Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 27.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема М данови [re: lvaylo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано25.08.09 18:53



интересно дали дамата яде месо, или въобще храна от животински произход. Щото и за млякото има "загинали" телета и агнета.
А и рибата е равна на нея.
Да не говорим за яйцата (особено ако са от патка).
Ама тя хич неще да отговори дали убива безжалостно жестоко нещастните бременни животинчета (комари) - дето имат нужда от съвсем малко кръв.

Bеer? Mоre?




Тема Re: М данови [re: bira_more]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано25.08.09 20:16



Да ти кажа според мен дамата се престрава и няма какво да си кривим душата.
Заела е някаква позиция и трябва да я защитава до край.
Според мен и тя не вярва до край в това, което защитава тук и за това, което спори с нас, но все пак на мен и на теб предполагам ти е интересно да докажем, макар и за в момента само на нас си , че все пак тя е човек и въпреки твърденията и не вярва, че е животно достойно за храна на нас човеците


Аз не вярвам, че има човек уважаващ себе си, да се сравнява с по низши твари



Тема Re: М данови [re: lvaylo]  
Автор wind4 (срещу цензурата)
Публикувано25.08.09 22:50



Колкото и да обясняваш на един слепец цветовете и многообразието на живота, той няма как да го разбере. За него светът ще се свежда до неговите собствени сенки.

Florinda, няма смисъл, опонентите ти са слепци.

Редактирано от wind4 на 25.08.09 22:51.



Тема Re: М данови [re: wind4]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано26.08.09 08:47



Така ли ? и ти ли като нея ще ми се правиш на всевишния, създал всемира. Все едно всичко във вселената вие сте го създали и определяте кое колко е важно. Не мога да разбера от де никнете, като гъби, там където не ви сеят.
По добре си изпълзи обратно в дупката от която излезе и не се обаждай да ми даваш акъл, кое как стои, дали съм сляп или прогледнал, като вас... аре къш от там дет излезе.
Неаргументирани изказвания в едно изречение пробутвай на майка си.



Тема Re: М данови [re: lvaylo]  
Автор wind4 (срещу цензурата)
Публикувано26.08.09 13:22



И само да допълня поста си до Florinda - опонентите ти са слепци, а освен това и заслепени от собственото си его, което още повече им пречи да виждат по-далеч от собствената си важност. Именно затова е безсмислено да се спори с тях, аз пък с такива изобщо не говоря.



Тема Re: Чакай,чакайнови [re: Rapidfire]  
Автор ДPaka (усмихната)
Публикувано26.08.09 15:22



мила!
Мъката ти е огромна и напълно я споделям. Струва ми се,че бих изпаднала в истерия и за далеч по дребно нещо случило се на любимата ми котка,но ...
НЕ помиярите са виновни,че са на улицата!
НЕ помиярите са виновни,че са отгледани и научени да бъдат агресивни,чрез глад и тормоз!
НЕ помиярите са виновни,че нямаме закони , които да защитават правата на животни и хора и че дори тези ,които имаме не работят!





Тема Re: ....нови [re: Ekna]  
Автор ДPaka (усмихната)
Публикувано26.08.09 15:27



В белите страни,ако някой си изхвърли кучето на улицата подлежи и на глоба,но тук...



Тема Re: Чакай,чакайнови [re: ДPaka]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.08.09 18:26



Проблема не е кой е виновен. Помияра не може да бъде виновен, до колкото не е дееспособен. Въпроса е ликвидирането на проблема.
И не става въпрос само за котките, а и за нахапаните хора, или заболялите от ехинококоза.
В белите страни - улични кучета няма. Когато се появи такова - прибират го, и ако е подходящо за осиновяване - го предлагат за осиновяване. Онези които не стават за осиновяване или никой не ги иска - биват приспани.
В Испания, кучетата са с чип. И ако кучето ти се загуби - съобщаваш за загубено куче. Иначе - плащаш солени глоби.

Bеer? Mоre?




Тема Re: М данови [re: wind4]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.08.09 18:29



Добре де - казваш ние сме слепци.
ОК - съгласен.
Само да те питам и теб - ти позволяваш ли на бедните нещастни бременни животинчета да пийнат съвсем мъничко кръвчица, или ги трепеш?
Тоест - колко виждащ си ти?
А месо ядеш ли? Млечни продукти? Риба?
Или виждането ти се свежда само до животните които ти харесваш?

Bеer? Mоre?




Тема Re: ....нови [re: wind4]  
Автор animalprograms (член)
Публикувано26.08.09 18:57



Странен любител на котки е авторът на тази тема! Държи питомците си да блуждаят на произвола. И щом стане трагедията, виновни стават колегите му - любителите на безпризорните кучета.
Все едно, аз да оставям котетата си на тротоара, и отговорността да е изцяло на шофьорите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.