Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 10.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: до petpetнови [re: petpet]  
АвторPM (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 13:14



Аз също си мисля , че нещата са свързани, и че ако се оправи дисковата херния и световъртежа ще отшуми, поне искренно се надявам да е така, както и искренно ти съчуствам защото съм била на тоя хал, аз също съм на 30 г. А ходил ли си на преглед в Александровска болница, в неврологията?Мислил ли си за операция на хернията?



Тема Re: до petpetнови [re: PM]  
АвторAM (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 14:50



Сподели кои са тези "истински"лекари?



Тема Re: до petpetнови [re: AM]  
АвторPM (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 14:59



Лекарите са от неврологията на Александровска, съвсем не значи, че са безгрешни или правят чудеса, просто се заеха с проблема, и откриха причината, а после ме предадоха в ръцете на неврохирурзите



Тема Re: до petpetнови [re: PM]  
Авторshan (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 09:05



'Едва ли ще се оправи'
Доста песимистично звучи, при условие, че всеки човек е индивидуалност и не трябва да се правят обобщения и изводи.
Тази сутрин се събудих със световъртеж. Криво ми е, замаяно ми е, усещам си краката слаби и се чувствам нестабилна, абе неприятна история. Обаче не изпадам в ПАНИКА. Не си мисля от какво съм болна и при какъв лекар да отида. Просто го приемам. Отдавам пристъпа на рязкото затопляне на времето. На влажността на въздуха. И на облачното небе. И знам, че ще се оправя. Важното е да вярваш, че всичко ще се оправи.



Тема Re: до petpetнови [re: shan]  
АвторAM (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 10:09



Усещането е доста неприятно,нали?Едно е да ти се случи веднъж-дваж да ти е замаяно,друго е с месеци да си така.Извинявай,надявам се да се оправиш бързо.Но когато това ти състояние е перманентно,е много трудно да си даваш кураж.Знам,че не трябва да се отчайва човек,и че има много и по-лоши неща,но когато не се чувстваш добре,не ти се прави нищо,нищо не те радва,абе както казва petpet-просто съществуваш......
Моля дайте някакво име на невролог от Александровска или координати.
РМ каква се оказа при теб причината,ако можеш сподели



Тема Re: до petpetнови [re: AM]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 10:19



искам да отговоря на PM. лежах в Александровска болница наистина направиха ми всички възможни изследвания но нищо не откриха.изписаха ме така както ме приеха. За операция на дисковата херния съм мислил и съм планувал това да го направя март или април.Надявам се тогава да изчезнат всичките ми проблеми защото положението е отчаиващо



Тема Re: до petpetнови [re: AM]  
Авторshan (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 10:59



Последният ми пристъп на вестибулопатия продължи един месец. Беше преди две години и не искам да си спомням дори. Излекувах се със съдоразширяващи, с Бетасерк и Вертигохил. И с много спортуване. Може би аз просто съм от леките случаи, не зная. Исках само да вдъхна малко кураж, точно защото знам как когато човек има здравословен проблем се втренчва в проблема и ограничава мисленето си и въобще забравя за всичко останало. Живее само с това и заради това. Получава се един затворен кръг, от който трудно се излиза. А понякога е достатъчно просто да спреш да се втренчваш. Поне оттам се започва де. Желая ви здраве!



Тема Re: до petpetнови [re: AM]  
АвторPM (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 14:34



Ами аз съм писала по горе-аденом на хипофизата, паническо разтройство, ендогенна депресия. Симптомите ми не са същите като на петпет. Последната ми криза беше- ужасна замаяност, нестабилност на движенията, лек световъртеж, от тогава се лекувам с антидепресант. Лекар мога да ти посоча-Бойко Стаменов от неврологията.
напълно съм съгласна с това че вторачването във себе си, в тялото си, води до задълбочаване на проблема, но понякога така се случва, че човек не може да избяга от себе си.Особено когато дълго време нямаш диагноза и лекарите се чудят какво ти е.



Тема Re: до petpet [re: PM]  
Автордyшaтa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 15:30



А обръщали ли сте се към лекари на душата? Психолози. Не психиатри. Без медикаменти. Опитаайте, поне няма да загубите нищо, може и да преоткриете някои неща у себе си. А може и причината да изскочи.



Тема Re: до petpet [re: дyшaтa]  
АвторPM (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 16:38



Изчела съм, повече от 50 книги на тема парапсихология, психология, духовно развитие и усъвършенстване, знам за какво говориш, но на такива психолози не вярвам, предпочитам аз да намеря отговорите за себе си.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.