Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:26 09.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: до petpetнови [re: bimbaaa]  
Автор com_pot ()
Публикувано15.02.06 15:15



даже по-продължително. по три месеца само това съм приемала. редувахме обаче с някакви съдоразширяващи и после пак се връщах на ноотропила и неуробекса за по два -три месеца.

единственото неприятно на тази комбинация е, като я спреш. понеже ти разцъква кръвчицата в главицата мисълта ти щъка като бясна, като ги спреш- си все едно цапардосана по главата и сънлива.

но със спорт и това минава ;)

движение му е майката!



Тема Re: до petpetнови [re: bimbaaa]  
АвторAM (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 16:12



Аз лично почти година пих бетасерк,а повече от месец деанксит и дименхидринат.Докато ги пия съм добре,но сега от една седмица ги спрях,отведнъж и усещанията са като след тежък алкохолен запой.Иначе ноотропил и милгама не съм пила.Просто не са ми ги изписвали.



Тема Re: до petpetнови [re: AM]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 08:54



ще се опитам да отговоря на всички въпроси доколкото мога. Първо ходил съм при проф. Иванов в Св.Наум точно тои ми изписа ноотропил, но....Първо ми поставиха системи ноотропил след като ми ги поставиха се чувствах отлично около 10 дена слид това след което нещата започнаха отначало. После пих ноотропил и все още го пия около 4 месеца. Ноотропила хапчета в комбинация с ривотрил успяват само да ме подържат на някакво ниво което ми позволява да свърша нещо което е абсолютно наложително но не и да работя нито пък да се чувствам добре. Просто подържат нещата дотам че да не съм на легло. Относно бетасерк, дименхидранат , деанксит и милгама лично на мен не ми влияят по никакъв начин нито положително нито отрицателно. Наи голям ефект макар и временен досега съм изпитал само от ноотропил системи. Ако и вашите случаи са такива като моите може това да ви помогне.Иначе състоянието ми е същото от 4 години което вече става нетърпимо. Пропилях 4 златни години от живота си и все още не съм му видял края. Относно дишането съгласен съм че дълбокото дишане има благотворен ефект, но е много трудно да се научиш и да се контролираш да дишаш така. Ами това пак казвам опитал съм всички възможни терапии- йога, физиотерапия, с медикаменти, санаториуми, масажи и др. Пил съм всичко възможно съдоразширяващи, успокоителни, антидепресанти за световъртеж и др. Нищо и нищо. Единственото доказано нещо което имам е голяма дискова херния. Лекарите вдигат рамене взеха да говорят за все по странни диагнози дето се срещали 1 на 1000000 и други такива глупости. Може и да не са глупости, но вече никои не знае какво да прави. Това е засега никои не е успял да ми помогне. На вас ви пожелавам успех. Не се отказваите защото хората с такова заболяване не живеят а просто съществуват. Продължаваите да опитвате и дано от нещо се оправите.Аз също не се отказвам. Ако имате още идеи пишете



Тема Re: до petpetнови [re: petpet]  
Автор bimbaaa (непознат)
Публикувано16.02.06 10:04



а сермион?



Тема Re: до petpetнови [re: bimbaaa]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 10:16



и сермион и сибелиум. Просто няма лекарство в България което да не съм опитвал. кажете някоие което го няма в България независимо дали е рекарство или терапия



Тема Re: до petpetнови [re: petpet]  
АвторPM (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 10:20



Извинявай за любопитството, но може ли да споделиш пак какви са ти постоянните оплаквания?



Тема Re: до petpetнови [re: PM]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 12:18



ми постоянните ми оплаквания са невъзможност да си въртя главата и да се оглеждам когато вървя защото веднага залитам силно и ми причернява затова гледам в земята, дори тогава вървя с морска походка тоест залитам силно надясно и все се блъскам в разни предмети. Тези оплаквания са силни. Не мога да стоя на стол защото имам чувството че ще падна от него.Боли ме силно кръста и краката ,но това е от дисковата херния. На 30 години съм. Когато не ме боли кръста и краката залитането ми е по слабо.общо взето само в легнало положение се чувствам добре.



Тема Re: до petpetнови [re: petpet]  
Авторshan (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 12:21



Може би е време да се примириш с факта, че организмът ти временно е изпаднал в някакво такова състояние. Но тъй като всичко на този свят е временно... има надежда, че някой ден нещо ще се случи и ще промени сегашното състояние на организма ти. Колкото и философски да звучи, си е самата истина. Може би е време да спреш да се бориш, да си пестиш енергията и нервите, да се успокоиш и да приемеш нещата такива каквито са. И може би тогава всичко ще се оправи



Тема Re: до petpet [re: petpet]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 12:44



не помня подробно темата ти
останах с вчечатлението че: имаш дискова херния с болки и изтръпвания, и най-общо казано световъртеж. когато нямаш изтръпване в долните крайници и болките ти оллекват, и световътрежа е по-слаб. тъпчеш се с химия която не помага
съвсем лаишки и малко логически - никой ли не вижда връзката между дисковата ти херния и проблемите с равновесието?
склонна съм да си въобразявам че аз съм правата и ако оправиш хернията ще си решиш всички проблеми. дискова херния се лекува - с изтегляне, лежане и физиотерапия или оперативно. струва ми се че сам се инвалидизираш.

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: до petpet [re: shan]  
АвторPM (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 13:10



Едва ли ще се оправиАз бях в подобна ситуация, 4 години се чувствах кошмарно, ужасно главоболие, световъртежи замайвания, паническо разтройство-купонът беше пъленГрешката ми беше че се бях примирила с положението и не очаквах, че някога ще се оправя, след като лекарите така и не ми поставиха диагноза. Докато не ми писна и потърсих наистина лекари , а не някакави некадърници. Сега се чувствам почти както преди да се разболея, но определено оправянето ми не стана от самосебе си.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.