Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:56 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re: Момичета...нови [re: dafna]  
Автор Acя ()
Публикувано29.01.08 12:14



и аз мисля като теб, Дафна.



Тема Re: Хепи мама...нови [re: miroslava]  
Автор *щypчo* (старо куче)
Публикувано29.01.08 12:14



И аз си мисля за него..дано понесе новината...
Сигурно ще се чувства ужасно виновен..
И дечицата дано се възстановят...четох,че травмите макар и не толкова огромни не са никак малки...
Голяма трагедия..
А Хеппи мама просто излъчваше любов.. Сигурна съм,че семейството й беше много щастливо..
Не знам как ще се справят...
Ние дето толкова бегло я познавахме сме потресени и..специално на мен ми липсва вече..а си представям на дечицата..




Тема Re: Момичета...нови [re: Raboteshtata]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано29.01.08 12:16



За продажба мисля, не в този смисъл. Отпечатването на албумчето ще струва нещо + още една символична сума от нас, които искаме албумче допълнително. Паричките, които останат може да дарим за благотворителност, Хепи подкрепяше всички акции... Само идея





Тема Re: Предложение...нови [re: 21grams]  
Автор *щypчo* (старо куче)
Публикувано29.01.08 12:17



Точно за това говорех...като си помисля за Хепи мама и..това е поста, който ми изниква пред очите..




Тема Re: Момичета...нови [re: Raboteshtata]  
Автор *щypчo* (старо куче)
Публикувано29.01.08 12:21



Може ние да си ги купим...примерно само в рамките на клуба..
не знам...иска ми се някак да помогнем на дечицата..Знам,че те си имаха пари и всичко..докато си имаха и мама...Сега без мама и с тати, които не е добре..може би няма да е излишно.. Но няма как да предложим пари..Болката не се лекува с пари..
Ще ми се да има начин..да не се наранява достойнството на роднините..




Тема Re: Предложение...нови [re: *щypчo*]  
Автор Acя ()
Публикувано29.01.08 12:24



това мнение за мен е идеално за мото и начало на албумчето



Тема Re: Хепи мама...нови [re: surfline]  
Автор oni (непозната)
Публикувано29.01.08 12:24



Боже ....
Не бях влизала няколко дни и сега отварям...
Скъса ми се сърцето.
Бог да я прости...





Тема Албумчето...нови [re: Raboteshtata]  
Автор janaМодератор (лошотия)
Публикувано29.01.08 12:26



Може да го направим като първа закована тема и когато някоя от нас й стане мъчно да поглежда и да се сеща за нея







Тема Re: Хепи мама...нови [re: *щypчo*]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано29.01.08 12:45



Мисля, че на бабата и дядото ще им бъде най-тежко сега. Ако те ще са хората, които ще поемат грижата за децата...

Дали не можем да им помогнем някак - организационно или финансово.

Цял ден работя и мислите ми ме връщат към трагедията... все ми се иска да не е истина...

А всички вие сте страхотно бързи - мисля, че идеята за смяна на цвета на никовете и името на клуба е много добра... колкото и безсмислено да ми се вижда всичко вече...

Анна 8.12.2004
София 19.01.2006

Тема Re: Албумчето...нови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано29.01.08 12:48



А по-скоро да е в закованата тема на Дебора, защото поне в началото на всички ни ще е много тежко като влизаме тук и виждайки ника й съвсем.......


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...


Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.