Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хепи мама...нови [re: surfline]  
Автор Poзaбeл (ледено студена)
Публикувано28.01.08 22:58



В последно време почти не влизам.. И сега, не знам защо, реших да надникна в клубчето и ...нямам думи. ..Въпреки, че не я познавах лично направо съм потресена!
Мир на праха й!



Тема Re: За венеца, звездата и т.н....нови [re: Acя]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано28.01.08 23:24



Наистина мога да се поогледам в квартала, но в действителност не знам точния й адрес. Улиците тук са много дълги и не съм сигурна дали ще имам търпението и времето да обикалям.
Обаче... ако някой може да ми каже трите имена на Хепи, мисля, че ще мога да й намеря адреса без проблем утре от работата.

Всъщност мога да пробвам по имената на децата й. Ако се регистрирани на адреса, на който живеят, ще знам със сигурност и ще мога да проверя. Ако нещо науча, веднага ще дам инфо.

Мисля си обаче - добре, че все пак децата са добре. Поне тях господ запази. Поне аз не мога да си представя по-голяма мъка за една майка от тази, ако нещо се случи на рожбата й. Важното е, най-важното е, че децата оцеляха.

Но толкова нелепо, толкова нелепо...


Калоян - 06.05.2001


Тема Re: За венеца, звездата и т.н....нови [re: poзi4ka]  
Автор Acя ()
Публикувано28.01.08 23:51



Розичка, извинявай, че така те насадих на пачи яйца


Иначе Чери беше писала и по-нагоре happy mama се казваше Ж. З. .Дечицата и са Васил, Радослав и Виктор баща им е Тодор, та при тях поне имаш горе долу представа за всички имена.
И аз мисля като теб, че е добре, че дечицата са оцелели. Смятам, че това би предпочела и самата Хепи. Но пък майката на Хепи....и тя е загубила дете....голяма трагедия!
Нека се радваме, че сме живи и да ценим ВСЕКИ ДЕН!

Редактирано от jana на 29.01.08 10:44.



Тема Re: Хепи мама...нови [re: surfline]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано29.01.08 00:02



Не съм от този форум, но и аз като вас съм потресена до дъното на душата си от тази трагедия. Погребението ще бъде в четвъртък на Бакърена фабрика, засега не зная в колко часа.



Тема Мисля,че можем да направим нещонови [re: Poзaбeл]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано29.01.08 00:13



за прекрасните деца на Хепи мама.
Можем да принтираме постингите й,в които щастливо и гордо споделя за децата си,за лудориите им,за игрите им,за семейните празници,за смешните им думички,за първите зъбки...за грижите,за тъгата по тях,когато са при баба и дядо и за радостта да ги прегърне отново след дълга раздяла...
И тъй като тя никога няма да може да ги прегърне отново,да им разкаже спомените си от детството им,нека направим една книжка-споменник за Васко,Ради и Вики,в която те да намират загубената любов дори за миг само...

Мила Хепи,почивай в мир и нека духът ти бди над дечицата ти....
.



Искрен 28.04.06г.

Тема Re: Мисля,че можем да направим нещонови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор Acя ()
Публикувано29.01.08 00:15



Мисля, че идеята ти е повече от чудесна.



Тема Re: Хепи мама...нови [re: Zhimi]  
Автор Acя ()
Публикувано29.01.08 00:16



а ще пишеш ли като разбереш часа?



Тема Re: Хепи мама...нови [re: surfline]  
Автор nana77 (непознат )
Публикувано29.01.08 00:17



Здравейте момичета и тук.
Аз съм мамата от БГ мамма, която пусна темата за Хепи...
Исках само да ви кажа, че утре с две съфорумки ще отидем до Пирогов. Много от нашите мами, тъй като Хепи бе регистрирана и при нашите многодетни мами искат да помогнат. Така че утре ще се опитам да говоря с бабата на децата.

surfline ми писа, така че ще поддържам връзка с нея.



Тема Re: Хепи мама...нови [re: nana77]  
Автор Acя ()
Публикувано29.01.08 00:18



Ще чакаме вести....



Тема Re: Хепи мама...нови [re: surfline]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано29.01.08 00:31



Ужасно.........мир на праха и........



Дано дечицата и таткото да се оправят.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.