Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:22 28.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: ....нови [re: Fosi]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано23.08.09 12:00



Напомни ми на случай с баща ми от преди много години. Бил старшина-школник, и бил пратен на някъде ама с оръжието си. И из полята го нападат овчарски псета. А овчарите гледат безучастно - е до първия изстрел.

Bеer? Mоre?




Тема Re: ....нови [re: lvaylo]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано23.08.09 12:01



Аха, така е


Сигурно се принизявам - щом казваш

Ще те видим и теб колко си важен, значим и възвишЕн, когато се превърнеш в картинка от стълбовете.
Едва тогаз че се разбЕре колко точно си важен и за колко точно време никой няма изобщо да си спомня съществувало ли е някога, не е ли толкова възвишенно и далеч от животните същество като твоя милост.

Пък до тогава си въобразявай каквото си искаш - че си велик, че си възвишен, че с животните нямаш - ама нищо общо - и каквото там си решиш...
Самозалъгването е голяма сила



Тема Re: ....нови [re: Florinda]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано23.08.09 13:04



До bira_more

За съжаление аз нямах с какво да стрелям иначе и моя случай щеше да е подобен


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
До умствения инвалид Florinda

Не помня някъде да съм писал, колко съм значим и възвишен, а когато се превърна в картинка на някой стълб, дано на теб ти честват 10 год.
За разлика от животните аз съм направил и правя значими неща в този живот. Даже да посадиш дърво или да помогнеш на нуждаещ ще се помни от някой, нещо, което животно няма как да стори.
А ти след, като си толкова задръстена и не можеш да го осъзнаеш и мислиш, че дали ще умре животно или човек за всички е едно и също, тогава никой не може да ти пмогне, ти си изгубена душа, която най вероятно се съешава с кучето си след, като мъжа и отиде на работа. Та нали сте на едно ниво куче и човешката му кучка. Жалко, че дропли, като теб не могат да забременяват от животни, понеже има много такива, които харесват животни за пратньори, вместо расови жребци, като мен например

И да ти задам един въпрос. Ако ти имаш дете и куче или друго равно на детето ти същество и се случи така докато двете ти животинки си играят на асфалта и ги прегази камион, за кое ще скърбиш повече за детето или кучето/котка ?
На двете ли ще закачиш снимките на укличен стълб или само на едното, ако е на едното, кое е то ?
И азщо няма да закачиш на другото, дали че едното е по важно за теб или, че да закачаш на другото няма смисъл, нито за теб нито за някой друг
Надявам се, че въпроса за теб не е риторичен и по подразбиране за теб и двете ще са с еднакво значение в скръбта ти

Редактирано от lvaylo на 23.08.09 13:45.



Тема Re: ....нови [re: Rapidfire]  
Автор absolut__ (непознат )
Публикувано23.08.09 13:39



съчувствам ти за котьо

при нас вече кучета няма, няколко човека от блока ги застреляха. крайно, но работи.



Тема Re: ....нови [re: absolut__]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано23.08.09 13:54



Не се притеснявай - ще минат на котки.



Тема Re: ....нови [re: bushkata]  
Автор absolut__ (непознат )
Публикувано23.08.09 14:11



малко вероятно. те не са правили опити да ни изядат.



Тема Re: ....нови [re: lvaylo]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано23.08.09 15:37



Хе-хе


Ама колко те е страх от смъртта, а и от признанието на факта, че си точно толкова незначителен и маловажен, колкото и едно куче, а?

Иначе за какво ще изсипваш цялата тази помия от обиди, хули, и изчанчени обидни определения, и то по непознат човек. Просто си много засегнат, и знам ли - уплашен, от мисълта за смъртта и за такова светотатство - ти и едно куче еднакво важни... Не ти го побира ума, нали?

Правел значими неща - дрън-дрън
И нещата ти са толкова "значими", кокото си и ти

И да, правилно вметна - термините "значими", "важни" и т.н губят всякакъв смисъл без отправна точка - т.е спрямо кого или какво.

Нещо или някой може да бъде значим или важен спрямо някого или нещо, а не само по-себе си.
В този ред на мисли ти може да си по-значим и важен за някого, но за друг - едно куче може да е по-значимо и по-важно от колкото си ти за този човек.

Но като цяло, за вселената и куче и човек и крава и скала - сме еднакво маловажни, пък ти ко щеш го приемай, ко щеш си живей в измисленият си свят, в който си безкрайно важен и значим.

Е, след около стотина години, ще е така, сякаш никога не си съществувал и никой няма и да подозира, че те е имало - теб или значимите ти" неща", които си направил. Разбира се, може и да гледаш все още от захабена хартия на някоя стена - но този портрет няма да значи за никого нищо вече.

Колкото и да е трудно да го приемеш - това е истината драги
За мен се отнася абсолютно същото разбира се, но поне не живя в илюзии за значимост и важност и по-важност..

Айде лек и "по-значим" ден

Редактирано от Florinda на 23.08.09 16:59.



Тема Re: ....нови [re: Florinda]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.08.09 19:19



Аауууу...толкова се възмутих, че реших да се набутам между шамарите...

По начина на изразяване и липса на технически и граматически грешки заключавам, че и двамата сте средно интелигентни българи, като наблягам на думата интелигентни. Обаче съдържанието е ужасно, мили хора. Защо е тази жлъч и от двама ви?!?! Какво толкова има да делите и кому е нужно да се принизявате до толкова, че да използвате този груб и циничен език и то публично та всички да ви се радват!

Озадачавам се, че любител на животните може да се държи така с хората?!?! Няма никаква логика в това.

Споко. Всеки си има гледна точка и право на мнение и никой не може да му отнеме правото - никой не ви застрашава.
Сами видяхте, че жлъчта жлъч предизвика. Дръжте се културно и с вас така ще се държат. Въпрос на самоуважение е.

Не искам да ви поучавам (коя съм аз), но ще се радвам да станете малко по-позитивни хора.



Тема Re: ....нови [re: Ekna]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано23.08.09 21:39



Незнам тебе кой и какво те е натоварило със задачата да отсъждаш кои и до колко е интелигентен, явно преценяваш по някакви си свои критерии. Кажи поне колко ти е нивото на интелигентност според Менса, че е да преценим, дали си нещо по, или си най обикновена курва.
До Florinda
На теб повече нямам каво да говоря, зададох ти въпрос, на който не отговори. За мен си най- обикновена и посредствена умствена повлекана

Редактирано от lvaylo на 23.08.09 21:41.



Тема Re: ....нови [re: lvaylo]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.08.09 22:19








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.