Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Постулати и интуициянови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано28.08.12 18:06



Дали си максималистка сега? - дали не искаш и не очакваш повече от другите, повече, отколкото те са склонни да дават или пък имат.


тц



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Постулати и интуициянови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано28.08.12 18:20



не е уши, реших, че са нерви
и една ушарка каза, че проблемът не е от ушите, а е неврологичен
Подозирам един нервен сплит на шията, който си намерих сама в нета, а невроложката месец по-рано рече, че там няма нищо.
От тоя нервен сплит тръгват нерви към ухото, ченето, ключицата и точно там ме болеше и показвах на гъската невролог точно там и се пипах всеки път, а тя тъпо, но упорито отричаше точно там да има каквото и да било.

Изстинал нервен сплит на врата плюс възпален нерв отпреди 2-3 години, когато ми некрозира зъб

А защо точно ушите болят и врата - това вече не знам.
НО!
Уран си тръгва от слънцето, Уран е причината и значи ми минава вече.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Постулати и интуициянови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано28.08.12 22:22



уши - врат = Сатурн - Венера

по точкуване Венера ти излиза доста силничка

(странно)
ако организма е провокиран по психосоматична линия, следствието често е по силната планета, тоест "удря" в "сърцето", наблюдавала си във времето, когато си напрегната, тревожна и т.н. къде се отразява на физическо ниво, без оглед пряк причинител



Тема Re: Постулати и интуициянови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано28.08.12 23:34



Сатурн-Венера - любимата ми двйка. Имах в оня форум тема как всички важни срещи в живота ми все имат съвпад Сатурн-Венера по някакъв начин.
Ушите започнаха да ме болят оная зима, когато Плутон ми заседна на слънцето, януари 2010. След няколко седмици почина баща ми и ходих на погребение с наушници, защото тъкмо уж бяха почнали да ми минават.
По всички правила на процесинга реакцията е психосоматична и става въпрос за енграми, обаче аз не съм го учила дотам, щото навремето нищо не ме болеше.

Впрочем купих си от аптеката магнезий разтворим, който е с витамини В комплекс, обаче като прочетох - и с калий. Изумих се що пък калий, вече разбрах, че магнезий и В комплекс са за нерви, но за калия нищо не знаех. Та се разтърсих - оказа се, че недостигът му предизвиква невралгии, шум в ушите, главоболие и прочее...тия лекари нищо ли не учат бе? И това са специалисти, при които ме съветват да ида, тая невроложка не знаеше, че има нервен плексус на врата, а сега се оказва и че не знае най-елементарните средства за лечение.
Ти ако си лекар и няма ли първо да дадеш необхозимите витамини и минерали на пациента, а после да го тъпчеш с апове за епилепсия?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Постулати и интуициянови [re: Kaily]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано28.08.12 23:43



много неграмотни лекари има наистина. сестрата на един приятел я лекували близо 20 години от епилепсия. и накрая се оказало, че имала някакви полипи на мозъчната кора - които преди няколко години оперираха и вече сума ти време е добре без всякакви лекарства. но има деца, които си имат истинска епилепсия, и там хаповете са добро решение



много добре, че си взела витамини. може да опиташ и хомеопатски средства. напоследък покрай мен доста хора са очаровани от тях. аз лично съм малко скептик но в крайна сметка всичко, което помага е правилно.

имам и една бивша колежка, която пък хвалеше и лекуваше всичко в нейното семейство с иглотерапия. в някакъв кабинет след центъра - май беше при ирисовата диагностика над централна гара. там съм ходила веднъж на ирисова диагностика само аз.

стискам палци



Тема Re: Постулати и интуициянови [re: Kaily]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано29.08.12 07:49



Ще вържем Сатурн и Венера с някакво ошипяване на врата.
Пък казват, че шиповете болят и след смъртта. Помагали разни унгвенти по Венера.
Купи си някакво мазило за врата – пробвай много и различни неща.
Болките ни променят, а не се знае за добро или лошо.



Тема Re: Постулати и интуициянови [re: Kaily]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано29.08.12 14:53



Kaily,

В този клуб винаги ли обръщате всичко на астрология?!
Так сте се впримчили една в друга, че явно ви е трудно да разкъсате астрологическия триъгълник.

Бъдете здрави!



Никога не казвай никога!

Тема Re: Постулати и интуициянови [re: paparosko]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано29.08.12 14:58



Не разбрах смисъла на репликата ти.
Клубът си върви, както си намери за добре, не го контролирам.
Ти искаш да го контролираш и да бъде твоето, а не неговото, да?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Постулати и интуициянови [re: paparosko]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано29.08.12 16:08



само кажи и ще обърнем астрологията на всичко

- абсолютно обратим процес е



Тема Re: Постулати и интуициянови [re: Kaily]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано29.08.12 20:03



Ти искаш да го контролираш и да бъде твоето, а не неговото, да?

Нищо не искам, просто казвам това, което ми прави впечатление.



Никога не казвай никога!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.