддържане на очите, справяне с хемороидите. Майка ми имаше повече проблеми, които почти вече са решени - венци, слюнчени жлези, артрит, черен дроб.

Прочетох цялата тема и имам доста неща, които бих могла да споделя, но мисля, че ще е във времето Основното, което бих посъветвала всички е, да прочетат книжките на Малахов - все пак не са толкова скъпи. Там има и теория и практически съвети. Доста неща се научават и от "писмата на пациентите му" - аз лично доста неща открих там, които иначе не можех да си обясня. Колкото и да е простичка, методиката е лична за всеки от нас, на всеки действа по различен начин - в зависимост от това, какъв "багаж" си влачи.
И другото, което сега бих искала да споделя - относно гладуването. Не е задължително, да не говорим, че за тип/доша Вятър въобще не е препоръчително! Аз минах оттам и съм благодарна, че ми попадна книжката за Аюрведа, че разбрах защо при мен "върви не както трябва"

Искрено се радвам, че имам толкова много нови съмишленици - направо съм си щастлива

и нещо съвсем практично - как мога да напиша нов отговор, без да се налага да "цитирам" друг колега? Нещо трудно се ориентирам в този dir.bg

А сега ви пожелавам лека вечер и естествено - лека нова работна седмица



Тема Re: уринотерапиянови [re: Пeпa]  
Автор Happy68 (непознат )
Публикувано04.03.07 16:16



Мила Пепа, искрено се надявам, че ще имаш сили все още да бъдеш с нас и да прочетеш това, което ще ти напиша



НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ И НЕ ОМАЛОВАЖАВАЙ ТОВА, КОЕТО СИ ПОСТИГНАЛА!

Извървяла си толкова дълъг път, а искаш да се откажеш! НЕ СИ СЕ ПРОВАЛИЛА, НЕ ЗАБЛУЖДАВАШ НИКОГО! Напротив - на твой гръб всички ние получваме безценен опит.

Разсъждавах по твоя проблем и ето какво ми идва наум - две неща:

1. Да не би тези кризи да се получават от все още "задръстена" полева форма? Не си ли си мислила за този вариант. На много места Малахов казва, че при упорити проблеми, които не се оправят с прочистване, отговорът се крие в полевата форма. Опитай това дишане, а може и някакво друго. Ако не ги знаеш, кажи, ще те ориентирам къде ги описва.

2. В моя личен опит стигнах до извода, че при прилагане на уринотерапия, от време навреме организмът се нуждае от малко почивка. И при мен и при майка ми така се получи.

Иска ми се да споделиш, какво точно се е случило, за да се опитаме всички някакси да ти помогнем.

С надеждата, че скоро ще отговориш

поздрави и "стискам палци"

П.С. Сега се сетих и още нещо - мисля, че е крайно наложително да определиш каква доша си. Твърде е възможно начина ти на живот, хранене, движения/спорт да не са подходящи за теб и да правиш някаква реакция от това. А ти си мислиш, че е от неправилна уринотерапия.

Редактирано от Happy68 на 04.03.07 16:33.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.